Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec marca dostaniemy ostatni duży update do gry, a potem już mam nadzieję focus na Destiny 2 :)

Wydaje mi się, że odświeżą wszystkie rajdy, dadzą jakiś dodatkowy tryb. Mam tylko nadzieję, że będzie można wyciągnąć Vision of Confluence na 400, więcej mi nie trzeba :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy na świeżo po streamie, zatem przejdźmy do tego co najważniejsze, czyli mięso :) Patch ma być dostępny 28 marca. Wszystkie zmiany i nowości wymieniłem w punktach poniżej:

 

- Wszystkie rajdy zostaną odpowiednio dostosowane do najwyższego poziomu light, z tego co można wyczytać z książki to będzie to 390 lighta,

- Age of Triumph jest ostanim live eventem jeśli chodzi o Destiny 1,

- Dostaniemy największą książkę rekordów jaka do tej pory była w grze, zawiera aż 13 stron,

- Książka zawiera 7 nagród, między innymi shadery i emblematy oraz skrzynka za 7 rangę,

- Przykładowe rekordy to: Wykonałeś jakąś czynność w grze pomiędzy premierą, a wydaniem dodatku Dark Below, bądź wykonałeś jakąś czynność podczas trwania "Moments of Triumph" w Roku 2, ogólnie rzecz ujmując w książce będą rekordy dotyczące całego okresu trwania gry, w tym również obejmujące wszystkie klasy postaci,

- Oczywiście będą wpisy zarówno dla zawartości PVE jak i PVP, przykładowo takie jak zebranie 130 ghostów, 75 statków, wbicie 25 rangi w każdej frakcji,

- Najtrudniejsza część to Trials of Osiris, w tym rzecz jasna zrobienie Flawlessa, zdobycie medalu Wrecking Ball, 30 killi że special weapon, itd.,

- Nie trzeba wypełnić całej książki, aby otrzymać wszystkie nagrody, wystarczy mniej więcej 3/4 książki,

- Ostatnią nagrodą jest indywidualny TShirt, który będzie można kupić z Bungie Store (własny psnid na koszulce), jeśli dobrze zrozumiałem to jest on dostępny za 100% wypełnienia,

 

- Dodano "Raid of the week", czyli coś w rodzaju nightfalla, ale z raidem. Dostajemy różne challenge na bossów, zaś light level wynosi 390. Challenge na Atheona ma być najtrudniejszym do tej pory,

- Nowy "stary" sprzęt trzeba będzie zdobyć raz jeszcze, podobno jest gwarantowany drop na 400 lighta,

- Oczywiście w każdym momencie można odpalić każdy inny Raid na 390 lighta,

- Pierwszym raidem w "Raid of the week" ma być Crota's End,

- Zawartość samych raidów nie ulega zmianie, jednak minimalne poprawki zostały wprowadzone i musimy je sami odkryć,

- Z każdego raidu będzie leciał nowy sprzęt i ornamenty, które będzie można na nim użyć.

 

Na chwilę obecną to tyle, za tydzień ma być więcej informacji o strike'ach. Jak już pisałem wyżej, patch wchodzi w życie 28 marca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jedną rzecz...czy w Osirisie dzieją się rzeczy...hmmm dziwne? 

Dawno nie widziałem czegoś takiego by wlepić kolesiowi 4 strzały z Pulsa (4 strzały czyli te 4 serie) w łeb po czym ten wesoło biegnie na mnie i bez żadnej super mocy wali we mnie z hand cannona i ginę. To nie był strzał w łeb. To normalne...czy jacyś cheaterzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to było jednorazowe to raczej od strony serwera. Jeśli nagminne to mógł coś kombinować, ale raczej wątpię. Te serwery są tak ujowe, że już mnie nic nie zdziwi... Goście biegają po granatach, supery im nic nie robią... Niestety kod sieciowy to tragedia w Crucible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy VOG bardzo fajnie odświeżony, dawno tak dobrze nie bawiłem się przy grze.

Na pewno jest dużo trudniej niż na Crota's End, ale to dobrze przynajmniej jest jakieś wyzwanie, przed Templarem i Atheonem 2 tuziny 'wipe' zanim dograliśmy taktykę.

Gorgony olaliśmy bo było już późno a wpis do książki to marna nagroda, loot też na duży plus, leci aż miło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma problem - gra w Destiny na Xboxie...przynajmniej próbuje grać. Ma tą bezpłatną podstawkę i kupił kiedyś na promo za 40-50zł dodatki z Taken Kingiem włącznie, ale dopiero niedawno się za to zabrał i po ograniu kilku misji nie może dalej grać...pytanie - czy do grania w Destiny wymagane są teraz wszystkie dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, podstawka również. Jak miał triala to i tak musi kupić fulla.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, Patricko napisał:

Tak, podstawka również. Jak miał triala to i tak musi kupić fulla.

