Skocz do zawartości
Patricko

Assassin's Creed 3

Rekomendowane odpowiedzi

aha.dzieki za podpowiec. to jeszcze kilka h grania mnie czeka. w dna mam 93% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da radę zdobyć trofeum skompletowany nie podnosząc wszystkich rekrutów do rangi asasyna? Otóż mam do wyszkolenia 3 asasynów i prawie wszystkie zadania wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy muszą być assassynami

Jeśli nawet przejąłeś jakiś region to i tak masz w nim zadanie.Na ostatnim miejscu masz zadania dostępne.Jeśli wykonasz wszystkie, to wyjdź z gry i wejdź.Zadania znowu będą dostępne

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Zgadza się jest cały czas aktywne ostatnie zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jeszcze jak mozesz co z Posłuchaj całej rozmowy Waszyngton w wyzwaniach ludzi z pogranicza. podobno po zakonczeniu gry nieda sie tego wykonacy:( mam juz 95% i napweno nie zaczne grac od poczatku. wiecie cos na ten temat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się,po zakończonej grze masz Waszyngtona w NY pogadaj z nim,po tej rozmowie wystarczy powtórzyć sekwencje 9.1. Pominiesz filmik,którym rozpoczyna się ta sekwencja i poszukaj znaczka W na mapie,to będzie Waszyngton, idziesz do niego i gadasz z nim aż Ci nie zaliczy wyzwania

Tylko jak będziesz z nim rozmawiał to nie skipuj rozmowy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sprawdzam. dziki za info

ok zaliczylo. zostala mi tylko gildia zlodziei i zlapanie kuriera. kilka razy go widzialem i zabilem ale ingdy nielapalem:(. wie ktos gdzie ich najczescie spotac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego miejsca :biggrin:

Musisz latać po miastach i szukać ich na własną rękę :biggrin:

Tak jak w Revelations. Za często ich nie ma i to może trochę czasu zająć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytalem gdzies ze trzeba 3 gwiazdki miec i powalczyc troche a sie pojawi kurpier. zrobilem tak i faktycznie po jakim czasie sie pojawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 66% w misjach "Zlecenia zabójstw" i nigdzie nie widzę ikonki do tego zadania. Tak samo wykonałem 2 zlecenia dostawy, a w DNA w dalszym ciągu 0% wyświetla. Orientuje się ktoś dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 66% w misjach "Zlecenia zabójstw" i nigdzie nie widzę ikonki do tego zadania. Tak samo wykonałem 2 zlecenia dostawy, a w DNA w dalszym ciągu 0% wyświetla. Orientuje się ktoś dlaczego?

Bug w grze. Miałem tak samo. Mi się dostawy zrobiły na 100% dopiero jak wszystkie zrobiłem.A co do zabójstw to ikonkę nie zawsze widać na mapie. Z tego co pamiętam to były po 1 zleceniu w NY, B i na Pograniczu. Może być tak, że zrobiłeś wszystkie i masz napisane 66% - olej temat. Trofeum za 100% i tak wpadnie. Ja miałem tak z Aquilą i jeszcze czymś. Odpuściłem i ukończyłem grę na 100% i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bug w grze. Miałem tak samo. Mi się dostawy zrobiły na 100% dopiero jak wszystkie zrobiłem.A co do zabójstw to ikonkę nie zawsze widać na mapie. Z tego co pamiętam to były po 1 zleceniu w NY, B i na Pograniczu. Może być tak, że zrobiłeś wszystkie i masz napisane 66% - olej temat. Trofeum za 100% i tak wpadnie. Ja miałem tak z Aquilą i jeszcze czymś. Odpuściłem i ukończyłem grę na 100% i tak.

Miałeś rację. Chwilowy bug potem dobiło do 100%.

Jeśli by miał ktoś problem ze znalezieniem zleceń zabójstw to człowiek, który nam je zleca znajduje się na Pograniczu w dolnym lewym rogu. Zaraz obok karczmy w Monmouth.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się chata myśliwska na pograniczu???Biegałem już tam parę razy i nie mogę znaleść.Jeszcze jedno pytanie...zostało mi do zrobienia wyzwanie pięściaży aby ubić 10 Jagrów z ich własnej broni,niestety jestem już po głównym wątku i prawdopodobnie w żadnej lokacji nie są dostępni.Mylę się czy już po ptakach?Praktycznie ciężko zaliczyć trofka za wykonanie wszystkich zleceń danego ugrupowania,zawsze coś brakuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaty myśliwskie powinny być oznaczone na mapie pogranicza niedźwiedzia łapą.Lokacji Ci dokładnie nie powiem,bo nie pamiętam,musisz na necie poszukać jakieś mapy

