Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sony zapłaciło Bungie, ot cała filozofia.

 

Biorąc pod uwagę fakt, że jest to tytuł cross-genowo multiplatformowy, to obstawiam że zbyt wiele potencjału PS4 nie wykorzysta. Pamiętam, że pierwsze Uncharted wykorzystywało tylko 30-40% możliwości PS3 i patrząc na późniejsze odsłony, to by się zgadzało.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak rozwiążą sprawę z PS3/X360.

Ale nie ma szans, żeby specjalnie "osłabiali" wersje na PS4/X0 tylko dlatego, że wydają wersje na poprzednią generację.

Pewnie będzie jak z BF3, na next-genach dostajemy pełnoprawny i dopracowany produkt, a na poprzednie po prostu obciętą i wyskalowaną grę.

Jestem bardzo ciekawy, jak wyglądać będą raidy i do ilu osób będzie można kołować w grupie na nie.

E3 już niebawem, tam się pewnie wszystkiego dowiemy, ale znając życie to nie będą pokazywać wersji z PS3/X360 co by wrażenia nie psuć :)

 

Co by nie było, to gra i tak będzie pięknie wyglądać, a my będzie zbierać zapewne szczękę z podłogi.

Tak samo było na staracie PS3, każdy się jarał początkowymi grami, a potem było tylko coraz lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekawy jak duże różnice będą w wersjach ps3-ps4- sądząc po tym, że i tak muszą nie jako pisać 2 gry (ps3 i 4 inna technologia całkowicie) nie muszą się bawić w jakieś sztuczne osłabianie wersji na PS4 moim zdaniem....

 

Destiny zapowiada się świetnie po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było, to gra i tak będzie pięknie wyglądać, a my będzie zbierać zapewne szczękę z podłogi.

Tak samo było na staracie PS3, każdy się jarał początkowymi grami, a potem było tylko coraz lepiej :)

im mocniej się napalasz, tym boleśniejsze będzie rozczarowanie :) gry mass multiplayer z reguły wyglądają średnio, celują raczej w grywalność niż efektowność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po raz kolejny...Destiny za wszelką cenę unika stwierdzenia MMO, więc coś jest na rzeczy.

Poza tym nie potrzebuję jakiś smerfastycznych wodotrysków. Dopóki gameplay i miodność gry będą na najwyższym poziomie, to całą resztę się przeżyje bez problemu.

Ale Bungie tandety jeszcze nigdy nie wydało, także o Destiny jestem spokojny...pod każdym względem.

Na E3 będą pierwsze gameplaye, jestem cholernie ciekawy :D

 

Jakby kogoś interesowało, kilka gifów z trailera :D

 

Overlooking the moon

Sniping a Fallen

Guardian Firefight

Guardian Pike Chase

Shielding Cabal

Hunter Revolver

Giant Cabal

Guardians ready for battle

Mogą się wolno ładować.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, skoro śledzisz ich forum, został poruszony temat multiplayera? Będzie standardowy multiplayer, znany z każdej gry, czyli różne tryby, mapy? W Halo 3 grałem kilka lat po sieci, z trójką też spędziłem sporo czasu i bezsprzecznie, jest to najlepszy multiplayer w jaki dane mi było grać, miodny, przemyślany w 100%, a co najważniejsze skillowy, taki CoD czy BF to śmieszne popłuczyny przy Halo. Dla tego tak ciekawi mnie sprawa multi, bo niewykluczone, że kilka miesięcy po premierze PS4 dostaniemy prawdziwy multiplayerowy diament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na chwilę obecną Bungie trzyma wszystko w ścisłej tajemnicy. Ekscytacja trailerem była ogromna, bo Bungie bardzo skromnie dawkuje informacje.

 

Mniej więcej tyle udało mi się wyczytać na temat rozgrywki powiązanej z multiplayerem:

 

- Nasza postać z kampanii będzie również do użytku w online, wraz ze wszystkimi ulepszeniami, itd.

- Na początku wszyscy mają startować taką samą postacią, dopiero potem zdecydujemy o jej losie (czyli klasa, frakcja, itd.),

- Będą różne planety, które zapewne będziemy odwiedzać przy użyciu naszego statku,

- Bungie mówi, że gra będzie sandboxem i to od nas będzie zależało co będziemy robić,

- Budowa map, sposób rozgrywki w trybie sieciowym wciąż jest nieznany. Sporo mówi się o wspólnym graniu i wszechobecnej kooperacji,

- W grze można zauważyć tryb "Fraction Wars", a w grze mamy 5 frakcji, także mogą to być właśnie owe deathmatche pomiędzy różnymi frakcjami.

 

ONE, nie licz na powtórkę z Halo, oni naprawdę chcą zrobić zupełnie coś innego i zdefiniować rozrywkę sieciową na nowo.

Rozwijanie postaci, zdobywanie nowego ekwipunku, zabijanie wrogów wspólnie ze znajomymi, itd.

Tak jak pisałem wcześniej, jeśli będą deathmatche to tylko i wyłącznie jako dodatek w grze, a nie centrum rozrywki sieciowej.

Na starym trailerze było widać tryb "Fraction Wars", także zapewne to będzie to. Bo w grze mamy 5 frakcji (o których wciąż nic nie wiadomo).

Widziałbym to tak, że wybieramy na starcie swoją frakcję i po prostu gra robi potem nam matchmaking z innymi ludźmi z owej frakcji i gramy na inną.

