Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Dla jednego samochodu nikt dodatku nie kupi, to jest kropla w morzu potrzeb! Nie powiem, bo calosc dodatkow w Academy Edition zrobilo na mnie chwilowe wrazenie, ale teraz czuje niedosyt.

Też tak miałem. Poza Aventadorem, który jest moim ulubionym samochodem nic nie wywarło na mnie większego wrażenia. Może gdybym miał to DLC w momencie rozpoczęcia zabawy z GT5 miałbym z tego większą radochę, a mając 37 poziom nie chciało już mi się jeździć wyścigów w A-Spec. Jedyną frajdą w tym momencie sprawiają mi czyste wyścigi losowe, choć to też mi się nudzi i pewnie w najblliższym czasie wywalę instalkę z dysku, bo tylko miejsce zajmuje. Corvette C7 będzie pewnie darmowym samochodem, na wzór nowego Vipera w Forza Motorsport 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei ta fura Wojewodzkiego w ogole nie podchodzi, crap!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój ulubiony supersamochód. Po prostu cieszyłem się, że mogę nim pojeździć. Poza tym fajnie się mu robi zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Poza Aventadorem, który jest moim ulubionym samochodem nic nie wywarło na mnie większego wrażenia. Może gdybym miał to DLC w momencie rozpoczęcia zabawy z GT5 miałbym z tego większą radochę, a mając 37 poziom nie chciało już mi się jeździć wyścigów w A-Spec. Jedyną frajdą w tym momencie sprawiają mi czyste wyścigi losowe, choć to też mi się nudzi i pewnie w najblliższym czasie wywalę instalkę z dysku, bo tylko miejsce zajmuje. Corvette C7 będzie pewnie darmowym samochodem, na wzór nowego Vipera w Forza Motorsport 4.

Jeżeli GT5 mocno Ci się nudzi to zainteresuj się kreatorem tras. Dzięki temu gra dla mnie odżyła na nowo, pomimo posiadania Forzy Motorsport 4. Jeżeli po prostu lubisz jazdę samochodem to polecam Toscanie w kreatorze tras, kręte drogi na 8-9 km, najlepiej wąskie - najbardziej zbliżone dla realnych dróg i zwykłe samochody (nietuningowane), skrzynia ręczna, w starszym modelach wyłącz ABS (np. F40). Wgraj sobie ulubioną muzykę do jazdy to też pomaga. Dzięki temu GT5 na nowo mnie wciągło, że nawet odstawiłem Forze i jestem w stanie jeździć standardami z widokiem z kokpitu (czyli z tą obskurną i czarną jak rzyć murzyna deską). Zatem spróbuj zabawy kreatorem tras może Ci pomoże;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy czas na odebranie auta Redbul X2010 Vettela z zakladki prezenty był limitowany??, nie mogę wrzucić go odo garażu

Edytowane przez Benny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce na zadanie tego pytania. w razie czego proszę o przeniesienie tematu.

co oznaczają obok cyfry aktualnego biegu np.4 cyfry na czerwonym tle np. 2 (z lewej strony przykładowej cyfry 4)? widok ze zderzaka z dwoma zegarami na środkowym dole.

nie mogę tego zrozumieć a w pomocy nie ma opisu na temat tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to sugerowany bieg.

Zauważ, że wyświetla się to tylko przed zakrętami.

Jeśli zwolnisz do odpowiedniej prędkości i cyfra zniknie, znaczy to że powinieneś móc spokojnie wejść w zakręt.

Bardzo przydatna rzecz, pobaw się z tym a raz dwa zrozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to sugerowany bieg na następnym zakręcie. Czyli np. jedziesz na prostej masz 6 bieg obok przed zakrętem pojawia się na czerwono 2 więc teoretycznie powinieneś zredukować do tego biegu aby pokonać go dobrze.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki mataman (i pozostałym kolegom), nie pomyślałem o tym. sądziłem, że to może być jakieś info o uszkodzeniu skrzyni biegów lub coś w rodzaju kary za jakieś błędy w prowadzeniu.

Edytowane przez pietrekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wlasnie odcinek GT Academy, nie wiem ktory bo akurat na niego wpadlem. Ale musze przyznac ze 7min trzymajac kierownice w wyprostowanych rekach to szacun!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Po odinstalowaniu GT5 i ponownej instalacji i wrzuceniu save'a nie wyświetla się klika ikon samochodów w garażu. Ma ktoś pomysł jak to naprawić? Mam też jeden prezent, Vetela X2010, którego nie mogę ani przyjąć ani usunąć...

Edytowane przez Benny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ikonami to i ja sie podlacze, myslalem ze to tylko chwilowo u mnie tak ale najwidoczniej nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest taka opcja jak aktualizacja miniaturek , kiedys trzeba bylo wszystkie osobno , takzr premium sobie zrobilem , standardy odpuscilem , a teraz mozna chyba wszystkie na raz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest taka opcja jak aktualizacja miniaturek , kiedys trzeba bylo wszystkie osobno , takzr premium sobie zrobilem , standardy odpuscilem , a teraz mozna chyba wszystkie na raz

dzięki, wszystko gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam jest taka opcja jak aktualizacja miniaturek , kiedys trzeba bylo wszystkie osobno , takzr premium sobie zrobilem , standardy odpuscilem , a teraz mozna chyba wszystkie na raz
Faktycznie, nie zauwazylem tej opcji. Dziala jak nalezy, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moge wgrac swoja muzyke z dysku do gry? Chodzi mi o to zeby podczas gry lecialy tylko i wylacznie moje utwory, zaden z tych standardowych. Bo narazie doszedlem do tego jak ustawic jeden, ale z kolei nie wiem czy wszystkie pozostale da sie usunac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak oczywiście, wszystko masz opisane w instrukcji w grze. Jeśli dodasz tylko jeden własny utwór to będzie on leciał na okrągło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w konsoli masz pogrupowane utwory w foldery (data dodania, album, wykonawca itp.) to w GT5 wskazując jeden utwór z dowolnego folderu będziesz słuchał wszystkich w danym folderze.

Ja sobie pogrupowałem konkretną nutę, której słucham tylko w GT5 na 2 foldery w PS3

- GT5 Menu

- GT5 Wyścig

a to dlatego, że nie każda nuta pasuje do wyścigu i odwrotnie

Inne kawałki nie nadające się do GT5 w innych folderach

W ustawieniach gry zaznaczyłem tylko odpowiedni folder i po ptokach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli musze wczesniej to zrobic na komputerze, pogrupowac je w foldery i w GT5 dodac utwor z folderu? A jak wyrzucic standardowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foldery tworzysz sam w PS3

Najprościej:

1. :triangle: na utworze -> informacje

2. w linijce album (która może być już wypełniona automatycznie przed skopiowaniem na PS3 przez PC) wpisujesz dowolny tekst np. GT5 Menu.

3. W folderze głównym MUZYKA na PS3 :triangle: i w prawym górnym rogu -> pogrupuj materiały ( :square: )

Jest wiele opcji do wyboru ale wybieramy - Wg albumu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×