Skocz do zawartości
pablos_83

Deadly Premonition

Rekomendowane odpowiedzi

Mało tego - wielbiciel kawy i ciasta, ciągle zdaje raporty (jak Cooper do Daiane), a ta gra to nieoficjalnie wydane i przerobione Twin Peaks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszła przeysłka z kopią na 360kę... Jak znajdę chwilkę to pogram i spisze relacje czy tytuł godny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@petanorech, skąd wiesz tyle o Yorku (że wielbiciel kawy i ciasta)? Wyszły jakieś materiały przedstawiające bliżej jego postać czy grałeś na 360?

@zdun, za jakąś mini recenzję byłbym mega wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zdun skrobnij pare zdan, strasznie mnie ciekawi ta gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo czy data premiery utrzymana? Bo poznikały na różnych stronach informacje o premierze.

Teraz widzę na amazonie, że premiera 26-go kwietnia to przesunęli, bo miała być wczesniej.

Edytowane przez dwaduzepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej miala byc tylko w Japonii, 11 marca, a tak to wszedzie 26 kwiecien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam tak długo... Ja chcę już w to grać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale na PS Store jest preorder za 153 zł. Do tego dostajemy jakieś DLC (Suit-Up Pack i Transporter Pack). Data wydania widniejąca na store to 26.04.13.

Ciekawe ile wobec tego będzie kosztowało pudełko... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos juz na PS3? Nigdzie nie moge tego dostac,co jest z tymi sklepami z grami konsolowymi? ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos juz na PS3? Nigdzie nie moge tego dostac,co jest z tymi sklepami z grami konsolowymi? ;-(

Przejdź się do Play&Go bo podobno dzisiaj mieli dostać... Wiem bo kumpel u nich zamawiał. Sam miałem kupować ale poczekam, aż znajomy przejdzie i skorzystam z jego uprzejmości ;)

Jak już ktoś ogrywał to będę bardzo wdzięczny za jakąś opinię.

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest - w temacie o Resident Evil 6 na kilkadziesiąt stron ludzie lamentują, że to nie są stare Residenty, że unowocześnione, że zhamburgeryzowana rozgrywka itp. bla bla bla. A tu mają survival horror w staroszkolnym stylu, a postów na 3 strony, grą się interesują pojedyncze jednostki. O co do cholery tym wszystkim narzekaczom chodzi jak sami nie wspierają takich tytułów! Ja zamawiam swoją kopię z Anglii na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie temu, że Capcom zapowiadał super-uber-hiper gameplay nawiązujący do starych Residentów (a wyszedł crap jak dla mnie), a tutaj nikt niczego nie obiecywał...

Poza tym - dostępność w polskich sklepach, a w zasadzie jej brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto grał, mógłby skrobnąć kilka słów?

Chyba się skuszę, maja na Ultimie i cena też przystępna więc można spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost - sterowanie daje ciała (chociaż idzie się przyzwyczaić), kamera czasami się gubi, grafika wygląda jak z PS2.

Ale ta gra ma KLIMAT!!! - jest chyba najbardziej klimatycznym survival horrorem od czasów SH2! Fabuła miażdży zwrotami akcji i wiele razy pojawi wam się na twarzy solidne "WTF?!", a po chwili konkretny zachwyt. Jeżeli tylko przymkniecie oko na wszystkie niedoróbki to na pewno nie pożałujecie wydanych pieniążków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie w sterowaniu jest do kitu? Nie iwem czy to prawda, ale gdzieś czytałem, że w wersji na xboxa trzeba było trzymać naciśnięty guzik żeby chodzić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę, że w UK można wyrwać za 25 Funtów; jeśli tyle ta gra kosztuje tuż po premierze, to może całkiem szybo spaść do okolic 15F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie chcialem sie denerwowac ale.... zamowilem gre z psnu jakos 3 tygodnie temu (preorder psnowy) i.... najpierw standardowo gra dostepna od 26... 26 okazuje sie ze mozna sciagnac i grac od 1 maja, pomyslalem ok jakos sie przezyje, dzis jest 3ci i pokazuje usodtepnieie dopoero uwaga, uwaga 8 maja! czy ktos na innym koncie i konsoli moglby sprawdzic czy ma tak samo??? kase mi dawno temu za preorder skosilo... jak dla mnie mega faild... zaczynam sie zastanawiac jak to odkrecic i kupic w to miejsce inny tytul.. irytacja weszla na wysoki lvl jak myslalem ze juz jutro sobie pogram a tu bum i 8 maja... przepraszam mordów ale ku*wa mac!!! a w długi weekend by się posiedziało...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja, że to przez długi weekend w polskim oddziale :D

Zadzwoń do obsługi klienta - to chyba jedyne wyjście...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a zobaczylbys czy tez masz dostep do gry i dodatkow od 8 maja?? ciekawi mnie ta akcja... nie raz nie 10 zamawialem preordery z psnu (miedzy innymi bioshock inf, borderlands 2, dmc ostatnio na vite ss i pare innych) i zawsze moge je odpalac juz z rana w dzien premiery..

dzis boa na bank nie odbierze jutro zapytam kto tam ostatnio za czesto zachlewa pale...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×