Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem w PSXe, że te 500 zakończeń będzie polegało na "mutowaniu" głównego zakończenia. Coś a la podsumowanie to czego zrobiliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez to czytałem. Wydaje się , że zakończenie to będzie taka skrócona retrospekcja twoich czynów w świecie Fallout'a Cos w rodzaju "replay'a" z Twojej gry.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tez to czytałem. Wydaje się , że zakończenie to będzie taka skrócona retrospekcja twoich czynów w świecie Fallout'a Cos w rodzaju "replay'a" z Twojej gry.

pozdro

Dokładnie o to mi chodziło. Kiedyś też słyszałem, że jak za F3 mieli odpowiadać ludzie odpowiedzialni za poprzednie części to była opcja zakończenia gry związana z jakąś rakietą atomową:

*pozwolenie na wystrzelenie rakiety - łatwo się domyślić o co chodzi

*zniszczenie rakiety przed wystrzałem - lekkie skutki odczuwalne dla ludzkości, być może dalsze promieniowanie itp.

* rozbrojenie rakiety (jeżeli mieliśmy odpowiednio wysoki skill w obsłudze komputera, czy jakoś tak) - z czego to zakończenie najbardziej mi odpowiadało. Wnosiło coś rzadko spotykanego. Zrobiło by z naszej postaci prawdziwego bohatera. Co ważniejsze nie za sprawą siły, a umiejętności!

Ogólnie ta "mutacja" zakończenia nie bardzo mi pasuje. Wolałbym dostać kilka zupełnie różnych zakończeń (np. tak jak w przykładzie wyżej - zniszczenie planety, rakiety, bądź rozbrojenie jej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit tam z zakończenie, najważniejsze jest to, zeby mozna było tak jak w poprzednich częściach - osiągnąć je na miliard sposobów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak.. i powiem szczerze.. odechciało mi się preorderu!

Jak można tak spaprać doskonałą serię!

- grafika tragiczna, tekstury wołają o pomstę do nieba,

- pusto w tych lokacjach jak nie wiem,

- AI tępe i głupie

- kamera z 1 osoby beznadziejna (animacja podczas ruchu właściwie żadna, jakby bohater latał nad ziemią)

- kamera z 3 osoby to jakaś pomyłka

+ fajne teasery i reklamy w starym dobrym stylu Fallouta, ciekawy pomysł na lokacje (ale źle wykonany)

Nic.. poczekamy zobaczymy na kolejnych filmikach z gry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mnie rozwaliło:

- AI tępe i głupie

To napisz jeszcze do tego, że beznadziejna fabuła i zakończenie...

O czym Ty w ogólne piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O tym, że takie właśnie jest, a jak masz klapki na oczach to tego nie widzisz. AI podobnie jak w Oblivionie jest na tragicznym poziomie, zobacz sobie ponownie gameplay.

A "tępe i głupie" podobnie jak "durne", "puste" itp. itd.. to są epitety jakimi mógłbym je określać. A po co mam pisać o fabule i zakończeniu lolku? Jak nie zagram to się nie dowiem. natomiast jakie AI jest każdy widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś, osądzając AI postaci po kilkuminutowej migawce z gameplayu. Do tego, Twój tekst:

"Jak można tak spaprać doskonałą serię!"

Brzmi jakbyś co dopiero przeszedł grę w całości. I kto tu jest lolkiem?

Normalnie uszanował bym Twoje zdanie, gdybyś wyraził je chociaż po premierze. Jednak w tym wypadku jest ono niestety g.wno warte...

No chyba że grałeś już w jakaś wyciekniętą betę

"natomiast jakie AI jest każdy widzi."

I na przyszłość nie wypowiadaj się za "każdego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by potwierdzic negatywny odzew internautow - dzis na przyklad tego gameplaya ktory byl podwieszony pod gametrailers juz nie ma. Zgadzam sie z przedmowcami, ze albo maja wersje Alfa albo gra bedzie badziewnie wykonana (nie mowie o fabule). Grafika na tym filmiku byla tragiczna - perspektywa szfankowala, a modele postaci - to jakis zart (to co teraz jest dostepne na gametrailers, jest dobrze pociete - ale ogladajcie klatka po klatce to zaraz wyjdzie jakosc). No i nie liczcie ze na ps3 to bedzie jakos odjazdowo wygladac, moze na PC z kosmosem na pokladzie.... Na dzien dzisiejszy grafa + modele + tragiczna perspektywa kamery - slabe 6.

pozdrawiam

PS.

Zeby zachwile jakas wojna fanbojow nie wyniknela - oceniam jedynie plastycznosc swiata jaki nam przygotowuja w tej zacnej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Jak można tak spaprać doskonałą serię!"

Ano można jak widać. Nie wygląda to obiecująco.

Brzmi jakbyś co dopiero przeszedł grę w całości. I kto tu jest lolkiem?

Może i tak brzmi, ale to moje zdanie. A lolkiem to możesz być ty fanboyu Fallouta.

Normalnie uszanował bym Twoje zdanie, gdybyś wyraził je chociaż po premierze. Jednak w tym wypadku jest ono niestety g.wno warte...

Po to jest forum by wyrażać opinie na temat gier w produkcji jak i po niej. Jak Ci się nie podoba to nie trać czasu na swoje durne wypowiedzi. A Twoje "G. warte" możesz sobie zachować dla siebie razem ze swoimi przemyśleniami.

I na przyszłość nie wypowiadaj się za "każdego".

