Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajne szkice, i bardzo sympatyczny kawałek który im przygrywa :)

Martwi tylko trochę znaczek Acti na początku ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie. Concept arty są bardzo klimatyczne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retevision jest tylko wydawcą, to gra Bungie, gości od serii Halo. Szkice bardzo fajne.

Wysyłane z mojego Xperia Arc S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie epicka gra. Zagram w to jednak dopiero na next-genie, mimo że pojawi się też na PS3 i Xboxie 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten art z żołnierzami w płaszczach i krabo-czołgiem brnącymi przez zamieć MEGA klimatyczny. Mam nadzieję że mnie pozytywnie zaskoczą, ale niestety to na 99% będzie napierdalanka FPP z elementami MMO :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrobią z tego takiego BF'a w klimatach Halo + masę nowych rzeczy dodadzą?

W jednym momencie to też przypomina Planetside 2 i ogromne rozmiary map.

Kto wie, byłoby świetnie :) Kto grał w Halo to wie, że jednak potrafi wciągnąć mimo mega prostej konstrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z tych tytułów, który mimo zapowiedzi kilka dni wcześniej, i tak zrobił spore wrażenie. Trudno przypuszczać, czy będzie to tytuł startowy, bo jak na tak dużą produkcję, to zapewne developerzy potrzebują jeszcze sporo czasu. Cóż, zapowiada się bardzo ambitnie, ale trzeba czekać na konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mnie, to póki co, za bardzo wali po oczach badziewną, kolorową stylistyką rodem z Halo. Klimatu nie stwierdzono.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

destiny1.png

destiny12.png

destiny15.png

destiny14.png

destiny16.png

destiny35.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arty swietne, niestety w samej grze nie ma nawet odrobiny tego art-designu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arty zazwyczaj są świetne...

Bardzo chciałbym zobaczyć we właściwej grze takie miasto z zamkiem, jak to z przedostatniego screena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda fajnie. Zapowiada się też ciekawie jeśli chodzi o samą grę.

Na razie nie ma co gdybać, trzeba zobaczyć trochę gameplayu, bo jak na razie to nie wiadomo czym ta gra ma być.

Byle tylko po tych szumnych zapowiedziach ta gra nie okazała się kolejnym zwykłym shooterem, a multi nie sprowadził się do biegania i napieprzania we wszystko co się rusza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artworki jak artworki...te to nawet z ponga fajnie wyglądają :)

Niech, że w końcu pokażą coś z gameplay'a. Jestem cholernie ciekawy tego tytułu i funkcji MMO, o których tyle się mówi.

Marzy mi się taki WoW w klimacie Halo z widokiem FPS. Jakby nie patrzeć to Destiny się chyba tak zapowiada.

Z tym, że raczej jakiegoś mega otwartego świata tutaj nie będzie, stawiam na instancje z losowym układem lub coś w tym stylu + duże miasta gdzie się wszyscy spotykają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowe informacje, min.klasy postaci.

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-05-10-destiny-nowe-informacje



KLASY

 

Warlock_Single_3.png?cv=3983585469&av=39

 

Warlocks have long studied the Traveler, mastering some of its arcane energies. Its true purpose still remains a great mystery, but discovering truth has always driven you into the unknown. Now, our enemies are the only thing that stands between you and the lost wonders of our Golden Age.

 

Titan_Single_3.png?cv=3983585469&av=3974

 

The first Titans built the Wall, and gave their lives to defend it. Now, you stand in the same high place, steadfast and sure, protecting all who shelter in your shadow. You hail from a long line of heroes, forged from strength and sacrifice. Our enemies may be deadly and merciless, but so are you.

 

Hunter_Single_3.png?cv=3983585469&av=397

 

Hunters once prowled the wilderness and wastelands, taking big risks for even bigger rewards. You're no outlaw—at least, not anymore—but making your own luck has always meant bending the rules. Your unique brand of daring and ingenuity is needed now more than ever.

 

PRZECIWNICY

 

The Fallen are a scourge, tirelessly engaged in war against us and scavenging all that remains. They say their Houses have claimed every planet and moon we ever touched. If you see one in the wild, know there are many more nearby, and don't hesitate to send their souls screaming into the black.

