Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli o tą chodzi http://www.mygranturismo.net/car_sheet.php?id=267 - bo innej nie ma w GT5 z tego roku to zaglądaj do giełdy samochodów używanych.

Jest tam zawsze 30 aut. Co jeden dzień wyścigowy (jeden dowolny wyścig lub test licencyjny) znika 6 aut i pojawia się kolejnych 6.

Można to przyspieszyć wchodząc w licencje i nie zaliczając jej przewijać do piątej. Wtedy na giełdzie wymieniana jest cała 30-ka.

Po kilku podejściach powinieneś trafić.

==============================

Zadziała pod warunkiem, że po wyłączeniu online w GT5 giełda nadal działa - z tego co pamiętam wyłączyli tylko społeczność, giełdę kolekcjonerską, sezonówki, B-Spec online i karty muzeum.

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z ta licencja?nie zaliczając przewijac do piatej????

 

Jesli dobrze rozumiem chodzi o to ze wybierasz licencje X- odpalasz zadanie 1 wychodzisz, odpalasz zadanie 2 wychodzisz itd... jesli dobrze zrozumialem INO1 to powinno powodowac ze wozy w gieldzie uzywanych beda sie zmieniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze rozumiem chodzi o to ze wybierasz licencje X- odpalasz zadanie 1 wychodzisz, odpalasz zadanie 2 wychodzisz itd... jesli dobrze zrozumialem INO1 to powinno powodowac ze wozy w gieldzie uzywanych beda sie zmieniac.

Nie trzeba wychodzić - po odpaleniu testu licencyjnego mamy standardowe menu wyboru - start - opcje jazdy - powtórka - następny test - wyjdź

Wystarczy kliknąć 4x na - następny test - i cała 30-ka się odświeży ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema. Czy w GT5 jest coś takiego, jak zużywanie się opon i paliwa podczas wyścigów ? W szóstce mamy to w klasie wyścigów Super. W GT5 jeszcze do tego momentu nie doszedłem (przestałem grać w pewnym momencie), o ile coś takiego w ogóle występuje, a jeśli tak, to gdzie ?

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Czy w GT5 jest coś takiego, jak zużywanie się opon i paliwa podczas wyścigów ? W szóstce mamy to w klasie wyścigów Super. W GT5 jeszcze do tego momentu nie doszedłem (przestałem grać w pewnym momencie), o ile coś takiego w ogóle występuje, a jeśli tak, to gdzie ?

 

Jesli dobrze pamietam to takie cos jest w wyscigach wytrzymalosciowych w GT5 - moj stopien pewnosci blisko 90% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli w normalnej karierze tego nie uświadczymy ? Gdzie znajdę wyścigi wytrzymałościowe ?

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym końcu są dopiero wytrzymałościowe wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w normalnej karierze tego nie uświadczymy ? Gdzie znajdę wyścigi wytrzymałościowe ?

 

Tak jak pisal Particko - wyscigi wytrzymalosciowe to ostani etap w karierze juz po obejrzeniu pierwszego filmu finalowego.

Te sa dosc dlugie (wlacznie z 24h) ale na szczescie PD dodalo opcje zapisu w pit stopie i pozniejszego kontynuowania.

Przyznam ze przejecham moze z polowe tychze.

 

W GT6 z kolei z 24minutowymi przesadzili w druga strone te po prostu sa za krotkie szczegolnie na dlugich torach takich jak Nurb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm... czyli aby do nich dojść, muszę ukończyć wszystkie poprzednie wyścigi w karierze ? Od premiery GT6, a chyba nawet i dłużej nie włączałem GT5, ale pamiętam, że mam 22 lub 23 poziom i nie ukończone wszystkie zawody np. wyścigi pick-upów, bo nie mogłem takiego auta nigdzie dostać, w sensie typu pick-up.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyli aby do nich dojść, muszę ukończyć wszystkie poprzednie wyścigi w karierze ? Od premiery GT6, a chyba nawet i dłużej nie włączałem GT5, ale pamiętam, że mam 20-któryś poziom i nie ukończone wszystkie zawody np. wyścigi pick-upów, bo nie mogłem takiego auta nigdzie kupić.