Jagra możesz spotkać np w forcie na pograniczu.Fort znajduje się w lewym górnym rogu.Po przejęciu fortu dla amerykanów,"szefem" fortu zostaje Jagr(typek w jasnym płaszczu) .Musisz tylko spowodować bójkę,wtedy zleci się cały fort na Ciebie,a Ty po rozbrojeniu i zabiciu jagra, uciekasz z fortu.Jak już przestaną cię gonić, używasz szybkiej podróży do tego fortu i znowu zabijasz tego jagra i tak aż nie zaliczy wyzwania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaty myśliwskie powinny być oznaczone na mapie pogranicza niedźwiedzia łapą.Lokacji Ci dokładnie nie powiem,bo nie pamiętam,musisz na necie poszukać jakieś mapy

Jagra możesz spotkać np w forcie na pograniczu.Fort znajduje się w lewym górnym rogu.Po przejęciu fortu dla amerykanów,"szefem" fortu zostaje Jagr(typek w jasnym płaszczu) .Musisz tylko spowodować bójkę,wtedy zleci się cały fort na Ciebie,a Ty po rozbrojeniu i zabiciu jagra, uciekasz z fortu.Jak już przestaną cię gonić, używasz szybkiej podróży do tego fortu i znowu zabijasz tego jagra i tak aż nie zaliczy wyzwania

O wiele łatwiej niż te szybkie podróże itd. jest zrobienie na mieście zadymy. Przy 3 poziomie poszukiwania będzie ich dużo na ulicach (poza tym polecam poczytać zawsze temat główny o AC3 - to zadania już było z 2 razy omawiane) i nie ma problemu ze zrobieniem tego.

Domek myśliwski znajduje się w Blackcreek (czy jak to się nazywa :) ) - północy-zachód. Najbardziej wysunięta część terytorium w tamtym kierunku. Najlepiej zrób szybką podróż do fortu, który tam jest i jedź drogą w stronę wioski Connora. Po drodze na mapie zobaczysz jedyny w tej okolicy budynek - to jest chata myśliwska. Druga jest gdzieś na południu mapy, ale trudniej mi powiedzieć gdzie. Na mapie się wyświetlą dopiero jak pierwszy raz znajdziesz.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko.O co chodzi z tymi pivotami bo nie ogarniam tego,niby na you tube są pokazane lokalizacje a gdy tam przychodzę to nic tam nie ma?Mógłby to ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby zebrać pivoty musisz być połączony z netem(nie mam pojęcia po co)

wchodzisz w tą nową opcje i masz całą zieloną mapę co nie?

i możesz stawiać osie,więc:

Pierwszą oś postaw na samym środku mapy,co o połowę skróci zielony obszar

Drugą oś postaw gdzieś w środku, aby znowu zmniejszyć obszar o połowę

Trzecią oś postaw znowu gdzieś w środku zielonego pola

Powinien Ci zostać mały zielony skrawek zieleni

Teraz musisz przeszukać ten skrawek,aby odnaleźć pivota

Gdy zbliżasz się do pivota na mapie pojawi się kwadracik

wbiegasz w niego,pivot zebrany,nowa oś dodana

I od nowa szukasz nowego pivota

oś możesz stawiać tylko w miejscu,w którym sam stoisz,więc trochę sobie pobiegasz,albo używaj szybkich podróży

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Został mi jeszcze kurier do zaliczenia...ale trochę to dziwne bo złapałem go już parę razy nie używając broni i dalej mi nie zaliczyło tej misji.I pełna synchronizacja DNA,najbardziej wkurzają mnie te morskie bo praktycznie każda na 100%.Jeszcze parę godzin mordęgi:)

Jak złapać tego kuriera bo już nie mam siły:(Nie używam broni a pięściami go zabijam.Chciałem go popychać i też dupa blada.Ta gra jest tak zgliczowana że to normalnie koszmar.

Edytowane przez ognista sucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Został mi jeszcze kurier do zaliczenia...ale trochę to dziwne bo złapałem go już parę razy nie używając broni i dalej mi nie zaliczyło tej misji.I pełna synchronizacja DNA,najbardziej wkurzają mnie te morskie bo praktycznie każda na 100%.Jeszcze parę godzin mordęgi:)

Jak złapać tego kuriera bo już nie mam siły:(Nie używam broni a pięściami go zabijam.Chciałem go popychać i też dupa blada.Ta gra jest tak zgliczowana że to normalnie koszmar.

Musisz go powalić - trzymasz R1 i kółko. Connor się na niego rzuci i już :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×