 

dreg_2.png?cv=3983585469&av=3974191795

Dreg
These relentless thieves seem driven by desperation and rage. They are crafty, but they usually give up their cover with their clattering and hissing. Most seem outfitted with some kind of shock dagger and pistol, and as far as we can gather, they seem to only have two arms, while other Fallen have four.

 

vandal_3.png?cv=3983585469&av=3974191795

 

Vandal
The truths about the Fallen chain-of-command are still making themselves known, but Vandals appear to hold a higher ranking than the Dregs, and deadlier weapons, too. They often have long range capability, but, lucky for us, their weapons take time to charge.

 

captain_2.png?cv=3983585469&av=397419179

 

Captain
Fallen run in packs, led by an individual Captain. There is no denying a Captain's might; they are the fiercest of the Fallen. There is this sense of tattered nobility to them. You can see it in the way they carry themselves. They think they're better than us. They believe that Earth belongs to them.

Edytowane przez ONE
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że uważam, iż Destiny będzie numerem #1 jeśli chodzi o startowe tytuły na PS4 (i nie tylko), to staram się śledzić informacje na bieżąco.

 

Przede wszystkim polecam świeżutki artykuł o Destiny z PlayStation Magazine:

http://www.officialplaystationmagazine.co.uk/2013/05/15/destiny-ps4-feature-a-brave-new-world-with-bungies-hugely-ambitious-mmo-shooter-hybrid/

 

Sporo rzeczy, o których już wiemy, ale jest kilka ważnych informacji:

- nigdy nie będzie żadnych opłat za granie (kupujemy grę i tyle, o DLC na razie cisza),

- świat będzie mega złożony i gracze będą mogli na niego wpływać,

- swoją historię piszemy sami, to my decydujemy co będziemy robić i gdzie pójdziemy,

- wysoko-levelowi gracze mogą nam uprzykrzać życie, albo mocno pomagać,

- to nie jest gra MMO (Bungie od początku unika tego stwierdzenia).

 

Następnie...

 

 

Bazując na tym materiale, będziemy mieć swoje własne guildie, będziemy mogli odgrywać różne misje kooperacyjne, albo toczyć potyczki między innymi gildiami.

Będą tryby:

- The CIty - zapewne główny hub dla wszystkich, gdzie będzie można się spotykać, liczę na minimum setkę graczy w jednym miejscu, kto grał w różne MMO, wie że miasta to rzecz specjalna. Tutaj będzie można naprawiać sprzęt, kupować nowy, itd. Standardowe sprawy.

- Chapter Selection - zapewne wybór misji, które chcemy rozgrywać, mało zostało powiedziane na ten moment

- Bounty - zostało powiedziane coś w rodzaju "collect you weekly bonus", więc może to będą questy prosto od Bungie, za które będzie kasa/xp/itd.

Liczę tutaj na maksymalne wykorzystanie funkcji co-op'a.

- Strike - tutaj nie mam bladego pojęcia, może coś związane z pojazdami? Ale to tylko strzał.

- Raid - jeśli raid odpowiada temu co w innym MMO (np. WoW) to będziemy mieć ostrą sieczkę z najtrudniejszymi bossami w zamian za najlepsze itemy.

Ale po raz kolejny, moje domysły.

- Faction Wars - sprawa prosta, potyczki między guildami, graczami, itd. (nie zostało chyba oficjalne potwierdzone, ale nie ma innej opcji raczej).

 

W dodatku po raz kolejny w grę wchodzą smarfony, tablety i rzecz jasna PC. Będziemy mogli np. poprosić o pomoc naszych rodaków z guildi, obejrzeć postać, sprawdzić statystyki.

 

Od razu mówię, że grę kupuję na starcie PS4 (o ile będzie) i możecie liczyć na założenie oficjalnej forumowej guildi przez mua :)
Jestem napalony, nie będę tego ukrywać. Żaden tytuł nie wywołuje u mnie takich dreszczy jak właśnie Destiny.

Jeśli serwery pociągną odpowiednio, gra będzie genialna zoptymalizowana, a funkcje kooperacji i własnych gildii będą działać jak trzeba...

Mamy w końcu sieciowy hit bijący wszystko na głowę. Może Destiny będzie dla Bungie tym, czym WoW jest dla Blizzarda?
Bardzo bym chciał!

