Skocz do zawartości
Patricko

Armored Core V

Rekomendowane odpowiedzi

armored-core-v-20110202103818069.jpg

Armored Core V to czternasta – i piąta w prostej linii – odsłona serii taktycznych gier akcji z wielkimi mechami w rolach głównych. Po raz drugi mamy jednak do czynienia z częścią przeznaczoną wyłącznie dla użytkowników konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Gra została przygotowana przez japońską firmę deweloperską From Software.

W Armored Core V zdecydowano się na wprowadzenie kilku istotnych nowości. Przede wszystkim zmniejszono rozmiar mechów, które gracz i jego przeciwnicy kontrolują w czasie starć. Tym razem mają one jedynie 5 metrów wysokości, czyli są dwukrotnie niższe aniżeli we wcześniejszej odsłonie serii. Ułatwiło to projektantom stworzenie ciekawszych lokacji, zarówno pod względem zróżnicowania, jak i architektonicznym. Mniejsze mechy są również w stanie wykonywać szybsze oraz dokładniejsze ruchy – dzięki temu gracz wyprowadza ataki z zaskoczenia, poprzedzone np. wykorzystaniem wąskich alejek i budynków dających chwilowe schronienie. W grze zaimplementowano rozbudowany system osłon.

Armored Core V oferuje zarówno tryby dla pojedynczego gracza, w tym wielogodzinną kampanię, jak i opcję wieloosobową, z możliwością prowadzenia walk przez Sieć.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad kupnem bo w realu byla promocja za 49zl. kiedys bylem wielkim fanem Armoreda, jeszcze za czasow psx. Bede musial sprawdzic jak 5 wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

O moja prośba została wysłuchana :) CO do założenia posta o tej grze :)

The Ripper - co?? Za jakie 49 zł,? W realu? Kiedy? Może zamiast Armored Core V mówisz o Armored Cre for Answer?

Normalnie jest na muve.pl za ponad 200 zł chyba z 249!

A poza tym chciałbym zapytać tych co grali, czy warto? I jak multiplayer?

Pozdrawiam

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek sprzedałem tą grę za 50 zł. Jeśli ktoś lubi tę serię to polecam piątkę z całego serca, jedna z najlepszych odsłon, bardzo nastawiona na online. Każdą misje można przejść online w co-opie, jest kilku potężnych i trudnych bossów do których w pojedynkę nie ma się co zbliżać. No i cały główny tryb to online. Zakładasz klan, atakujesz terytoria przeciwników ( ufortyfikowane za punkty drużynowe przez ludzi z innych klanów) a gdy uzbierasz odpowiednią ilość tych punktów drużynowych masz szansę przejąć terytorium. Sam grałem w to kilka miesięcy w Polskim klanie.

Grałeś w AC wcześniej ? Podobało się ? Nie ma się nad czym zastanawiać. Choć ta część bardziej stawia na taktykę niż akcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W AC nie grałem :P Ale jakoś zawsze chciałem zagrać w coś o mechach :)

Uuuu szkoda że za 50 zł sprzedałeś :P Ja bym był chętny, a jakiś online pass tam jest? Czy kupuję używkę i gram :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ripper dzięki za info :) Dziś w Realu odnalazłem jedną zabłąkaną sztukę ;) cena: 49 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek sprzedałem tą grę za 50 zł. Jeśli ktoś lubi tę serię to polecam piątkę z całego serca, jedna z najlepszych odsłon, bardzo nastawiona na online. Każdą misje można przejść online w co-opie, jest kilku potężnych i trudnych bossów do których w pojedynkę nie ma się co zbliżać. No i cały główny tryb to online. Zakładasz klan, atakujesz terytoria przeciwników ( ufortyfikowane za punkty drużynowe przez ludzi z innych klanów) a gdy uzbierasz odpowiednią ilość tych punktów drużynowych masz szansę przejąć terytorium. Sam grałem w to kilka miesięcy w Polskim klanie.

Grałeś w AC wcześniej ? Podobało się ? Nie ma się nad czym zastanawiać. Choć ta część bardziej stawia na taktykę niż akcję.

A dużo ludzi gra w to jeszcze? Można robić party i grać sobie z kumplem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ripper dzięki za info :) Dziś w Realu odnalazłem jedną zabłąkaną sztukę ;) cena: 49 zł :)

Żaden problem. U mnie też jeszcze leży i zastanawiam się nad kupnem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×