Skocz do zawartości
pablos_83

Sport Champions 2

Rekomendowane odpowiedzi

Da się w to grać ze znajomymi posiadając tylko 2x move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się da. We wszystkie gry da radę pograć posiadając 2 move, jeśli masz więcej to tylko udogadniasz rozgrywkę, ale wymogu nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogralem sobie wlasnie demko Sports Championschip 1/2 i wybor pada na najnowsza produkcje, jak dla mnie jest o wiele lepsza od pierwszej czesci! Jedyne co mnie w demo zniesmaczylo to ze kosztem 3 gier do wyboru nie dali zadnego trybu rozgrywki ale sam trening ktory byl dosc nudnawy bo ruchy sa intuicyjne.

Ale tak jak myslalem, sa gry w ktorych da sie swobodnie grac ze znajomym przy 2x kontrolerach (tenis, ping-pong). Reszte (najgorsze narciarstwo) bedziemy musieli przebolec!

Jeszcze jedno pytanko: jest tam jakis tryb "mistrzostw" gdzie powiedzmy dodaje sie 4 graczy i komputer decyduje kto gra z kim i w jaki sport? Czy trzeba manualnie wybrac sport a reszte juz dziala komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tryb imprezy. Wybierasz ilu graczy i lecisz przez wszyskie dyscypliny. Punkty dostaje sie w zależności od miejsca itp. Wygrany może w nagrode pomalować fotke przegranego tak jak to było w Start the Party :)

---------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi sie to malowanie innych! Zamowione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwa gra w boks z jednym kontrolerem ?

jeśli tak to jak wygląda? co z drugą ręką ?

jest tak jak w sport champions 1 z tarczą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość gry jednym kontrolerem, drugą rękę trzymasz w kieszeni . A blok robisz wciskając kontrolerem T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tenisem w Sports Champions 2. Mam problem z odbijaniem piłki po lewej stronie, wypierdziela mi ją nie wiadomo gdzie. Jestem pewien, że to wina gry, bo umiem grać w tenisa i zdobyłem złoty puchar. Z prawą stroną NIGDY nie było żadnych problemów, tylko są kłopoty z lewą. Nie pomaga nawet ponowna kalibracja. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że odkopuję temat, ale jak włączyć 3d w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×