Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Do SRL trzeba wszystkie dodatki. Filozofia Bungie jest prosta, nie masz wszystkich dodatków to jesteś plebsem na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ma ktos dzis ochote pograc miedzy 17.00, a 20.00 (oraz po 23.00)
Gram ze znajomym (obaj mamy postacie na ok. 380) i brakuje jednej osoby do teamu (do siva heroic strikow).
Wczoraj losowalo nam ludzi takich, ktorzy "na sile" pchali sie bez sensu do przodu i wiecej trzeba bylo ich podnosic niz strzelac.
Czesto ciezko bylo ukonczyc strike przez takie zagrywki, bo podnoszac sami bylismy narazeni na zgon.

Dobrze ze hunter ma te swoja niewidzialnos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jako że chciałbym wrócić do destiny. Czy kupując używkę Destiny The Taken KING bedę miał dostęp do wszystkich dodatków (bez Iron of course). Nie wiem czy te dodatki są na CD razem z grą czy w formie kodu do wykorzystania w psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, jako że chciałbym wrócić do destiny. Czy kupując używkę Destiny The Taken KING bedę miał dostęp do wszystkich dodatków (bez Iron of course). Nie wiem czy te dodatki są na CD razem z grą czy w formie kodu do wykorzystania w psn.

Dlc sa w formie cyfrowych kodow. Musisz zapytac sprzedajacego czy kody sa wykorzystane czy nie.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o mala podpowiedz.

 

W tym momencie mam postac ubrana na poziomie 385. Tak jak napisalem wyzej gralem gownie ze znajomym, ale ze znajomy ma ostatnio troche mniej czasu to "biegam sam".

Odpalam gre, zbieram wszystkie bounty (robie je przy okazji), robie sobie na start ten dzienny strike, poniej zrobie kilka siva heroic strikow z jakimis randomami.

Wyscigi sa (dla mnie) takie se, wiec z braku laku przejade sie raz czy dwa - ale nie ma w nich zadnych emocji to nie zamierzam sie w to bawic.

PvP no fajne ... ale wole jednak strzelac sie z AI w tych strikach.

 

Co mam robic by sie lepiej ubrac? Chodzic na Nightfalle z randomami? Jest jakas inna alternatywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosze o mala podpowiedz.

 

W tym momencie mam postac ubrana na poziomie 385. Tak jak napisalem wyzej gralem gownie ze znajomym, ale ze znajomy ma ostatnio troche mniej czasu to "biegam sam".

Odpalam gre, zbieram wszystkie bounty (robie je przy okazji), robie sobie na start ten dzienny strike, poniej zrobie kilka siva heroic strikow z jakimis randomami.

Wyscigi sa (dla mnie) takie se, wiec z braku laku przejade sie raz czy dwa - ale nie ma w nich zadnych emocji to nie zamierzam sie w to bawic.

PvP no fajne ... ale wole jednak strzelac sie z AI w tych strikach.

 

Co mam robic by sie lepiej ubrac? Chodzic na Nightfalle z randomami? Jest jakas inna alternatywa?

Zeby sie ubrac to musisz grac strike heroic i liczyc ze dropnie Ci skeleton key dzieki ktoremu otworzysz skrzynke na koncu strajka. Nie wiem jak teraz ale przed updatem rzadko dropil wiec zeby sie dobrze ubrac to trzeba bylo grac i grac strajki siva heroic. Dobrym sposobem jest grac iron banner jak jest, idzie podniesc light szybciej niz grajac strajki. Ogolnie to siva heroic strajk, nightfall i rajdy oraz iron banner jesli bedzie aktywny

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na SRL dropią itemy do 400, bronie oraz armor. Reszta to egzotyki i skrzynki. Zwykły Crucible też, ale drop jest słaby, ma Ironie jest lepszy. Oczywiście najlepsza opcja to Raid, tutaj ubierasz się najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za takie lamerskie pytanie, ale piszac Raid macie na mysli np Siva Heroic Strike czy Nightfall czy moze o jeszcze cos innego?

 

edit

Aaaaa glupi jestem. Na mapce przeciez sa ikony z raidami jak np Wrath of the Machine

 

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ludzi to warto, obecnie masz sporo grania przed sobą, nawet solo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem wczoraj sprobowac Nightfalla, a tu sie okazuje ze to tylko "do party" i nie mam matchmatingu :38_worried:

Z braku laku zrobilem z ...10 Siva Heroic Strkes i podczas tego wydropilem 3 skeleton keys. Postac awansowala z 384 na 388 :)

Udalo sie tez zrobic 9 level na tej niebieskiej ksiazce.

Podjarany polecialem do miasta - otwieram te ostatnia najwieksza skrzynke i wypadlo ...wielkie NIC. Kompletnie.