Hmm nie zrozumiałeś tej wypowiedzi.

PS; Nie licz na kolejną odpowiedź z mojej strony na Twoje zaczepki, bo szkoda mi czasu na odpisywanie człowiekowi bez kultury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano można jak widać. Nie wygląda to obiecująco.

To się okaże.

Może i tak brzmi, ale to moje zdanie. A lolkiem to możesz być ty fanboyu Fallouta.

I kto tu kogo zaczepia ?

Po to jest forum by wyrażać opinie na temat gier w produkcji jak i po niej. Jak Ci się nie podoba to nie trać czasu na swoje durne wypowiedzi. A Twoje "G. warte" możesz sobie zachować dla siebie razem ze swoimi przemyśleniami.

Owszem, jednak zdanie to powinno składać się z konstruktywnej krytyki opartej o poważne źródła, a nie o mętne domysły...

Rozumiem krytykę grafiki, modeli itp, ale kurna nie krytykuje się przed premierą czegoś, co można sprawdzić tylko i wyłącznie grając w grę. Może i Twoje obawy się potwierdzą - nie przeczę, ale wstrzymaj się z rzucaniem kamlotami chociaż do września...

dla mnie również eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
I kto tu kogo zaczepia ?

Owszem, jednak zdanie to powinno składać się z konstruktywnej krytyki opartej o poważne źródła, a nie o mętne domysły...

Za zaczepkę przepraszam.

A do krytyki tylko dodam, że owszem może ale nie musi być poparta wiarygodnymi źródłami. Swoje zdanie zaś popieram wiarygodnym filmem z gry i tyle. A szczerze grając już ponad 15 lat, wiem kiedy wiele obiecują, a co potem z tego wychodzi. I wątpię by, znacząco system sztucznej inteligencji jakoś drastycznie poprawili. Tyle. Reszta elementów składająca się na całość gry może sprawić, że sam gameplay będzie fajny, bo tego bym chciał. Jak Ty również jestem fanem serii i oczekuję od Bethesdy najwyższych umiejętności w tworzeniu kolejnej części. Mają spooooro do poprawiania, jeśli chcą spełnić oczekiwania fanów.

I obym się mylił z błędami i oby w dniu premiery gra była najwyższych lotów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam zaprezentowany fragment się podoba. Co do jakości modeli postaci to fakt-nie jest to killzone 2 ale trzeba pamiętac, że to jest gra RPG, a nie shooter. Walka jest ważna ale nie najważniejsza. Gra jest olbrzymia, a widzieliśmy tylko krótkie stacie. mi np. bardzo podobał się ten latający "spótnik":-)

Bardziej denrwuje mnie DLC na x'a. bardzo podoba mi siętez ten VATS. Po jakimś czasie gry z łatwymi przeciwnikami nie będziemy musieli go uzywać i marnowac czas na roztrzeliwanie psów ale w przypadku cięższych przeciwników ten system na pewno się sprawdzi. Pamiętajmy, ze nasza celność wtej grze nie działa tak jak w FPS'ach. tutaj toczą się wirtualne kostki do gry, nasze statsy wyznaczają dokładność trafienia.

czekam na ten tytuł z wielk nadzieją.

pzodro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie odnalazlem plik, ktory dzis zniknal mi z gametrailers (zdaje sie ze cofneli go troche do tylu listy)

http://www.gametrailers.com/player/36197.html

Zobaczcie sami jak wyglada prawdziwy gameplay. Ja juz wyzej sie wypowiedzialem co o nim mysle.

pozdrawiam

no k..wa to ma byc moja gra roku, wkurze sie niemilosiernie jak znowu przyjdzie mi sie rozczarowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oby zrobili jakieś "laski" zombie rofl Idziesz do baru na nuka cole, a tam podbija do ciebie laska z wykrzywionym ryjem haha Btw; system VATS wygląda fajnie jak na fps. Kiedy były zapowiedzi nie mogłem sobie tego wyobrazić, a na filmiku całkiem całkiem.. jeszcze w połączeniu z perkami może być ciekawie. Aha i byłbym zapomniał.. Oby postawili w rozrywce na questy i rozwój fabularny, bo filmik jest stricte action tylko :/ (Ale giwera mini nuke rządzi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko wkurzają mnie 2 rzeczy

- grafa

- i system rozgrywki

Grafe poprawią to i będzie się lepiej cieło ,a system gry? F2 nic nie pobije...

Btw. czy w F3 użyty jest ten sam systemu obsługującego zachowanie ludzi, Radiant AI? Jeśli tak to sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czemu Wam tak ta grafa przeszkadza Fenomenalna nie jest , ale zła też nie przynajmniej nie tak bardzo, aby przeszkadzała w graniu. Nie zapominajcie, że ta gra chodzi na silniku starego już Obliviona, do tego tu jest bardzo rozległy świat, a jak wiadomo w takich grach grafika nigdy nie szokowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie pasuja tylko dodatki na pc i xboxa oraz ich brak na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie te trailerki i aż mnie łapy świerzbią

Jak dla mnie jest już super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie nie moge doczekać kiedy gier wpadnie mi w łapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki, jezeli grafika bedzie taka jak w Oblivionie to i tak bedzie bardzo ladnie. Poza tym screeny prezentuja sie o wiele ladniej niz ten filmik. Mysle, ze nie ma co bic piany na ten moment, gra nie jest w koncu robiona przez amatorow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×