Skocz do zawartości
pablos_83

Deadly Premonition

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co słyszałem gra na Xboxa była bardzo ciekawa, ale słaba technicznie; oceny w okolicach 7/10

Może w 3 lata poprawili conieco, więc może być tylko lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą gre na X-360. Gra jest naprawde fajna fabuła,jedna z najlepszych jakie grałem, wciąga jest dość długa jedyny minus to grafika wygląda naprawdę nieciekawie przykładowo drzewa wyglądały jakby to była gra na PS2 i nie wiem czy taka też będzie na PS3 myśle że coś poprawią skoro gra ma być w 2013 roku ale mi to nie przeszkadzało naprawdę dobrze sie bawiłem potrafi przestraszyć szczególnie jak gramy w nocy. Jeżeli ktoś lubi takie gry zdecydowanie polecam

Edytowane przez Sycho Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA : Gra na ps3 jest już także od dawna pod nazwą RED SEED PROFILE ale chyba tylko w japonii. Bardzo chciałbym te grę po polsku bo z angielskim kiepsko u mnie. Mogła by tak Cenega zaskoczyć i spolszczyć ją ale chyba sa małe szanse na to. Ponoć fabuła wgniata w fotel takie Lynchowskie podejście a to już coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam i to bardzo. Mimo, że gameplay wygląda baardzo archaicznie, to brakuje mi tego typu tytułów na PS3. Przede wszystkim widać, że gra jest mega klimatyczna i nie polega na wyrzynaniu hordy wrogów. Mocno obserwuję ten tytuł i mam nadzieje, że niedługo w niego zagramy.

Tutaj jeszcze gameplaye - http://www.ps3site.pl/tak-prezentuje-sie-rezyserskie-wydanie-deadly-premonition/140972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na xpudle. Oprawa video rodem z wczesnej PS2. Sterowanie skopane, jakbym wypił litr spirytusu.

Jeśli sterowanie porawią będzie ok. W tego typu produkcja super grafika nie jest wymagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy, który grał na x-boxie (czy jak to sie pisze:) ) mówił, że gra świetna i bardzo niedoceniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z każdego filmiku tak kipi klimatem że gdyby była spolszczona to jestem w stanie i 250 zł dać. To jedna z tych gier która jest zrobiona przez zapaleńców nad którymi nikt nie siedzi nad głowami i nie każe wciskać pierdołów które mają poszerzać odbiorców. Fakt grafika paskudna ale kogo to obchodzi jak gra niszczy klimatem i fabułą. W tej brzydocie jest nawet coś intrygującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słyszałem o tej grze, ale zobaczyłem jeden materiał i jestem pewien, że ją kupię. Niesamowity klimat, polskie napisy byłyby fajną niespodzianką, ale raczej nie ma na co liczyć. Cenega nie polonizuje tak niszowych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że wydadzą tą grę na PS3...

Mam tylko nadzieję, że chociaż trochę poprawią warstwę wizualną - bo na "klocku" wyglądało to średniawo.

Dobrze, że braki graficzne nadrabiał porządny gameplay...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle wyraziłem to co czuję wobec tej produkcji, po przeczytaniu porównania do mojego mistrza- Lyncha, jestem wręcz napalony na tą grę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedział - europejska premiera 19. kwietnia ;) Czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Downpour tez bylo krytykowane za grafike a mi odpowiadala a i sama gra byla rewelacyjna. mnie grafika nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również urzekła typowo Lynchowska fabuła. Może doczekamy się kiedyś kolejnego 'X-Files' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszanka twin peaks, silent hilla, troche kinga, w sosiku alanowo wakeowym, lekko fatal frame (jakies male schizowate dziewczynki) ukazany minimalistycznie w stylu nier??? mi w to graj... oj czuje w kosciach czarngo konia 2013,kiedys czytalem recke w psx extreme wersji na x360... nie wiem czemu zlalem tytul chociaz sama recenzja mnie zaintrygowala, tym razem biore w premiere...

edit. ok... nie wytrzymalem, kupilem na allegro za 39 zl z przesylka 45... zobaczymy co ma do zaoferowania ten dosc tajemniczy tytul..

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit. ok... nie wytrzymalem, kupilem na allegro za 39 zl z przesylka 45... zobaczymy co ma do zaoferowania ten dosc tajemniczy tytul..

Właśnie miałem pytać, czeka na premierę, jak ma przy lewicy Xboksa :happy:.

A jest niby jakaś szansa na poprawę grafiki, kloose?

Wątpię, żeby się za to wzięli, ale taka grafika (filmikiem z YT-ba się wzoruję) chyba nawet trochę pasowała do klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na Director's Cut, ciutke poprawiona grafika i lepsze sterowanie does it for me ;). Na Xie ponoc techniczna padaczka jest, choc wiele osob chwali gre wymieniajac jako wade wlasnie sterowanie, ponoc Alan Wake nie ma startu nawet do tego tytulu pod wzgledem historii i klimatu, wiec jestem zaciekawiony pozycja strasznie jako ze AW przypadlo mi bardzo do gustu pomimo sporej ilosci strzelania.

@up

"Deadly Premonition: The Director’s Cut has a new opening where an elderly character reads a story to a young girl. After this added cutscene, the game begins just like the Xbox 360 with the same opening sequence. Deadly Premonition: The Director’s Cut has revised graphics, but don’t expect a complete overhaul."

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Deadly Premonition: The Director’s Cut has a new opening where an elderly character reads a story to a young girl. After this added cutscene, the game begins just like the Xbox 360 with the same opening sequence. Deadly Premonition: The Director’s Cut has revised graphics, but don’t expect a complete overhaul."

:ok:

Podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt , nie grafika się liczy , a grywalność chociaż tutaj to faktycznie widać grafę rodem z PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odświeżam sobie Twin Peaks i dopiero teraz widzę- główny bohater gry to WYKAPANY Agent Specjalny Cooper, garnitur, FBI, ekscentryzm, fryzura, głos, dziwne uwagi. KALKA! Gość może być dla mnie największym plusem produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×