Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Niedawno mój kumpel zaczął grać. Udostępniam mu różne autka. Ja u siebie nie widzę, żebym udostępniał jakiekolwiek auto, z każdego mogę korzystać.

U kumpla na profilu widać wszystkie samochody, co ciekawe jak mu drugi raz udostępniłem ten sam samochód to się pojawiają dwie sztuki i jeden i drugi może pożyczyć.

Ktoś miał takie przypadki? Co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GT5. Gra zacięła, a gdy zresetowałem konsolę i włączyłem grę, pokazał się błąd [011]- wykryto błąd w plikach GT5. Nie można włączyć gry. Usunąłem zainstalowane pliki i zainstalowałem znowu. Potem pobrałem łatki. Ciągle to samo... ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wywalić save i zostawić tylko backupowy który gra robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A.. jest inny sposób? Szkoda mi całego postępu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A.. jest inny sposób? Szkoda mi całego postępu...

zostawić tylko backupowy który gra robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy straci tylko postep miedzy savem a backupem. i duzo i malo. zalezy jak patrzec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile ugrał przez te dwa lub trzy dni jakie dzieli te save'y.

Innego sposobu nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, hejtujcie ile wlezie (12 lvl A-Spec, 5 lvl B-Spec)

JAK SIE NA SIEBIE ZAKŁADA KOMBINEZON I KASK???????

Na serio nie wiem, grę mam kilka dni (wersja Academy nówka z allegro, mam bolid z wyzwania tego szwaba (nie nawidzę fetela)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redukcja masy, szyb i maski w sklepie tuningowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli przejde wszystkie wyścigi np. w sezonie zawodowym to dostanę w nagrodę jakiś samochód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem jakiś czas temu swoje GT5 a teraz kupiłem GT5 Academy Edition. I pojawia sie problem. Jak jestem zalogowany do PSN to po wejściu w kariere to czego bym nie chciał zrobić : czy to wejście do garażu czy wybranie wyścigu to wyskakuje błąd połączenia i wywala mnie do głównego menu gry. Jak się wyloguje z PSN to wtedy wszystko śmiga tak jak powinno. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jutro, to jest błąd w GT5 z czy bez Academy Edition.

Przerwa techniczna.

Link nie działa z powodu prac konserwacyjnych na stronie Gran Turismo 5.

Proszę spróbować połączyć się po zakończeniu prac.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało 15 minut zainstalować Corvette, także już śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodze w ustawienia dźwięku i wybieram swoją muzyke. Nie jedną piosenke tylko cały album (12 utworów). Wracam do gry, przelecą 2 kawałki może 3 i spowrotem mi się włącza ta durna muzyczka która jest w standardzie. O co chodzi? Czy nie moge wybrać żeby grała tylko moja muzyka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ustawiam w grze i menu swoją muzykę i u mnie nie ma tego problemu. Może zapodaj swoją muzę i zrób od razu save?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta muzyczka gra podczas wchodzenia do np. giełdy samochodów czy też w innych miejscach jest to norma. Żebyś słyszał ją podczas wyścigu musisz ją również aby własna muzyka grała podczas wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta muzyczka gra podczas wchodzenia do np. giełdy samochodów czy też w innych miejscach jest to norma. Żebyś słyszał ją podczas wyścigu musisz ją również aby własna muzyka grała podczas wyścigu.

Tak ale chodzi o to że np. jestem w menu kariery. Gra moja muzyka. wybieram wyścig, jade go, kończe, wracam do menu kariery i już jest standardowa muzyka a nie ta którą wybrałem.

Mniejsza z tym. To Gran Turismo jest gorsze niż myślałem. Nie dość że wszystkie samochody brzmią tak samo (już moja kosiarka wydaje fajniejszy dźwięk) to jeszcze się odbijają od bandy jak kauczuk zamiast się porządnie w nią wkleić. Niby jest dużo samochodów ale co z tego jak jest jeden model samochodu i 10 wersji silnikowych. Po co mi to?? To gra wyścigowa więc jest to proste że potrzebuje ten największy silnik i najmocniejszy. Więc po co są pozostałe. Poza tym 40% samochodów można kupić w salonie a reszty trzeba szukać na tej głupiej giełdzie. Może trafisz a może nie. Kamera z za samochodu to jakaś porażka przy grze na padzie. Czasem sobie pogram na kierownicy to jest lepiej bo kamera z kokpitu nie jest najgorsza ale przepraszam 90% samochodów ma kierownicę po prawej stronie co mnie osobiście bardzo denerwuje. Gdyby prawdziwe samochody paliły tyle benzyny co te w GT5 to był bym milionerem. Po co mi w takiej grze BMW 120d! 2 litrowy diesel który ledwo sie toczy! Po co mi 4 modele Toyoty Yaris! A model jazdy też wcale taki dobry nie jest i do dobrego symulatora GT5 jeszcze troche brakuje. Mam nadzieje że GT6 będzie dużo lepsze. Ta gra leży i kwiczy. Muzyka jest tragiczna a po godzinie grania chce mi sie spać. Nuda totalna. Jedak dla tej jednej gry warto było także zakupić Xboxa. Mowa oczywiście o grze Forza Motorsport 4. Niech panowie od GT5 pograją troche w FM4 przemyślą sprawe i z GT6 zrobią dobrą dobry symulator.

Dziękuje. Koniec przekazu.

!Oczywiście to jest tylko moja ocena i nie każdy musi się ze mną zgodzić i od razu po mnie jeździć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz bo są dwa typy graczy grający w GT.

Pierwsi tacy jak Ty którzy podchodzą do GT jako do typowej gry.

Wtedy rzeczywiście jest dużo elementów które mogą się nie podobać.

Drugi typ graczy to tacy jak ja, którzy potrafią jeździć właśnie BMW 120d i próbować uciąć pół sekundy jeżdżąc przez 2h time trial z samym sobą.

Forza może się podobać, ale dla osoby jak ja grające w GT od pierwszej części jest tam za dużo arcade żeby mnie na dłużej przyciągnąć.

Oczywiście nie ma nic złego w Twoim podejściu. Rzeczywiście jest w GT5 sporo elementów które mogą się nie podobać.

Nie będę się więcej rozpisywał, bo jaka gra jest każdy widzi :P

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie można, jak ktoś się uprze to może w każdej ścigałce i 10h śrubować czasu.

W F3 grałem dużo, specjalnie od kumpla pożyczyłem klocka żeby pograć.

Gra bardzo mi się podobała i spędziłem przy niej masę godzin.

Mimo wszystko wychowałem się na serii GT i nie czułem takich emocji grając w F3 jakie towarzyszą mi przy GT5.

Tak jak pisałem każdy ma swoje zdanie, uważam że obie gry są bardzo dobre i jeśli ktoś ma możliwość warto zagrać w obie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Czy jest jakaś polska liga GT5 startująca przed 22???

Edytowane przez Adameq2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również grałem ostatnio przez kilka dni w Forze 4, i niestety ilość europejskich aut, możliwość swapów jednostek napędowych do innych modeli tej samej marki jest na plus w porównaniu do GT5. I oczywiście dźwięki aut. Tam V-Tec to V-tec, R5 to R5, V6 to V6, to chyba każdy nawet zagorzały fan GT5 potwierdzi. Ja chyba przez jakiś czas poupalam jeszcze GT5 do granic możliwości, a potem zamienie na Xkloca, bo jednak jazda Volvem 850R (sam mam T-5) czy golfem VR6 wywołuje u mnie większą radość niż Mazda MX-5 Miata V-Special Type II (NA, J) '93 która różni się od zwykłej np. nawiewami powietrza czy pedałami :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×