Jakies 15 Mote of Light i inne "cos" ktorego nawet w ekwipuku na poczatku nie moglem zlokalizowac. Jakis zeton do zmiany wygladu czy inne "gowno".

A myslalem ze jakas bron dostane :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu śmierdzi w tym poście...niby light wysoki, ale ten zawód jaki przeżyłeś jednak wskazuje na świeżaka w Destiny. Hooyowy loot w tej grze to ból z jakim trzeba się liczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem dosc dlugo w podstawke. Kupilem ja w dniu premiery. Ponizej mialem problemy z konsola (3 razy oddawana do serwisu Sony), tak ze nie mialem jaj kilka miesiecy i gre sprzedalem.

Dopiero teraz kupilem cyfrowa wersje jak byla ta obnizka.

Zatem pojecie jakies o grze miale - stad w miare szybko zebralem dosc wysoki light.

Co zawodu na temat lootu, to kolega ktory namowil mnie bym teraz kupil te gre, nagadal mi ze te skrzynki co sie pojawily w miescie maja w sobie tak zajebiste przedmioty ze tylko snic o nich mozna.

Wyscigi mi nie podpasowaly, ale przemeczylem sie w nich (no dobra, az tak bardzo sie nie meczylem) by odblokowac te wszystkie skrzynki i dostalem .... wielkie NIC :38_worried:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ... wielkie NIC i ciagle powtarzanie tych samych strikow, ale ... kurcze, nadal mam z tego wielki fun :)

Na start odpalam Siva Heroic Strike, doszukuje mi 2ch randomow i bawie sie wysmienicie. Obojetnie czy randomy beda ogarniete i zrobimy misje raz dwa, czy tez (nie obrazajac) beda lamic (lacznie ze mna) i wszyscy bedziemy padac jak kawki.

A jak jeszcze w nagrode dostane ten kluczyk do skrzynki i wielkie NIC (czasem) okaze sie czyms WIECEJ - to juz jest banan na pysku.

 

Musze sobie znalezc jakas ekipe, bo wreszcie chcialbym zakosztowac nightfalla - a samemu tam sie nie zapuszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do wieczorno/nocnego Raidowania , po 21 do 1, 2 w nocy jak praca pozwoli :) jest nas 4 w tym 2 nowicjuszy :),  jesteśmy w okolicach 35-40 lat , jeśli masz ochotę dołączyć, pisz, PSN: jakcyt , nie tylko nowy ale i starsze raidy nas interesują

Edytowane przez jakcyt_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misjami TK na mojej 3 postaci. Na Dreadnaught'cie mam odblokowane dwie pierwsze misje (przeszedłem je) i przy ikonce do misji patrolowych mam aktywny fioletowy trójkącik (że jest tam teraz coś do zrobienia) ale ikona misji patrolowych jest nieaktywna. Podobnie na wieży - na mapce mam ikonkę fioletowego trójkącika (że coś jest do odebrania wśród NPC) ale przy żadnym NPC już na wierzy ikonki nie ma. Kiedy następuje odblokowanie misji patrolowych na DN? Na poprzednich 2 postaciach nie miałem tego problemu.

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Opłaca się kupować Destiny Collection który jest obecnie w promocji na PS store ???

Chodzi mi o to czy jest dużo graczy, będzie z kim grać. Głównie chodzi mi o pve. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczy jest dużo i spokojnie randomów znajdziesz. Jednak lepiej grać z kimś znajomym w tą grę. Na społecznościach jest pełno świeżych graczy, wystarczy napisać i na pewno się ktoś odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patricko napisał:

Graczy jest dużo i spokojnie randomów znajdziesz. Jednak lepiej grać z kimś znajomym w tą grę. Na społecznościach jest pełno świeżych graczy, wystarczy napisać i na pewno się ktoś odezwie.

 

Ja trż bym zagrał bo mam Destiny, ale boję się zamiatania przez starych wyjadaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pvp tak, pojadą Cię jak burą sukę, ale Bungie robi świetny matchmaking więc pewnie i tak w końcu byś trafiał na ludzi na swoim poziomie. Ale nie ma co ukrywać, że koksów i tak nieraz dorzuci. Co do pve to bez znaczenia, nawet lepiej jak trafisz dobrych bo przynajmniej lecisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mogę nigdzie znaleźć info, a jestem nowy w wśród graczy konsolowych. Kupiłem jakiś czas temu podstawkę i po miesiącu stwierdziłem że czas na dodatki bo gra mi się spodobała więc sprawdziłem na olx była jedna uzywka którą zakupiłem ale nadal nie mam dostępu do dodatków więc albo czegoś nie wiem albo zostałem wydy.... może ktoś potwierdzić co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to dodatki są w formie kodu. Jeśli gość który miał wcześniej grę wykorzystał kody to ty juz ich nie użyjesz. 

Kody znajdują się tam gdzie masz ta książeczkę w opakowaniu z płytą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×