 

Jeszcze kilka info wygrzebałem:

 

Znane lokacje (nazwy nie są jeszcze oryginalne na 100%):

 

- The Black Garden

QijmKOz.jpg

 

 

- The Dead Forest of Mars

4LZRTjD.jpg

 

 

- Giant Onyx Piramid

RDi1qMF.jpg

 

 

- Hidden Fortress in the Moon

aXc57RY.jpg

 

 

- The Mumbai Push

pPgqUlM.jpg

 

 

- The Flooded Street of Old Chicago

GnQFh2X.jpg

 

 

- Frozen City

Yl4C86Z.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... klimaty startrekowo-masseffectowe, czyli takie Halo na PS ;] to może być ciekawe, co prawda jestem cienki w tego typu gry, ale jeśli znajdzie się ogarnięta ekipa, to z chęcią dołączę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny nie będzie startowym tytułem, bo premiera przewidziana jest na początek 2014. DLC będzie i to ekskluzywne dla PS4. Ja kupię ten tytuł pod jednym warunkiem, jeżeli multi będzie na wzór tego z Halo, czyli średnie mapy, 5 na 5 i jedziemy. W końcu posiadacze konsoli Sony przekonają się co to skillowo multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 też początkiem roku raczej będzie, więc myślę że to będzie mimo wszystko na start.

 

 

Ja kupię ten tytuł pod jednym warunkiem, jeżeli multi będzie na wzór tego z Halo, czyli średnie mapy, 5 na 5

 

To mam złe wieści. Multi tutaj będzie działać na zupełnie innej zasadzie.

Tryb "naparzania" będzie co najwyżej dodatkowym trybem, dla rozrywki.

Głównym trybem będzie kooperacja i wykonywanie wspólnie misji i ogólnie eksploracja.

Wielu już nazywa tą grę "WoWem w kosmosie z widokiem FPS", czyli powinno Ci to już dużo mówić na temat multika :)

Wiadomo, że gra nie będzie aż tak rozbudowana z tak dużym światem, ale jeśli będzie to chociaż 1/10 tego i na podobnych zasadach...więcej mi nie trzeba.

Resztę puszczą w konkretnych dodatkach DLC i po sprawie.

 

Jeśli gra spełni moje oczekiwania to może w końcu, od wielu lat, będzie to tytuł przy którym spędzę masę godzin.

Poza GT5, na PS3 niestety takiego nie było, czego bardzo żałuję. BF3 był blisko, ale jednak za dużo chaosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nowe video z informacjami, a w nim takie info jak: jak będzie wyglądać gameplay, walki pojazdów i trochę odnośnie daty wydania i planów.

 

No to po kolei:

 

Gameplay:

- Podczas wykonywania misji, ilość i rodzaje przeciwników mogą się różnic w zależności w zależności kiedy będziemy wykonywać misję,

- Podany został przykład, że po nocnym najeździe na legiony wroga, podczas dnia można zastać raptem kilka jednostek,

- Za to podczas natarcia, może pojawić się wrogi transportowiec i zrzucić tuziny kolejnych przeciwników, którym w pojedynkę możemy nie dać rady,

- Info z pojawiającym się sprzymierzeńcem na Pike'u (ten latający motorek) sugeruje, że kompan będzie mógł dołączyć w dowolnym momencie walki (co ma też swoje minusy),

 

Co do walk pojazdów to głównie chodzi o to, że będzie można z nich naparzać do przeciwników. Nie zostało wiele powiedziane, ale tak to odebrałem.

 

Plany Bungie:

- Activision "karze" wydawać co roku jedną grę, zaczynając od roku 2013,

- Jednak Bungie planuje Destiny dopiero na 2014, także nie jest powiedziane, że co roku będziemy dostawać Destiny.

Oby nie, bo nie chcę żeby z tego zapowiadającego się na cud, zrobili gównianego CoD'a, który co roku wygląda tak samo.

- Nad grą pracują już od 6 lat, także można się spodziewać, że gra będzie O G R O M N A i P R Z E Ł O M O W ,

- Grafika została zaprojektowana tak, żeby wytrzymała upływ czasu przez kolejne 10 lat (engine zapewne tak samo).

 

Bonus:

Jako bonus dodano, że będą nawet niszczyciele planet...czyżby Gwiazda Śmierci? :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×