Skocz do zawartości
Patricko

Assassin's Creed 3

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy do zrobienia platyny w ac3 potrzebny jest online pass na gre online albo jakis inny z dodatkiem czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy do zrobienia platyny w ac3 potrzebny jest online pass na gre online albo jakis inny z dodatkiem czy cos?

Jest potrzebny, bez tego nie zrobisz trofików on-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Pojawiły mi się nowe 4 trofea z jakiegoś dlc: (mają z boku +)

Jeden za wszystkich

Nowy człowiek w mieście

Uparty twardziel

Wilki i owce

Wiecie może czy skompletowanie ich jest konieczne do otrzymania platyny ???

Edytowane przez panek1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, znalazłem wszystkie zwierzeta i mam uzupełnioną całą mape i zadanie za to w towarzystwie łowieckim powiinno byc a nie ma i potrzebował bym pomocy, co z tym zrobic? z góry dzięki

Dzięki

witam znalazłem wszystkie zwierzeta i mam uzupełnioną całą mape i zadanie za to w towarzystwie łowieckim powiinno byc a nie ma i potrzebował bym pomocy, co z tym zrobic? z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej.. juz wszystko jasne, nie wiedzialem ze domostwo devenporta tez sie liczy do tego :P

a tak wgl to tez mam zlecenia zabojstw na 66 % i wiecej zlecen nie widze oraz zlecenia dostawy na 0%..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam, znalazłem wszystkie zwierzeta i mam uzupełnioną całą mape i zadanie za to w towarzystwie łowieckim powiinno byc a nie ma i potrzebował bym pomocy, co z tym zrobic? z góry dzięki

Pewnie została Ci do uzupełnienia jeszcze mapka w domostwie...

edit,

O chyba sekundę się spóźniłem....

Edytowane przez Dable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat sie domyslilem ale dzieki ;)

Pewnie została Ci do uzupełnienia jeszcze mapka w domostwie...

edit,

O chyba sekundę się spóźniłem....

akurat sie domyslilem ale dzieki ;)

jeszcze potrzebuje wiedziec skad wziąć surowce na wynalazki oraz na zlecenia dostaw.. nie wiem skad to wziac, a w sklepie tego nie widzialem.

jeszcze mam problem z trofeum monopolista.. pisze ze nie mam konwoju, myslalem ze to chwilowe ale caly czas tak jest, co zrobic zeby znowu go miał ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problem z pucharkiem prawda wyjdzie na jaw.Czy jakoś mogę zobaczyć swoje Wielozabójstwa i Zabójstwo z powierza w trybie online proszę o szybką odpowiedz. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam problem z pucharkiem prawda wyjdzie na jaw.Czy jakoś mogę zobaczyć swoje Wielozabójstwa i Zabójstwo z powierza w trybie online proszę o szybką odpowiedz. Z góry dzięki

siema, szukam chetnych do wbicia zabojstw z powietrza, jak cos to psn dzibster93 ;)

i niestety nie wiem jak to zobaczyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z trofeum "Głowa w Chmurach" z tymi osiami..........niewiem co jest grane, ale najpierw po zeskanowaniu priova,czas na skanowanie się odnawiał a mi nowy priov na mapie się nie dodał,nie miałem zielonego pola na mapie..... czytałem że jakieś problemy ubi ma ze serwerami, zresetowałem router i modem i odziwo wskoczyły priovy i mam zielone tło na mapie.....ale problem polega znowu na tym że nie moge przemieszczać tych priovów na mapie!!!!!!!!!nie idzie go X zaznaczyć i np ustawić w miejscu gdzie stoje conorem.....irytuje mnie już to....może ktoś miał podobnie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , POMOCY!!! Próbuję dobić do 100% i jak każdy wie trzeba też zrobić wszystkie misje Deliver. No i wszystko byłoby ok gdyby koleś w Troy's Wood mi się pojawiał a go do cholery nie ma... Co ja mam w tej sytuacji zrobić? Już probowałem fast travelami sie do niego dostac i potem biec, resetowanie , wczytywanie, JAk wczytuje 7 rozdzial 1 scene to stoi on ale nie moge zadnej interekcji z nim nawiazac chocbym nie wiadomo co robil. Pomocy Błagam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki problem: brakuje mi jednego skarbu w centralnym Bostonie, nie mam go zaznaczonego na mapie, mimo że kupiłem wszystkie mapy w sklepie. Próbowałem troche biegac na ślepo tam gdzie nie mialem odkrytej mapy, ale nic nie zanalazlem. Miał ktoś tak? Czy to bug czy co innego? Bo jak kupilem mapy w sklepie to mialem pozaznaczane skarby nawet tam gdzie nie mialem odkrytej mapki.

