Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ah ten hard i loot z niego, aktualnie raid tylko for fun do robienia :) Po Festival of The Lost chyba znowu Iron Banner ? BTW jak ktoś potrzebuje jakiejś pomocy to zapraszać śmiało :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie zaczyna przechodzić już samych siebie...

Trailer paczek do kupienia, je jebie... Co się z nimi stało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BwYqCd1.png

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahha, przerobili podstawowy model... Nie mam pytań... Myślałem, że z Oryxa statek to tragedia, ale ten bije go na głowę :1_grinning: Ja jebe... Już im się nawet nowego modelu nie chciało zrobić...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do grania PVP. Trialsy, jakieś 4v4 można popróbować z innymi ludźmi. 

 

1700 ELO, 1,5 KD mam na trialsach i ponad 25 flawlessów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze na świecie 6/10 kosztuje teraz w Euro 50zł. Pakiet zawiera wszystko oprócz Rise Of Iron.

http://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/activision-destiny-the-taken-king-legendary-edition-dodatek-ps4.bhtml

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee...

Może za 20zł bym się na to zdecydował 😂😆

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu jeszcze zaglada?

 

Mam male pytanie.

Mialem ok 2 lat przerwy w tej grze. Zakonczylem z ta gra swoja przygode w momencie jak moje postacie mialy maksymalny (wtedy) level - 20.

W wyposazeniu mam oczywiscie kilka egzotycznych przedmiotow.

Czy w tym momencie sa one jakos przydatne? Chodzi mi szczegolnie o bron.

Widze ze jest jakas opcja "infuse", ale czy to "podniesie" mi obrazenia na broni do poziomu "terazniejszych" 40tek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przedmioty z przed dwóch lat możesz wywalić do kibla, żeby infusiować broń potrzebujesz w tej broni odpowiedniego perka jest on po lewej stronie. Jak grałeś w tą grę dawno temu to w tej chwili masz masę zawartości do zrobienia, max level 40 (ale i tak light się liczy w tej chwili). Najważniejsza jest ekipa bez niej nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie bez ekipy wbije spokojnie max level jak i light. Także nie wprowadzaj w błąd. Owszem, raid i nightfall trzeba mieć ekipę, ale obecnie pisze na jakiejś większej społeczności i już są ludzie. Ale jak interesuje go wymaksowanie to spokojnie solo da radę. Jest to dłuższa droga, ale nie jest odcięty tak jak to było kiedyś. Tym bardziej, że z raidu i tak leci chłam do potęgi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle - mam kolege z ktorym gramy razem w parze (tylko bez zlych skojarzen prosze :))

Robiac tylko misje - nazwijmy je - fabularne w ciagu tygodnia (gramy od kilku dni) ubralismy sie na poziom ok. 340 light.

Kurka ... znow sie wciagnalem i zadna inna gra dlugo jeszcze nie dopcha sie do konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 7.12.2016 o 07:32, mierniczek napisał:

Nie jest tak zle - mam kolege z ktorym gramy razem w parze (tylko bez zlych skojarzen prosze :))

Robiac tylko misje - nazwijmy je - fabularne w ciagu tygodnia (gramy od kilku dni) ubralismy sie na poziom ok. 340 light.

Kurka ... znow sie wciagnalem i zadna inna gra dlugo jeszcze nie dopcha sie do konsoli :)

Szybko też się nudzi przynajmniej w moim wypadku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dwójka ma wyjść w przyszłym roku a jeszcze żadne wycieki się nie pojawiły?  Ja tylko gdzieś słyszałem, że ma być port na pc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

 

Mam fizyczna podstawkę Destiny + kupione PS (w promocji) Taken King wraz z DB i HoW. Jak najtaniej zaopatrzyć się w Rise of Iron?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez ta gra jest dobra :)
Ostatnio co dzien odpalam i zadna inna gra nie moze dopchac sie do konsoli.
Wczoraj "pojawily sie" w grze min. wyscigi, ale ze mnie one nie interere, to pykam ze znajomymi w te nowe "ulepszone" striki.
Alez gra jest intensywna ... ilez daje satysfakcji jak uda sie jakis manewr lub kazde nam przeprowadzic tak zwany taktyczny odwrot.

 

2 lata temu gralem w podstawke (pozniej odstawilem gre) i teraz po zakupie juz wersji ze wszystkimi dodatkami bawie sie wysmenicie.

Na razie Hunter na poziomie ok 380, ale powoli rosnie w sile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie uświadomić gdzie można wystartować w wyścigach na skuterkach? Nie znalazłem nigdzie takiej opcji. U "Holidejki" też nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś mnie uświadomić gdzie można wystartować w wyścigach na skuterkach? Nie znalazłem nigdzie takiej opcji. U "Holidejki" też nie mam.

Jak jesteś na orbicie wejdź w destination i na dole ekranu skrajnie z lewej masz ikonkę srl. Jest też pewnie w crucible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, coffee88 napisał:

Jak jesteś na orbicie wejdź w destination i na dole ekranu skrajnie z lewej masz ikonkę srl. Jest też pewnie w crucible.

Dzięki, wieczorkiem sprawdzę. mam nadzieję, że nie trzeba mieć najnowszego dodatku? Mam "tylko" TK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, wieczorkiem sprawdzę. mam nadzieję, że nie trzeba mieć najnowszego dodatku? Mam "tylko" TK

Niestety z tego co się orientuję to trzeba mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sector napisał:

Dzięki, wieczorkiem sprawdzę. mam nadzieję, że nie trzeba mieć najnowszego dodatku? Mam "tylko" TK

Bez ROI nie pograsz także się nawet nie nastawiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×