Wiesz może jak to rozwiązać - znajomy kupił wszystkie dodatki, ale ciągle mu pokazuje TRIAL MODE. Podstawka Destiny była nie do kupienia bo jest jako demo, ale jak kupił Taken Kinga to w opisie jest jak byk, że jest podstawka i dodatki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech usunie wszystko z dysku i zainstaluje ponownie z tego co kupił z TTK. Ewentualnie niech spróbuję wcześniej przywracanie licencji, ale to może nic nie dać, bo konsola widzi grę wciąż jako demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 8.04.2017 o 10:44, Patricko napisał:

Niech usunie wszystko z dysku i zainstaluje ponownie z tego co kupił z TTK. Ewentualnie niech spróbuję wcześniej przywracanie licencji, ale to może nic nie dać, bo konsola widzi grę wciąż jako demo.

Udało się znaleźć rozwiązanie - gdyby ktokolwiek z was miał w Destiny TRIAL MODE to trzeba włożyć płytę. Może być z samą podstawką bo w storze w Taken King nie zawiera już podstawki. Jest ona cała do ściągnięcia jak demo, ale przy bodaj 7 lvl wszystko się blokuje.

Takie wymuszenie kasy przez Bungie by wszyscy kupowali całą kolekcję z Rise Of Iron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcji w PSStore coś nie pykło.

Tak czy siak dodatek dobry. Na nim po podstawce wróciłem do Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, mam taki problem. Nie grałem w Destiny od ponad roku. Naszło mnie ostatnio żeby ponownie zagrać, i po długiej aktualizacji chciałem odpalić sobie tryb Crucible. Jakie było moje zaskoczenie, gdy przy każdym trybie wymagany jest dodatek "Rise of Iron". Mam Destiny + The Taken King, i jedyny tryb jaki mogę grać to "Mayhem Rumble", czy jakoś tak. O co tu do licha ciężkiego chodzi? Zawsze lubiłem klasycznie sobie grać Team Deathmatch (Clash), a tutaj tego nie mogłem znaleźć. Od czasu do czasu włączałem też "Control", ale tutaj też wymagany jest najnowszy dodatek. Nie wiem, jest to gdzieś piekielnie dobrze ukryte czy Activision tak po prostu sprawiło, że posiadacze podstawki i trzech(!) dodatków nie mają czego tu szukać?

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam inne pytanie. Nie grałem w destiny wcale, tylko w bete. Jest promo w pss lekko ponad 100zl za kolekcje. Pomyślałem że może warto ograć przed premierą 2giej części ale bieganie samemu może mi się szybko znudzić. Nie do końca pamiętam ale story można tam robić chyba w coopie? Jest jakiś meczmejking czy jak to wygląda? Przy zakupie kolekcji ma się od razu 40lvl czyli zakładam że wszystkie rajdy będą od razu dostepne... Będę mógł dołączyć do jakieś ogarniętej ekipy i w miarę szybko się obłowić ?  Jest jakaś polska społeczność gdzie mogę znaleźć grajków którzy też zaczynają?

 

@Wszebor
@SephiroT

 

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam inne pytanie. Nie grałem w destiny wcale, tylko w bete. Jest promo w pss lekko ponad 100zl za kolekcje. Pomyślałem że może warto ograć przed premierą 2giej części ale bieganie samemu może mi się szybko znudzić. Nie do końca pamiętam ale story można tam robić chyba w coopie? Jest jakiś meczmejking czy jak to wygląda? Przy zakupie kolekcji ma się od razu 40lvl czyli zakładam że wszystkie rajdy będą od razu dostepne... Będę mógł dołączyć do jakieś ogarniętej ekipy i w miarę szybko się obłowić ?  Jest jakaś polska społeczność gdzie mogę znaleźć grajków którzy też zaczynają?

 

 

 

@Wszebor

 

@SephiroT

 

 

 

 

 

Ja bym chyba już sobie darował, we wrześniu wyjdzie dwójka, zapewne ludzie którzy grali w jedynkę będą grać w dwójkę. Samemu się znudzisz. Z randomami to różnie. Lepiej mieć ekipę. Jeśli miałbyś ekipę zgrana to dość szybko byś się pewnie uzbroił. Ogólnie dostajesz buffa na 40 lvl light dla jednej postaci. Żeby szybko się ubrać i wyposażyć musiałbyś mieć trzy postaci na max lvl by w tygodniu robić potrójnie wszystkie aktywności typu raid i nightfall. Zapytaj Patricko, on grał bardzo długo być może jeszcze gra. Ogólnie jak bym miał zaczynać od początku to bym sobie darował w tym momencie

 

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 level nie daje Ci od razu rajdu, trzeba się ubrać. Najszybciej robiąc Heroic Strike i Nightfalle. Do tego kupując paczki za reputację. Najważniejszy jest light, a nie level. Na obecne raidy potrzebujesz minimum 380, bo rajdy są od 390. Na 40 levelu możesz mieć początkowo i tak ze 200 lighta jak zaczniesz.

