Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ale platyny i tak już nie zrobisz. No chyba, że ten puchar online masz już zrobiony.

 

Co do wytrzymałościowych to tak, można puścić Bspec, najlepiej w Red Bullu. Można również robić save w pitstopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online chyba mam ale platyny i tak nie będę robił bo to za dużo czasu. Kilka osiągnięć jeszcze bym chciał zrobić bo 67% to za mało dla mnie w tej grze, lipa tylko że od początku muszę grać :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy by mi sie chcialo do GT5 wracac, wrocilem do GT6....

W sumie tam mi tylko 1 pucharku brakuje - za zloto na S licencje.

 

GT5 umarlo dla mnie wraz z tym jak Sony wycielo online i usunelo dodatki z PSS ktorych nawet pobrac teraz nie mozna. Wiec moja plytka GT5 Academy Edition robi za podstawek pod kawe lub browar.

 

W GT5 brakowalo mi 2 pucharkow do platyny i odpuscilem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę czasu na to poświęciłeś :)

Aktualnie gram w 6 i też nie wiem czy teraz mi podejdzie 5. Grałem na premierę ale to były lata temu i mam dobre wspomnienia. Nie będzie na razie GT7 (GT:S mnie nie interesuje totalnie) to jak starczy czasu i chęci chce ograć jak najwięcej GT5 i GT6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, helganin napisał:

No trochę czasu na to poświęciłeś :)

Aktualnie gram w 6 i też nie wiem czy teraz mi podejdzie 5. Grałem na premierę ale to były lata temu i mam dobre wspomnienia. Nie będzie na razie GT7 (GT:S mnie nie interesuje totalnie) to jak starczy czasu i chęci chce ograć jak najwięcej GT5 i GT6

 

Zanim mi dysk nie padl - to GT5 w porownaniu do GT6 nie ma jakiejs drastycznej roznicy, ale to jak ta gre wykastrowali to zal po prostu... 

GT6 przyznam wczoraj troche pogralem i owszem jazda fun level wysoki. Ale inne rzeczy o ja piorkuje... (sezonowy na trasie Matterhorn i migotanie cieni, to juz chyba lepiej by bylo zeby ich nie bylo). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj "trochę" pograłem w 6 i cienie to jakaś masakra ale 5 ma swoje wypasione fury standard które wyglądają jak auta wygładzone z GT1 :24_stuck_out_tongue: 

Jutro dostanę 5 i zobaczę czy moje wspomnienia nie są aby zbyt piękne w porównaniu do rzeczywistości :)

 

Instalacja z łatkami 1:50h więc nie tak źle :) Grafika gorsza niż w 6 ale według mnie 5 lepsza. Całkowita strata czasu granie od początku, już tak dużo miałem pucharków złotych a teraz pusto :/ Samochody standard to porażka na całej linii ale premium dają rade. Brakuje wyszukiwania samochodu jak w 6. No i ten Bspec całkowicie nie potrzebny i marnujący czas ale dający 3 osiągnięcia :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy kogoś jeszcze tu zastanę kto mógłby mi pomóc w zaistniałej sytuacji. Czytałem sporo na forum na ten temat, ludzie zadawali pytania z podobnymi problemami lecz nikt nie otrzymał odpowiedzi, mianowicie: Przy uruchamianiu się jednego z torów w grze GT5 gra się zawiesza, próbowałem już na wiele sposobów, z zaistalowanymi danymi na dysku jak i bez, z aktualizacja jak i bez aktualizacji, z podłączonym kablem do neta jak i nie i zawsze to samo i to tylko i wylaczacznie na jednym torze, czy uruchamia się on w arcade, czy tez kawalek zakretu do pokonania na nim w licencji.. zwiecha i tyle. Początkowo myślałem ze to moze byc plyta (mimo iz jest stan jest bardzo dobry), lecz wyczytalem na internecie ze ktos z podobnymi problemami mial plyte w stanie idealnym i podobny problem pojawial sie gdzie w danym jakims komencie gra dostaje zwiechy. Pomóżcie bo nie wiem już co dalej robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×