Skocz do zawartości
Patricko

XCOM: Enemy Unknown

Rekomendowane odpowiedzi

Gra prezentuje się rewelacyjnie. Niestety człowiek nie ma czasu ograć wszystkich tytułów... Rozgrywka z tego co do tej pory widziałem wydaje się niezwykle głęboka i rozbudowana, a widok bazy również bardzo atrakcyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi ta gra mówi, bo chyba w nią grałem w 1994 roku na moje Amidze 1200 :biggrin: Kurde trochę czasu minęło. Ściągam i sprawdzam bez wątpienia. O której ma być na US PSS? Jak mi podejdzie to biorę bez zastanowienia się :biggrin:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie must have, tylko jeszcze się waham co do wersji, z jednej strony kusi mnie PC (ze zniżką na muve wyjdzie trochę ponad 70 zł), z drugiej strony za PS3 przemawia wygoda. W każdym razie pamiętam czasy, kiedy pogrywałem w ten tytuł non-stop przez >20h i chyba tylko przy trzech grach dłużej przesiedziałem, tj.: Civ. 3, Crusader: No regret i Diablo 1 :biggrin:

Zrób tak jak ci radzi TRaCeGuitar - na Stemiae jest genialny preorder, a dodatkowo wersja na PeCeta bez problemu działa z podłączonym padem (tu na stronie jest nawet opis jak podłączyć pada z PS3 do kompa). Dodatkowo jeszcze jeden ogromny plus - mody. Jestem pewien, że za jakis czas, ktoś zrobi mod, gdzie będzie można zmienić kraj pochodzenia żołnierzy i w końcu pojawi się Polska.

Dla tych co się zastanawiają nad poziomem trudności i długością gry. Z trofeów wynika, żeby uzyskać platynę trzeba grę przejść pięć razy (zaczynając za każdym razem na innym kontynencie). Dodatkowo raz trzeba przejść grę na poziomie Niemożliwym oraz w trybie Iron Man, który sprawia, że nie mamy możliwości dokonania manualnego savu, lecz mamy jedynie autosave.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi ta gra mówi, bo chyba w nią grałem w 1994 roku na moje Amidze 1200 :biggrin: Kurde trochę czasu minęło. Ściągam i sprawdzam bez wątpienia. O której ma być na US PSS? Jak mi podejdzie to biorę bez zastanowienia się :biggrin:

Może nie tyle na amidze co na bardzo zbliżonym parametrami piecu ;D

http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=5551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno dawno UFO: Enemy Unknown wyszło właśnie na PC...hymm chyba w 94 roku ;D a XCOM Enemy Unknown to jest właśnie coś w stylu restartu tamtej gry i wszystkich jej następców :)

Ja niestety w tą grę zagrałem dopiero w 1999 albo 2000 roku ale wiem że była wcześniej na PC ponieważ mój nauczyciel w nią grał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno dawno UFO: Enemy Unknown wyszło właśnie na PC...hymm chyba w 94 roku ;D a XCOM Enemy Unknown to jest właśnie coś w stylu restartu tamtej gry i wszystkich jej następców :)

Ja niestety w tą grę zagrałem dopiero w 1999 albo 2000 roku ale wiem że była wcześniej na PC ponieważ mój nauczyciel w nią grał xD

Wyszło też na Amigę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis późnym wieczorem, za jakieś 2 godziny, będzie można pobrać demo z amerykańskiego PSS.

Demo już jest

Wysyłane z mojego Xperia Arc S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale Cenega przeniosła premierę xcom na listopad. Po prostu świetnie!

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, to mój pierwszy post w tym temacie....i niestety musi być taki.

Cenega. Banda debili. Czemu mnie to nie dziwi.

Jeśli manna spadnie mi z nieba ( w co wątpię), od razu zamawiam zza gramanicy. Prawdopodobnie wyjdzie taniej, a na pewno wyjdzie szybciej. Nic nie słyszałem o żadnych planach wydania DLC do tego, więc z kompatybilnością gry z naszym PSS się nie będę martwił.

I wszystkim zapaleńcom polecam zrobić to samo. Wydadzą za miesiąc, albo dwa, łaskawcy, z masą bugów, popieprzonym tłumaczeniem, pewnie nie będzie kompatybilne z patchami...No, po prostu CENEGA. Jak oni się na rynku utrzymują, się pytam.

Pozdrawiam wszystkich którzy chcieli już pojutrze eksperymenty na żywych ufokach przeprowadzać :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakże mi przykro...

efaaf9cabf557103.jpg

Szkoda, że bez PL - oczywiście wydawca to Cenega...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla niezdecydowanych co do platformy - demo jest już na naszym PS store, sam właśnie ściągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile sklepów, będzie się trzymało tej zasugerowanej przez Cenegę ceny 229,99PLN za wersję angielską. Jeżeli większość w Katowicach, to sprowadzam grę z UK i mam wywalone na ten kraj i jego rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od gram.pl Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia wyślemy Ci na 7 dni przed planowanym terminem jego wysyłki. Przewidywany termin realizacji to 30. listopada 2012. - na dzień dzisiejszy .

Zamówiłem wersje PL z ESP :) za 163,99 PLN w gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadaj skąd masz lepiej :P

I miłego grania. Zazdroszczę :)

Prezent :)

@up - w Media u mnie, już widziałem na półce - 229zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się jak małe dzieci. Ale nie martwcie się, z wiekiem człowiek nabywa takiej cechy jak cierpliwość. Ja tam czekam na wersję PL, tym bardziej, że można ją wyrwać za 150-160zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się jak małe dzieci. Ale nie martwcie się, z wiekiem człowiek nabywa takiej cechy jak cierpliwość. Ja tam czekam na wersję PL, tym bardziej, że można ją wyrwać za 150-160zł :)

Jaka k**wa cierpliwość ? Gra miała mieć polską wersję językową wraz z piątkową premierą - a tymczasem dwa dni przed nią, Cenega uracza wszystkich info o obsuwie...

Raz, że to nie pierwsza wpadka tego dystrybutora, a dwa - powinni ogłosić to wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ten miesiąc w tą czy w tamtą robi wam aż taką różnicę? Jest wiele innych gier, XCOM może poczekać. Nigdy nie zrozumiem graczy którzy muszą mieć jakąś grę już tu i teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ten miesiąc w tą czy w tamtą robi wam aż taką różnicę? Jest wiele innych gier, XCOM może poczekać. Nigdy nie zrozumiem graczy którzy muszą mieć jakąś grę już tu i teraz.

Jeżeli ty lubisz być traktowany z góry, jak śmieć to twoja sprawa. Ja wolę być traktowany uczciwie i z szacunkiem jako potencjalny klient. Klient, który już nie kupi tej gry od Cenegi z powodu tego rodzaju zagrywek.

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy zgadzają się na bycie traktowanym jak śmieć.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×