Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

Mail Od Sony: "oto Twoja Nagroda Od Psn"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dostałem oto takiego maila od SONY:

Wszystkiego najlepszego z okazji roku z PlayStation®Network

Witaj LambertPL,

Pobierasz, grasz i wykorzystujesz w pełni możliwościPlayStation Network. Chcielibyśmy uczcić tę rocznicę, przyznając Ci kupon z kodem, dzięki któremu możesz odebrać Rare Gold, limitowaną edycję PlayStation®3 do PlayStation®Home. Dowiedz się więcej

Użyj swojego kodu, aby odebrać darmową nagrodę już teraz. Udaj się do PlayStation Network dzięki PS3, aby zrobić to i wiele więcej.

1. Zaloguj się w swoim PlayStation Network account (konto w PlayStation Network).

2. Odwiedź PlayStation®Store dzięki swojemu systemowi PS3.

3. Wybierz ikonę [Redeem Codes] (Zrealizuj kody) z [store Top] (Górnego rogu sklepu).

4. Wpisz dane ze swojego kuponu z kodem w 12 znakach i wybierz [Continue] (Kontynuuj).

UWAGA: Na kuponach z kodem rozróżnia się wielkość liter, a zatem proszę wpisywać dokładnie tak, jak są wyświetlane.

5. Podążaj za instrukcjami na ekranie, aby zrealizować kupon z kodem.

Po wykupieniu kuponu, służącego do pobierania podarunków, zaloguj się na PlayStation Home i wystrój nimi swoją przestrzeń.

ORAZ KOD

Wchodzę wpisuję i co??

Informacja że kod stracił ważność lub jest nieprawidłowy

BRAWO Sony!

Jakieś pomysły? Ktoś się z czymś takim spotkał?

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by się nawet nie chciało wpisywać takiego kodu a co dopiero zakładać temat na forum ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostałem odpowiedź od Sony :P Fakt to item do PS HOME... A myślałem że to coś ciekawego ;)

DRK2 - haha ale śmieszne, temat założyłem bo myślałem że to coś konkretnego będzie :) A nie jakiś badziewny item :P

A skoro to do HOME to niech spadają ;) Ja HOME raz odpaliłem, po kupnie konsoli jak nie miałem w co grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×