Skocz do zawartości
carsonix

Gry z zagranicy z tłumaczeniem PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Od kilku juz ladnych lat mieszkam w Anglii i zazwyczaj jak tylko interesuje mnie jakas gra i chcę ja w wersji polskiej, zamawiam w Polsce.
Niestety proces ten trwa długo, bo czasami niektore firmy nie chca wysylac za granice, wiec musze zamawiac na adres kogos z rodziny, potem oni wysylaja do mnie.
Strata czasu.

Pytanie mam dosc konkretne, czy ktos z forumowiczów orientuje sie czy gry poniżej sa dostepne w UK w polskiej wersji (oczywiscie mam na mysli wersje kinową).

- Sleeping Dogs (wiem ze wersja na X360 posiada polskie napisy)
- Darksiders II
- Resident Evil VI
- Borderlands II
- Blades of Time

Moze ktos z Was mieszka w UK i posiada w/w gry na PS3 i moze cos na ten temat powiedziec?
Czasami probuje pytać sprzedawców, ale oni zazwyczaj nic nie wiedza albo nie interesuja sie tym czy dana gra posiada inne wersje jezykowe niz angielska :)
Pytanie swoje niedlugo chcialbym poszerzyc o kolejne tytuly: OF ORCS AND MEN, DISHONORED, ASSASSINS CREED III, HITMAN: ROZGRZESZENIE.

Dziekuje za pomoc. Mozliwe ze ktos jeszcze skorzysta na moim pytaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim większość tych gier nie ma w ogóle polskiej wersji , nawet w Polsce . Po drugie sporo gier ma ściągane tłumaczenie w postaci patcha . Po trzecie re 6 będzie po polsku . Inne takie gry to na pewno bulletsorm , mass effect 3, ratchet and clanck all 4 one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem, Sleeping Dogs na X360 dociągnelo sobie polska wersje jezykowa (napisy) przez siec.

Co do Borderlands II i chyba Blades of Time to chyba faktycznie nie ma wersji PL, ale Darksiders II, Sleeping Dogs, Resident Evil VI napewno są w wersji PL z napisami na PS3.

Pytanie wlasnie, czy jesli kupie gry w UK te napisy beda (niewazne czy od razu czy sie dociagna przez PSN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs na PS3 z UK jest w wersji angielskiej.

O Darksiders 2 będę wiedział w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC III bedzie mial wersje kinowa , Hitman bedzie po angielsku gdyz tlumaczenie robi polski wydawca gry . Gry od EA w 99% maja polska wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za info :)

Maly offtop, gdzie wg was mozna wmiare w sensownych cenach kupowac gry? Chodzi mi o sprawdzony sklep, który bez problemu wysyla za granice i można zaplacic karta albo paypalem.

Przyznam szczerze ze wole wersje pudelkowe, poprzez STEAM kupuje bardzo zadko, po drugie bardzo trudno na steam znalezc nowe ciekawe gry z polskim tlumaczeniem (czasami mozna znalezc kinowe wersje ale dubbing chyba nie istnieje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazon.uk kupiłem ostatnio: PS Move Navigation Controller (45zł), Lego Potter 5-7 (50zł), Sleeping Dogs (137zł), Darksiders 2 (137zł), GT5 Academy Edition (93zł), Doom 3 BFG (105zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs widzialem w Tesco za 22 Funty, co wyjdzie jakies wlasnie 130zl.

Szkoda ze na x360 Sleeping Dogs jest dostepne w UK w polskiej wersji kinowej, a na PS3 nie :(

Nie chce mi sie wierzyc, zeby byl inny wydawca na rozne konsole. Cos mi tu nie pasuje.

A na xklocka napewno jest w wersji PL bo kolega ma i widzialem. Kupione w Argosie tak na marginesie.

Jesli masz juz albo jesli dotrze do Ciebie ten Darksiders 2 to daj znac czy sa polskie napisy.

W Dooma raczej mozna pograc bez napisów :) To nie rpg :)))

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dooma raczej mozna pograc bez napisów :) To nie rpg :)))

To był akurat przykład różnic cenowych pomiędzy UK a Polską.

I jeszcze Batman: AC, GT5 i AC:R też są Pl. Można naciąć się na AC:R. Tylko wersja w czarnym pudełku jest Pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No róznice sa :) Jeszcze czasami w GAME albo GAMESTATIOn jak zrobią dobry "deal" to juz w ogole mozna wyrwac gry w fajnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ultima.pl wysyłają za granice.

Przesyłki zagraniczne wysyłamy przez Pocztę Polską. Za granicę wysyłamy tylko produkty software, czyli gry (bez konsol i akcesoriów).

- 1 gra - 20 zł

- 2 gry - 35 zł

- 3 gry - 65 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo cos juz o DISHONORED kupionym w UK? Czy posiada wersje polska? (oczywiscie dostepna jest w ogole chyba tylko kinowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to gry na PS3 muszą mieć zawsze daną wersję językową na płycie - nic nie dociągają z internetu. Ogólnie w UK raczej bym się polskich wersji gier nie spodziewał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sa i sie pojawiają. Dlatego pytam o konkretne tytuly bo sa gry ktore maja polski jezyk (zazwyczaj kinowa wersja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w UK raczej bym się polskich wersji gier nie spodziewał :)

Akurat jest sporo gier z UK w wersji Pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o Dishonored cos wiecie? Bo juz jestem przed zakupem i nie wiem czy pojawic sie w GAME czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to gry na PS3 muszą mieć zawsze daną wersję językową na płycie - nic nie dociągają z internetu. Ogólnie w UK raczej bym się polskich wersji gier nie spodziewał :)

1. Z własnego doświadczenia wiem, że kilka gier dociągało sobie napisy...2. Ogólnie nie ale sporo fajnych tytułów z UK jest w PLPS: Battlefield 3 LE z UK był w pełni po polsku, jak kilka innych pozycji wymienionych już w tym wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci odwiedzić takie sklepy jak CEX, Grainger Games oraz HMV (czasami można coś wyrwać), a co do polskiej wersji to sleeping dogs jej nie posiada, natomiast jeśli chodzi o assasina to raczej będzie miał polskie napisy podobnie jak revelations

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zamowilem Two Worlds II z UK i mimo tego, ze na pudle wyraznie napisane, ze PL nie ma to jednak gra jest w calosci PL:) takze jak ktos reflektuje to moze zamawiac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś może o Hitmanie na PS3 czy jest po polsku w anglii ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat Hitmana.

Chociaz z drugiej strony polska wersja zostala zdubbingowana, a wiec stawialbym ze raczej bedzie dostepna tylko w Polsce.

Moge sie mylic, ale jest duze prawdopodobienstwo ze mam racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman w UK jest bez polskich napisow

Far Cry 3 z uk takze ma polskie napisy

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×