Skocz do zawartości
rafjen

Sony Ent Network Internet-Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie sprawdzam za czesto transakcji, ktore sa przeprowadzane z mojej karty kredytowej i gdy teraz obejrzalem billing co miesiac zostaje mi sciagana kwota 9,99 euro z SONY ENT NETWORK INTERNET GBR. Domyslam sie ze jest to oplata za jakis trial. pytanie teraz i prozba jak moge to zastopowac??!! Mial ktos podobny problem??

Edytowane przez rafjen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupowałeś kiedyś plusa? zobacz czy nie masz uruchomionej automatycznego przedłużania usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież plus się nie przedłuża co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego to jest dziwne bo mi trzy razy juz sciagneli i koniec listopada kolejne 9,99 mnie czeka jesli tego nie zastopuje. Gdzie w ustawieniach moge to sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz PS Store UK? PL? czy jaki?

A nie kliknąłeś na jakiś płatny serwis Vidzone czy coś podobnego, w Polsce ich nie ma ale na zachodzie czy w stanach tak.

Dziwna sprawa z jednej strony GBR z drugiej obciążają w euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe może jesteś współlokatorem takiego jednego koleżki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://community.eu.playstation.com/t5/Technical-Help/SONY-ONLINE-SERVICES-INTERNET-GB-GBR/td-p/12657633

z powyższego wynika że uruchomiłeś Qriocity Music Unlimited

przejdź do zażądania kontem, do zarządzania transakcjami, usługi i tam powinieneś mieć informację jaką subskrypcję masz uruchomioną :)


Check the history of products and services you have downloaded (as a purchase or for free) from (PlayStation®Store), as well as information on past usage. Select (Account Management) under (PlayStation®Network), and then select (Transaction Management). Service list
[/CODE]

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Sciagalem kiedys ten program. Cholewa jestem teraz w pracy i nie moge odrazu sprawdzic czy jestem w stanie zablokowac "ta usluge " . Dzieki za pomoc , napisze czy sie udalo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×