Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie usuwasz. Po prostu wybierasz "Muzykę gracza" i gra tylko ona. Najlepiej zrób sobie w menu głównym konsoli (XMB) osobną playlistę "Gran Turismo" i w menu gry wybierz właśnie ją. Będziesz miał utwory tylko z tej playlisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz! Ten sposob byl o wiele latwiejszy i szybszy. Dzieki, 5min i po sprawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie udało mi się dodać tego samochodu :/ w sklepie niby to kupiłem, ale nie mam na liście do ściągnięcia. Ponowna próba zakupu powoduje wyświetlenie komunikatu o tym iż już nie mogę tego kupić. Spróbowałem na koncie US, download, i nie mam tego samochodu w grze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem i mam go na liście do instalacji, bez problemu mogłem odebrać kupon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się udało to zainstalować i nawet trochę pojeździłem ale ile nerwów straciłem na znalezienie tego w PSS :o

Po tych zmianach graficznych w sklepie zrobił się większy bałagan niż był... Wszystko porozwalane gdzie popadnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miał problemy z pobraniem tego auta z PS Store (komunikat nie ma możliwości pobrania itp) to niech spróbuje przez zarządzanie kontem i historię pobierania, ja tak znalazłem corvette i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo tez mozna wejsc na pss do aplikacji do pobrania :) na prawde, po tej aktualizacji na pss jest taki syf, ze brak slow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wyscigu 24h nie trzeba jechac za jednym podejsciem, tak? Mozna go zapisac w pit stop i wylaczyc konsole a po ponownym wlaczeniu konsoli i gry kontynuowac. Ale czy tylko ten wyscig bede mogl jechac? Czy tamten moze sobie "wisiec" a w tym czasie dla uroizmaicenia moge pojechac sobie inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, możesz jechać tylko ten wyścig.

Jest to całkiem logiczne, jednak jeśli masz na grę np. 3h dziennie to będziesz jechał ten wyścig przez 8 dni. :)

Jest to dla mnie jedna z największych wad GT5.

Nie rozumiem czemu nie można jechać wyścigów 24h z bobami.

Zmiany co 3h i raz, że jest bardziej realistycznie, dwa nie jest to tak nużące i męczące.

Gram w GT5 od nowa i olałem całe A-Spec, wszystkie wyścigi do pucharu złoty standard robię w B-Spec, a doświadczenie A-Spec zdobywam w sezonówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzieki. Sprawdze to jak tylko bede mial mozliwosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miał problemy z pobraniem tego auta z PS Store (komunikat nie ma możliwości pobrania itp) to niech spróbuje przez zarządzanie kontem i historię pobierania, ja tak znalazłem corvette i działa.

no mnie po godzinie wskoczyło na listę do ściągnięcia w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy w PSS wpisac "Corvette" i pojawia sie na pierwszym miejscu, nie wiem jakie macie problemy ze znalezieniem tego dodatku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz cały opis w wiadomościach, w głównym menu po odpalaniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zwykłą wersję GT5, a chcę kupić Academy. Czy pierw odinstalować starą wersję? Czy zostaną mi postępy gry? Jak ich nie stracić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usun dane gry z dysku , pierwsza ikonka od gory w zakladce gry , pozniej niech zainstaluje ci sie Academy i pobierze latki , save'y sa zapisywane osobno i nic nie stracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w ten sam sposób mogę bezpiecznie dla swojego stanu gry ją odinstalować i zainstalować na nowo? Nie myślę tu o Academy tylko do powrotu sprzed łatek - bo nie mogę sobie poradzić z ostatnim wyzwaniem Gordona (wyłaczanie ABS). Mogę tak zrobić?

1. Odinstalowuję grę

2. Instaluję na nowo bez netu

3. Zostaje na czystym GT5 mój stan z garażem, postępem itd?

4. Robię cholerne ostatnie wyzwanie

5. Włączam net, ściągam łatki i mam wszystko jakby się nic nie działo + trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko zapisz sobie powtórki, zdjęcia etc. bo jak usuniesz dane gry one też polecą, no i podstawa zrób backup zapisanej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie kupuj ani nie modyfikuj żadnych aut na "czystej" GT5.

Po kompletnej instalacji możesz mieć bardzo "modny" problem w postaci wykrzykników przy autach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie kupuj ani nie modyfikuj żadnych aut na "czystej" GT5.

Po kompletnej instalacji możesz mieć bardzo "modny" problem w postaci wykrzykników przy autach...

to jeszcze jedno pytanie - zrobiłem backup na pendrive`a - jak wgrać na czystą grę dane z pena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×