Skocz do zawartości
pablos_83

Sport Champions 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem w demo, dość pozytywne odczucia tj. tenis dość fajny, golf także. O dziwo w narciarstwo też mi się przyjemnie grało mimo uprzedzenia, jak oni chcą to zrobić na ręcznej pałce ? Pre orderek już złożone za 36zł więc czekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem, ze gra już jest w sprzedaży. Cena pudełkowa w EURO RTV to 119zł. Grał ktoś już w pozostałe dyscypliny, niedostępne w demie? (głównie chodzi mi o boks ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanie dotyczace pobierania cyfrowego tej gry. Ponoc mozna zakupiona gre pobrac na 2 konsole jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem, ze gra już jest w sprzedaży. Cena pudełkowa w EURO RTV to 119zł. Grał ktoś już w pozostałe dyscypliny, niedostępne w demie? (głównie chodzi mi o boks ;) )

10 dni przed premierą?? W jakim mieście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUST HAVE :biggrin: Sports Champions najlepsza gra na PS Move, więc druga część zakup obowiązkowy. Demo tym bardziej utrzymało mnie w przekonaniu, że to w moim przypadku MH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy będzie można grać w sieci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy będzie można grać w sieci??

Kolejny raz nie ma takiej możliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to straszna lipa , pewnie za miesiąc wydadzą drugą wersję essential za kolejne 70-80 zł do gry w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierka wypaśna zakupiłem w ubiegłą sobotę, jedyny klopsik że jak na razie moi znajomi nie widzą moich trofków które w tej grze zdobyłem. W trakcie aktualizacji na ps3 wyskakuje komunikat o błędzie. Czy komuś też taki komunikat wyskakuje?

A gierkę oceniam pozytywnie. Boks no na dwa kontrolery tak, ja mam tylko dwa i w rywalizacji z jdnym troszkę lipa bo trzeba prawie wszystkie przyciski cisnąć.

Ale i tak duży pozytyw.

A co do miejsca zakupu to Euro RTV-AGD Łódź "Tulipan" cena 119zł.

Edytowane przez snafy80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam już swoją sztukę, w krakowie w saturnie - 109zl, dużo sztuk widziałem też w empiku po 119zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja mam już swoją sztukę. Dla mnie minus taki, iż w SC1 było po ok 10 zawodników w każdym pucharze ( o ile się nie mylę ), w SC2 jest po 5, przynajmniej w tenisie ( pewnie w innych konkurencjach także). Więc trochę to szybko leci. Powoli Zbliża się długi weekend to przetestujemy na party.

... jedyny klopsik że jak na razie moi znajomi nie widzą moich trofków które w tej grze zdobyłem. W trakcie aktualizacji na ps3 wyskakuje komunikat o błędzie. Czy komuś też taki komunikat wyskakuje?...

U mnie także w profilu nie widać trofeów, za każdym razem następuje synchronizacja, ale komunikatów o błędzie nie mam. W sumie światowa data premiery to 30 października 2012 ( polska 31 października 2012 ), więc myślę że po tej dacie wszystko będzie.

Edytowane przez Codek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie minus taki, iż w SC1 było po ok 10 zawodników w każdym pucharze ( o ile się nie mylę ), w SC2 jest po 5, przynajmniej w tenisie ( pewnie w innych konkurencjach także). Więc trochę to szybko leci.

To prawda że jak narazie w bronzie siedzę - lecz to zauważyłem no jest to jakiś minusik bo o połowę mniej przeciwników i nie tylko w tenisie bo we wszystkich konkurancjach.

Powoli Zbliża się długi weekend to przetestujemy na party.

Testowałem z żonką dzięki czemu wpadły mi jakieś trofki. (dobrze że na moim koncie ;-) )

Całkiem całkiem lecz my mamy tylko dwa movy więc w konkurencji box - za bardzo fajnie nie jest, narty na jednym movie da się przejść - jedyne co to trzeba przy każdej konkurencji zdefiniować który zawodnik którym kontrolerem się bawi.

U mnie także w profilu nie widać trofeów, za każdym razem następuje synchronizacja, ale komunikatów o błędzie nie mam.

Codek - jak tylko przy plejce zasiądę dopiszę kod błędu - jak robię aktualizację trofków dochodzi do 98% - i wywala ten błąd.

Ewentualnie pytanie może ktoś umie rozszyfrowywać te kody to jak wkleję będę prosił o pomoc.

Edytowane przez snafy80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że obcieli o połowę liczbę przeciwników. Ciekawe ile zajme przejście gry w takim wypadku. Chciałem kupować ale nie wiem czy nie przejde w 2 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że obcieli o połowę liczbę przeciwników. Ciekawe ile zajme przejście gry w takim wypadku. Chciałem kupować ale nie wiem czy nie przejde w 2 dni :)

No ja po około 1,5 godziny gry mam 1/4 trofków w posiadaniu - znacznie szybciej faktycznie niżeli jedynka, lecz takiej gry jak kręgle, czy golf mi brakowało nie żałuję że zakupiłem.

Zobaczę ile czasu zejdzie na całą grę, lecz ja gram dla gry (przy okazji trofki fajnie mieć). W jedynce uzyskałem dopiero 36% trofków lecz tak to jest jak się na przemian gra w gierki (z doskoku) no i wyciąć te dwa tygodnie które ("staciłem" w pozytywnym sęsie) na wakacje ;-) .

Edytowane przez snafy80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinna być po polsku bo demo jest po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w dniu premiery bedzie mozna dopiero odblokowac gre??bo w preorder kupilem i na dysk juz pobrało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×