 

P. S. Gdzie mozna najłatwiej znalesc kuguara? bo pamietam ze bardzo rzadko go spotykalem, a potrzebuje jeszcze jego skóry i pazurów do zlecenia dostawy. Chyba ze mozna je kupic u Miriam, jeszcze tego nie sprawdzalem, ale jak tak, to no problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , POMOCY!!! Próbuję dobić do 100% i jak każdy wie trzeba też zrobić wszystkie misje Deliver. No i wszystko byłoby ok gdyby koleś w Troy's Wood mi się pojawiał a go do cholery nie ma... Co ja mam w tej sytuacji zrobić? Już probowałem fast travelami sie do niego dostac i potem biec, resetowanie , wczytywanie, JAk wczytuje 7 rozdzial 1 scene to stoi on ale nie moge zadnej interekcji z nim nawiazac chocbym nie wiadomo co robil. Pomocy Błagam :sad:

Wywal znajomków z PSN - powinno pomóc (potem ich sobie dodasz od nowa) - nie żartuje.

Mnie zablokował się stolarz w osadzie i to była jedyna możliwość wyjścia z sytuacji.

Niestety nie gwarantuje Ci na 100%, że to coś pomoże.

Gra świetna ale zabugowana jak mało która inna.

 

P. S. Gdzie mozna najłatwiej znalesc kuguara? bo pamietam ze bardzo rzadko go spotykalem, a potrzebuje jeszcze jego skóry i pazurów do zlecenia dostawy. Chyba ze mozna je kupic u Miriam, jeszcze tego nie sprawdzalem, ale jak tak, to no problem.

Chyba na pograniczu - na północy na skałkach lub na południu (również na skałkach).

http://guide4games.com/guide/assassins-creed-3-every-hunting-animal-location-guide

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, mam juz kuguara. a wiesz może co z tą jedną skrzynią? możliwe ze to tez bug? w dna mam 97% skrzyń, a w dzienniku 6/7 w cenntralnym bostonie. moze jest taka jedna ktora jest ukryta i nie widac jej na mapie? pomóżcie

Edytowane przez Misiaq30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. szukałem w googlach, ale jakoś nie wpisałem odpowiedniej frazy i nie znajdywalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć 100% tylko w 12 sekwencjach DNA. Tutaj misje poboczne się nie wliczają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w perfekcjoniście muszę mieć na 100% misje z sekwencji czy te poboczne np. morskie też?

dopiero w trofiku skompletowany musisz mieć 100% CAŁEJ gry, czyli wszystkiego co jest możliwe do zrobienia w grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero w trofiku skompletowany musisz mieć 100% CAŁEJ gry, czyli wszystkiego co jest możliwe do zrobienia w grze ;)

czyli żeby zdobyć to trofeum muszę mieć każdą małą misję typu Fort Wolcott - z misji kapitana Kida czy np.Olbrzym i Sztorm ze zleceń kaperskich - wykonane na 100% czy jedynie ukończone ilościowo 100% tych pobocznych zadań ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak napisał Daav.

Musisz mieć 100% ze wszystkiego co jest do zrobienia w całej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×