 

Sprawdz czy koleje szczebelki kariery nie wymagaja okreslonego  lvl kierowcy, wydaje mi sie ze tak wlasnie bylo w GT5,  wytrzymalosciowka byla albo od 38 albo od 40 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie otóż niedawno robiłem pierwszą aktualizacje do GT5 (tak pierwszą bo nigdy nie podłączyłem pod neta PS3 bo nie miałem takiej możliwość) wiedziałem, że aktualizacja będzie miała 124523GB więc zostawiłem na noc żeby pobierało, ale niestety w nocy rozłączyło mi neta wraz z aktualizacją. Po tym incydencie ikony samochodów mi się nie wyświetlają, gra z botami się zwiesza, nawet na time trialach gra się zawiesza jak się wjeżdża na metę i dodatkowo usunęło wszystkie powtórki. Choć prawdopodobnie PS czyta te powtórki to muszą one mieć jakieś swoje miejsce bo nie możliwe, żeby one znikły czy też się usunęły ale powiedzcie mi teraz co zrobić żeby odzyskać ikony aut w menu wyboru, usunąć te błędy z scinaniem czy przywrócić dawne replaye. Czy jeżeli na nowo bym zrobił aktualizacje to by coś dało? jak się cofnąć wstecz? HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Kopia save'a i powtórek na pendrive

2. Odinstaluj GT5 kompletnie

3. Odłącz net

4. Zainstaluj GT5 z płyty

5. Jeżeli wywaliło save'a to teraz go skopiuj do PS3 + powtórki

6. Podłącz net

7. Instaluj aktualizacje

8. Graj do bólu..... ale dopiero następnego dnia bo cały proces tyle potrwa...

Edytowane przez INO1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Save wraz z powtórkami gdzie znajdę dokładnie? (save może ogarne ale powtórki..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Folder - Dane zapisanych gier (czy jakoś podobnie) - kilka oczek nad ikoną napędu

W nim szukasz folderu GT5 i dojdziesz po nazwach plików - są tam też save'y

Edytowane przez INO1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie polecam grania w takiej formie bo to męka i nic poza tym, albo pad albo kiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę zapomniany temat ale co poradzę :1_grinning: Mam GT5 na ps3 i problem w tym że po pobraniu aktualizacji gra pyta czy ma pobrać na dysk twardy wszystkie trasy, pojazdy etc co zamie 8gb, gdy daje żeby zainstalować to instalacja staje na około 10% i dalej cisza, zostawiłem wczoraj konsole na około 3h i nadal nic się nie zmieniło, wie ktoś może czym to jest spowodowane ? Na konsoli jest 58gb wolnego miejsca więc to odpada, zależało by mi na tym żeby zdobyć tam platynę a gdy chce grać bez instalacji tych tras to po około 3-4 wyścigach gra podczas "instalacji" trasy zawiesza się i można tylko wyłączyć grę. Z góry dziękuje za pomoc :)

Edytowane przez Krzyzan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale platyny już nie zdobędziesz bo online jest wyłączone. Chyba, że jest obejście na ten puchar co wymaga online. Co do zawartości to przeważnie trzeba restartować aż do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już około 20 próba i dalej nic, jest jakiś inny sposób jak to obejść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz tego instalować. Możesz później z opcji to zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zamówiłem grę bo GT6 nawet dobre to GT5 lepiej wspominam. Szkoda że muszę grać od początku bo kiedyś sporo w to grałem. 

Jak jakiś sposób w miarę szybki żeby ogarnąć osiągnięcia z tego głupiego trybu B-Spec?

Wyścigi wytrzymałościowe 12h i 24h trzeba grać samemu czy możemy puścić kierowcę swojego? Nie mam zamiaru siedzieć po 12h czy 24h czy nawet te 5h :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×