Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czesc, gdzie najlepiej zadeklarowac chec wspolnego grania w Destiny? Dodam, ze jestem raczej noobem, mam dopiero 30 lvl i na chwile obecna granie bardziej dla zabawy niz dla ostrego farmienia itd. 
 

dzieki i pozdrawiam

 

 

--------------------------------------------

chyba znalazlem - "ustawki online"

Edytowane przez Jazzhoo
znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazzhoo

Facebook, jest kilka dużych grup, Destiny - Playstation 4 Polska, DESTINY POLAND PS4 lub klany chociażby Marchewki Zagłady lub Qutas Squad.

Oczywiście z powodu premiery Destiny 2 i braku nowego contentu od dłuższego czasu liczba graczy bardzo zmalała.

Wszystko wróci do normy na premierę Destiny 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ja może w Destiny nie gram, ale hola hola. W tą gierkę grałem długo długo i nie tylko ja :1_grinning: Dalej widzę wielu znajomych grających w Destiny.

@Patricko Prawdziwa norma czyli każdy wtorek wolny i cały tydzień zrobiony w jeden dzień, a później narzekanie, że w grze nic ciekawego do roboty nie ma XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtorek do czwartku PvE, piątek do poniedziałku trialsy i zawsze jest co robić :24_stuck_out_tongue:

Sam włączam grę tylko w weekendy własnie na trialsy, PvE już tylko niedobitki grają.

Trialsy są teraz cięższe niż kiedykolwiek ale mimo to sporo ludzi nadal gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka dzisiaj kupilem destiny i chce pograc i troszke ogarnac przed premiera 2:) jak jest ktos tez nowy mam 8 lvl dodawac do znajomych i pisac gram przewaznie wieczorami :) psn. Hiirrek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się skusiłem na grę w promocyjnej cenie. Jako wieloletni fan Halo, chcę chociaż ugryźć flagowy tytuł Bungie. Wczoraj spędziłem z grą kilka godzin i strzela się wyśmienicie. Projekt i koncepcja świata też nie jest rozczarowaniem. Oczywiście nie nastawiam się na wielkie granie, bo czas pierwszej części mija. Chcę tylko zagrać całe story i spędzić kilkanaście, kilkadziesiąt godzin w multi. Absolutnie nie nastawiam się na totalny endgame, bo nie mam na to czasu i nie zdążę przed Destiny 2, a w we wrześniu serwery opustoszeją. Mam właściwie jedno pytanie.

 

Czy będę w stanie solo zrobić całą kampanię fabularną? Z tego co ogarnąłem w necie (tutaj) kampania w podstawce oraz kampanie z DLC kończą się albo raidami albo misjami o poziomie trudności raidu (VoG, Crota's End, Skola's Revenge, King's Fall, Wrath of the Machine). Tak więc nie wiem, czy poradzę sobie z tym sam, bo pewnie trudno będzie znaleźć team na taki wczesny content, w szczególności za dwa miesiące, kiedy ludzie przesiądą się na D2. Oczywiście mogę użyć level boosta i wskoczyć na 40 level, to może ułatwić kilka spraw, ale wolałbym tego uniknąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq Raidy, które wymieniłeś to end game właśnie i samemu tego się nie robi tylko w 6 osób, gdy osiągniesz maksymalny poziom i się już trochę uzbroisz. Ludzie robią je co tydzień pewnie jeśli ktoś jeszcze gra.

Kampanie natomiast spokojnie zrobisz sam, jednak w grupie zawsze raźniej. Pozdro

Edytowane przez Qba6113
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabeq, kampanie możesz lecieć solo spokojnie, nawet z dlc. Potem sobie porobisz strike z playlisty i będziesz grał z randomami I też Ci coś poleci i zobaczysz fajne mapki. Do tego trochę pvp i będziesz miał co robić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem trochę, co prawda niewiele, ale kilkanaście godzin w kampanii nabiłem. Pierwsze wrażenie - za aktualną cenę dostaje się kompletny, bardzo dobrze wykonany i wciągający jak bagno tytuł. Nie wiem jak ta gra wyglądała na początku, ale hejtu lało się sporo. Tak więc jak ktoś się zastanawia nad kupnem, to zachęcam, warto skorzystać z promocji, bo za taką kasę dostaje się świetną jakość. 

 

Mam jednak kolejne pytanie:Wykorzystywać boost'a do 25/40 poziomu czy nie? Początkowo nie chciałem tego robić i zamierzałem spokojnie wbijać poziomy, żeby misje fabularne stanowiły wyzwanie i nie były śmiesznie łatwe. Doczytałem jednak niedawno, że siła przeciwników i loot skalują się do poziomu gracza. Jeśli dobrze rozumiem, wykorzystując boosta do 40 poziomu (dostaje się wtedy  automatycznie zabawki na 280 LL), fabuła nie stanie się śmiesznie prosta i będzie lecieć loot adekwatny do mojego LL? Jeżeli będzie trochę łatwiej to mi to nie przeszkadza. Chętnie przyśpieszę, żeby spróbować innych trybów, zanim wyjdzie druga część. 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, poziom się skaluje. Jednak drop z misji fabularnych to kicha. Dopiero na strike'ach się jakoś znośnie ubierzesz. Pamiętaj, że wbiajajac boosta pozostają Ci jeszcze subclassy do robienia, ale to idzie w miarę szybko.

Także wbij boost i śmigaj na playlisty strike'ów na Twoim poziomie lighta. Rób też dzienne wyzwania za marki oraz wbijaj reputację, polecam FWC, mają najlepszego Scout Rifle (najlepszy roll to ten z perkiem Firefly). Nawet na głupim Archons Forge lecą fajne rzeczy, ale tam musisz trafić ludzi, bo sam nic nie zrobisz.

 

Mimo wszystko strike to Twoja najlepsza opcja. No chyba, że w ogóle fabuły nie robiłeś do końca, to najpierw ją zrób, a w międzyczasie jakiś strike :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chcę zrobić całą fabułę. Ja wiem, że jest rwana i ciężko wszystko ogarnąć...ale co na to poradzę, że klimat tak bardzo mi się podoba, że granie kampanii sprawia mi ogromną przyjemność. Mam ograniczony czas na zabawę z D, gram zwykle 3-4 razy w tygodniu po 1,5-2h.  Liczę, że do połowy lipca skończę część fabularną i do września będą ogrywał całą resztę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu ktos fajnie rozkminil prawie cala historie opowidziana w Destiny - niezla rzecz na tydzien przed premiera dwojki ;)

 

 

 

PS. Ja to ogldalem na dwa razy, bo za pierwszym razem zasnalem ;)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje osoby do wbicia platyny, ktos zainteresowany pisac na priv :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×