Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że nie wejdziesz nawet do Sezonówek. Odłącz internet od PS3 i sprawdź czy da się wejść - to najprostsza metoda.

Z tego co pamiętam jak padł mi net nie mogłem tam wejść do tego salon kolekcjonerski i społeczność też były "zablokowane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze wyjście to zrobić patcha na sezonówki. Tyle czasu się grzebali z dopieszczeniem gry to jaki problem teraz zapisać pare bitów na konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, gdzie zmienić kąt obrotu kierownicy ( logitech dfgt) ? Szukam po menu ale nic takiego nie widzę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienisz, tylko w niektórych samochodach masz automatyczne dostosowanie kąta, np. gokart albo bolid, jeśli mnie pamięć nie myli.

Cała reszta to 900 stopni. Kaz stwierdził, że wie lepiej jak będzie nam wygodniej ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na DFP  select+ R3 + Prawa łopatka do zmiany biegów za kierownicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam 900 i 900, w wyścigu najczęściej skręca się do jakiś 90 w każdą stronę, tylko na wolnych nawrotach dochodzi do jakiś 135 w jedną stronę. Nie wiem kto dojeżdża do 450 stopni w GT O_o

 

Faktyczne 900 to było chyba w F1 2012 jako domyślne ustawienia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dlaczego nie mogę używać ferrari f10 w szybkiej grze? Auto jest przekreślone na czerwono i nie można go wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W info przy aucie jest napisane, że można ich używać tylko w eventach przeznaczonych wyłącznie dla F10 i sezonówkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi modyfikacjami wyścigowymi w warsztacie ? Jeszcze nie trafiłem na samochód w którym można to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W info przy aucie jest napisane, że można ich używać tylko w eventach przeznaczonych wyłącznie dla F10 i sezonówkach...

Dzięki za odpowiedź. Trochę to irytujące, ale cóż poradzić na fantazję japończyków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem grę wraz z konsolą. Niestety konsola uzyskała dostęp do internetu niedawno i klucz do edycji Academy utracił ważność. Czy jest jakaś możliwość odnowienia kodu?

post-57747-0-45059300-1394188656_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości już niestety, ale za to kody na dodatkowe auta chyba będą jeszcze działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem grę wraz z konsolą. Niestety konsola uzyskała dostęp do internetu niedawno i klucz do edycji Academy utracił ważność. Czy jest jakaś możliwość odnowienia kodu?

 

Bylo o tym jakis czas temu - sam zadalem to pytanie i dostalem dosc mocno po uszach za niewiedze. 

W pudelku powinnies miec 2 kody:

- jeden ten co wkleiles to byly zawody eliminacyjne do GT Academy i ich termin juz minal. Porownac to mozna do zawodow sezonowych gdzie niektore dostepne sa przez ograniczony czas. 

- drugi kod moim zdaniem jest wazniejszy i ten powinnien byc jeszcze wazny - to kod na fury, tory, speed test. 

 

Milego grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem edycji gt5 Academy edition. Mam pytanie co do gry,a bardziej tego na co najbardziej uważac, czyli które auta lepiej kupować a które można odpuścić, i od czego zacząć grę. W sumie po 2 dniach grania robię a spec, i na razie nie jest źle.

 

ps. jest to mój pierwszy post więc z góry przepraszam jeśli coś nie tak napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc zawody sezonowe przy maksymalnym mnożniku, bedziesz miał tyle kasy że będziesz mógł kupić wszystko ;)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Gra tu jeszcze ktoś w mulit w gt 5? Wiem że niedługo wyłączą ale zawsze można trochę się jeszcze pościgać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Gra tu jeszcze ktoś w mulit w gt 5? Wiem że niedługo wyłączą ale zawsze można trochę się jeszcze pościgać.

 

Poszukaj w dziale online GT by Night jesli mnie pamiec nie zawodzi.

 

Co kasy i tego co napisal mataman - za logowanie dostajesz premie (po 5dniach logowania codziennie masz 200% do kasy i expa) i teraz z ta premia warto rozgrywac sezonowe bo te sa oplacalne. Co do zakupu kazdego auta musisz pamietac ze max. ilosc CR to 20 mln wiec jak juz bedziesz sie do tej kwoty zblizal to warto cos zakupic.

 

B-spec mimo iz dosc nudny (u mnie lecial jak sprzatalem chate np) to wart ogrania z racji ze za zlota tez dostajesz wozy.

 

Polecam chwile pooglac nie pamietam strony ale byla rozpiska jakie wozy dostaje sie w B-specu - tak wiec wysylanie Bobów na tor mimo iz czasochlonne to jednak pozwala jakies tam bryki wygrac - i za nie nie placic.

 

Majac Academy Edt - dostales i tak bardzo duzo wozow na start i to calkiem mocnych.

 

Milej jazdy :)

 

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o online to na forum wszyscy jeździmy już w GT6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak multi działa tylko do 20 maja. Czyli 2 miesiące jeszcze zostało. Ja za słaby na razie jestem. Multi zweryfikowało moje umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakos zmienic typ jazdy? Ciezko sie skreca, na takie bardziej "pływanie" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_8806688.html

 

W skrocie:

Ostatnie wydarzenie sieciowe Gran Turismo 5

 

Nazwa wydarzenia:Finałowe wydarzenie sieciowe Gran Turismo 5

Czas trwania:Od 05.00, 1 maja 2014 r. do 04.00, 31 maja 2014 r.

Program wydarzenia:1 etap finałowego wydarzenia sieciowego: wyścig samochodów Mazda Roadster Touring Car ’11 na torze testowym Top Gear
2 etap finałowego wydarzenia sieciowego: 24-godzinny wyścig samochodów Nissan GT-R N24 Schulze Motorsports ’11 na torze Nürburgring - to jest proba czasowa a nie 25h wyscig tylko na tym dluzszym Nurburgu co ma 25,3km.

Nagroda za uczestnictwo:

Od 08.00, 3 czerwca 2014 r. do 05.00, 30 czerwca 2014 r.: jeśli uruchomiona zostanie gra Gran Turismo 6 na PlayStation®3, a użytkownik będzie jednocześnie zalogowany do konta w sieci SEN, za pomocą którego zarejestrowano czas w sieciowych rankingach któregokolwiek etapu finałowego wydarzenia sieciowego GT5 wymienionego powyżej, do gry GT6 automatycznie zostanie dodanych 5 samochodów:

Abarth Grande Punto ‘09
Renault Sport Megane R.S. Trophy ‘11
Nissan Fairlady Z (Z34) ‘08
Tesla Motors Model S Signature Performance ‘12
Subaru S206 NBR Challenge Package ‘12

* Niektórzy użytkownicy mogą otrzymać nagrody w postaci samochodów z opóźnieniem, na co może mieć wpływ region i szybkość połączenia internetowego. Prosimy o cierpliwość i o ponowne uruchomienie GT6 w późniejszym terminie.

 

----------------------

Chyba rozwaze czy w czerwcu nie kupic GT6 -  ale ten 24h wyscig mnie troche tyra.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×