Nic nie wiadomo na temat robienia własnych teamów czy walk gildii, to wszystko to moje wymysły, które mogą ale nie muszą się potwierdzić :)

 

Powtarzam się, ale wiążę z tą grą ogromne nadzieje. Zapowiada się świetnie, a sposób w jaki Bungie komunikuje się z graczami to po prostu wzorzec dla innych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na takie WOW połączone z Borderlandsami...i teraz sam nie wiem czy sie jarać czy nie...lepiej poczekam do E3 zanim będę myślał czy brać razem z ps4 na premiere...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1364525515-destiny-1.jpg

 

Bardzo mi to przypomina miejscówke Yody dagobah, już powoli łapie zajawkę, najlepsze że to będą godziny spędzone przy grze a nie dwa dni grania i do odsprzedaży....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze że to będą godziny spędzone przy grze a nie dwa dni grania i do odsprzedaży....

 

Otóż to, liczę że ta gra po prostu nie będzie się kończyć nigdy.

Ciągłe szukanie lepszego sprzętu, chodzenie na raidy ze znajomymi, wspólne robienie questów, podnoszenie umiejętności postaci.

A na bank będą dodawać jeszcze kolejne rzeczy w DLC, także mam nadzieję, że całego conentu gry nie poznamy w przeciągu kilku dni.

Wiem, że to niezbyt dobre porównanie, ale żeby w WoWie zobaczyć wszystkie raidy, to raz że trzeba mieć świetny sprzęt, a dwa to kumatą ekipę.

Taki raid to nawet kilka dni mógł trwać, tak rozbudowane były obszary, a bossy trudne do ubicia.

 

Skoro mowa o bossach, to również mam nadzieję, że to będą wymagające walki, gdzie najpierw trzeba idealnie opracować taktykę dla całego teamu.

A nie, że każdy biega gdzie chce i napieprza w byle co, byle w bossa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej czytam o tej grze, tym mam większy Knockout.

Mam nadzieje, że wyjdzie z pierwszymi dniami nowego roku, i nie będziemy musieli czekać nie wiem jak długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak do 2014 trzeba czekać niestety...chociaż ta gra mogłaby zostać niezłym system sellerem na początku generacji.

 

Ciekawi mnie czy jedyna różnica miedzy wersją na ps3 a ps4 będzie taka sama jak w przypadku BF3 na Ps3 i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warlock w akcji :P (przynajmniej tak mi się wydaje, że to będzie lock)

 

nY3B3d1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak rozwiążą pomysł z klasami...w końcu każdym tam z bronią palną biega...czyżby to ograniczyło się do dodania tylko jakiś różnych skilli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na trailerze widać jak kolo z rewolwera rozwala wrogów schowanych za tarczami. Mam nadzieję, że wszyscy w ekipie będą się uzupełniać a nie, że niektóre klasy będą lepsze czy gorsze. Jakoś to powinni wypośrodkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer live action, bardzo fajny, ale póki co wygląda mi to po prostu na MMO w konwencji FPP z oprawą rodem z HALO i za cholerę nie mogę się tam dopatrzyć żadnych genialnych przełomów czy innych wodotrysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Destiny doczekał się Polskiej Wersji językowej?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analiza trailera:

Poza tym co sami widzieliśmy, to warto chyba dodać że trailer potwierdza walki pojazdów.

Wspólna gonitwa bossa ze znajomymi? Hell yeah!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

- Bungie na E3 zaprezentuje kawał "smakowitego kąska" jeśli chodzi o gameplay,

- Zostanie on przedstawiony na konferencji Sony (czyli o 3 w nocy 11 czerwca, albo nad ranem, jak kto woli),

- Ekskluzywna zawartość dla PS4, nie wiadomo czy czasowa, czy całkowicie,

- Możliwe pojawienie się Destiny na PC, ale to tylko "możliwość",

- Save działające pomiędzy platformami, na razie tylko "prawdopodobnie",

- Więcej o "cross-genowej wspólnocie" dowiemy się w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przedstawione na powyższym filmiku concept-arty nie są oficjalnymi artami z Destiny, ale są robione przez gościa, który je robi dla Bungie.

 

- W grze mogą się pojawić "War Beasts", czyli bestie wojenne, w wolnym tłumaczeniu,

- Destiny jest poniekąd określany jako "mityczny shooter", także smoki, giganty mogą być jak najbardziej na miejscu,

- Standardowo, na E3 dowiemy się jak bardzo będziemy mogli modyfikować nasz statek kosmiczny oraz w jakim zakresie będziemy się nim poruszać,

 

Na moje oko, potworki to mogą być bossowie na końcu raidów, czyli najtrudniejsi, najbardziej wytrzymali i dający najlepsze itemy w grze.

Jak będzie? E3, które już za 14 dni :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym całym hypie (w pozytywnym znaczeniu) jaki Nam tutaj prezentujesz, mam nadzieję że ta produkcja będzie naprawdę rewelacyjna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopie :D Wierz mi, że też wiąże ogromne nadzieje z tym tytułem :)
Jak spełni oczekiwania, to takiej gry jeszcze na konsolę nie było :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżutki art prosto z frontu! Główna atrakcja? Spider-tank!

 

RuNXPvO.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jak to nie będzie druga najlepsza gra świata w historii drugich najlepszych gier świata to ja nie wiem, co będzie (może jeszcze carmageddon 4, no zobaczymy).

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PlanetSide2 ostatnio sporo grywam i wydaje mi się że ta gra również mnie pochłonie. Wraz z kolejnymi materiałami mam coraz większą ochotę na Destiny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×