 

Ekipy szukaj na grupie na fb, albo w społeczności którejś. A w coopie można wszystko robić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to chętnie pomogę wyślij zapytanie to pogramy. Psn id dumnykw

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jak chcesz to chętnie pomogę wyślij zaproszenie to pogramy. Psn id dumnykw

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Jeszcze pytanko, mam tą wersję testową na tydzień  i postać na 2lvlu, jak kupię kolekcje to mi dociągnięcie jakieś pliki i postać wskoczy na 40lvl czy coś się może skrzaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 40 level używasz specjalny item, możesz go użyć, ale nie musisz. Tylko do tego jeszcze subclassy musisz expić, także to nie jest tak, że wbijasz 40 i już end game :) Po prostu omijasz misję fabularne, ale ubierać się i tak musisz jak każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś zna odpowiedź na moje pytanie, które zadałem powyżej? Bo naprawdę tego nie rozumiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na końcu. Bez Rise of Iron nic nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że brak posiadanie DLC w grach skutkuje tym, że nie mamy nowej zawartości. A tutaj co? Nie tylko nie mamy nic nowego, ale i zabierane jest to, co było dostępne dla posiadaczy The Taken King? Czy to nie jest kurczę kradzież? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Patricko napisał:

Na 40 level używasz specjalny item, możesz go użyć, ale nie musisz. Tylko do tego jeszcze subclassy musisz expić, także to nie jest tak, że wbijasz 40 i już end game :) Po prostu omijasz misję fabularne, ale ubierać się i tak musisz jak każdy.

Dobra u postmastera mam 2 itemki, jeden daje 25 level a drugi 40 level, jak to najrozsądniej rozdysponować? Załóżmy że chce mieć 3 klasy żeby mieć nagrody z rajdów w przyszłości jeśli dobrze rozkminiam... Ale chciałbym też zgarniać "tons of loot" I ograć story...

 

Z innej beczki to co z początkowych czynności można ogrywać samemu a do czego niezbędna jest ogarnięta ekipa. (Story, wspominałeś też coś o heroic strike I nightfallach)

 

PS. Jest coś na co trzeba zwrócić uwagę na początku żeby potem grało się łatwiej i żeby nic mnie nie ominęło? Zarówno w D1 jak i potem w D2

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcossik

Masz content do momentu TTK, czyli misje fabularne, patrol, bounty z wieży, stare playlisty strike'ów, ale nic nowego nie dostaniesz. Pvp powinieneś móc grać, ale jeśli Cię nie wpuszcza tzn. że musisz mieć dodatek. Takie są realia, albo jesteś na bieżąco albo nie istniejesz niestety.

 

@Bany

Na Twoim miejscu na początku grał bym od zera główną postacią. Robisz misję story, bierzesz bounty z wieży i level leci szybko. Potem na drugiej postaci 25, a na trzeciej 40 jak już Ci się nie będzie chciało zupełnie grać.

 

Początkowo rób te subclassy dla danej klasy: Tytan Defender, Warlock Sunsinger, Hunter Nightstalker. Te trzecie subclassy trzeba było questy robić na nie chyba, później jeśli dobrze pamiętam, bo w TTK dopiero doszły.

Szybko expa wbija się też na pvp, nie ma ograniczeń jeśli chodzi o level bo masz skalowanie, ale bez konkretnych broni nie podchodź, acz ugrać coś zawsze możesz + po meczach jest też drop.

 

Jeśli chodzi o granie "solo" to randomów dobiera Ci na playlistach strike tylko, resztę wstępnie grasz sam dopóki kogoś nie zaprosisz. Nightfall potrzebuje 3 osoby, a na Raid 6, ale to już wiesz pewnie.

 

Jak zrobisz całe story to skup się potem na Siva Heroic Strike, albo te jeden poziom słabsze. Tam się ubierzesz w miarę szybko. Później do 400 to już bijesz otwierając skrzynki na heroicach (potrzebujesz klucz), reputacja u frakcji oraz egzotyki (kupuj Three of Coina od Xura za Strange Coiny jak przychodzi, bo one zwiększają szansę na egzotyk z bossów). Niebieskie itemy lecą do 385 bodajże, a potem już tylko legendy i egzotyki Cię ubierają.

 

Ogólnie to graj i poznajwaj grę. Wydaje się duża, ale taka nie jest niestety. Skup się na ubieraniu i nie myśl o rajdach póki co, bo raz ze musisz mieć minimum 380 i w miarę sensowne bronie, a dwa to ekipa. Jak masz gdzie się wbić to super, zawsze ktoś Ci pomoże.

 

Ogólnie ta gra nie nadaje się do grania samemu, zaraz Ci zbrzydnie. Czym prędzej znajdź ludzi i grajcie nonstop razem, pomagajcie sobie, itd. Bez tego ta gra traci 90% swojej zajebistości. Do gotowych ekip ciężko się już wbić, ale pisz na grupie na fb i na społecznościach, dużo ludzi wciąż zaczyna grać teraz przy promocji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz dodatek. Dobry jest. ...nowego już nic nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×