Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolejnych niusów:

 

- Wszystkie wersje gry, czyli PS3, X360, XO oraz ta najlepsza, czyli PS4, wychodzą w tym samym dniu, bez żadnych odstępów czasowych.

 

- Podobno w grze będą monstra, które pojawiają się raz na miesiąc, albo i jeszcze rzadziej.

Bungie chce, żeby opowiadana o nich legendy na forach, jak to ktoś kiedyś widział potwora, którego nikt inny nie widział :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo coś czy będzie można grać między konsolami PS3 i PS4 czy tylko PS3-PS3 i PS4-PS4? jeśli było to gdzieś to sorry ;)

 

a gra zapowiada się wręcz świetnie moim zdaniem i kiedyś na pewno ją kupię (a może doczekam się aż Sony "da" w ramach PS+ na ps3 :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, cross-game nie będzie możliwy w tej grze. Miał być pomiędzy XO oraz PS4, ale M$ posmarował, żeby tak nie było, Sony nie miało z tym problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja rezerwuję Warlocka :D

Bungie to chce chyba stworzyć najlepszą grę w historii konsol :D Potwory pojawiające się bardzo rzadko? :D Zajebiste.. Mój numer 2 to te pojazdy latające, którymi można się przemieszczać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrico - fak, zarażasz chłopie jak ebola... Do preordera PS4 dodałem już Destiny, także szykować proszę mi tam miejsce...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To macie kolejnego "klanowicza". Pytanie tylko kiedy gra będzie miała premierę... obstawiam 2-3 kwartał, a to jeszcze sporo czasu.. btw. Wy tak na poważnie składacie już preordery :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na kolekcjonerkę :) Zakup zwykłej wersji Destiny jest dla mnie nie do przyjęcia :)

Najdroższa kolekcjonera jaka będzie, liczę na ostry wypas...o ile w ogóle taka wersja będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na kolekcjonerkę :) Zakup zwykłej wersji Destiny jest dla mnie nie do przyjęcia :)

Najdroższa kolekcjonera jaka będzie, liczę na ostry wypas...o ile w ogóle taka wersja będzie :)

 

Zdziwilbym sie jakbys jakas plebejska wersje bral :D ...

 

Co do najdrozszej kolekcjonerki nie martw sie, kupie jedna i sprzedam Ci najdrozej jak sie da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zadowolę Steelbookiem - mam nadzieję, że będzie ;)

Jeszcze trochę a chyba sam ołtarzyk dla tej gry wystawię :P

 

destinyE3_1920b.jpg

 

destiny7_1920.jpg

 

@down - fajne tapetki...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nowa tapeta :biggrin:

http://i.imgur.com/X3jKXh4.jpg

 

A tutaj:

- Hunter - http://i.imgur.com/Z4oGC0g.jpg

- Titan - http://i.imgur.com/qNYhhNC.jpg

- Warlock - http://i.imgur.com/4BL1Aon.jpg

 

=====================================

Pamiętajcie jak na gameplayu goście od razu szli w stronę "twierdzy"?

 

To tutaj możecie zobaczyć co było za nimi :)

 

 

Cały ten obszar został określony jako "playable", czyli mówiąc krótko, możemy pójść tam gdzie nas oczy poniosą.

Oczywiście demo jeszcze tego nie oferowało, dlatego też nie zobaczyliśmy tego na żywo.

W każdym razie Ziemia została określona wielkościowo mniej więcej jako 2/3 całego Halo Reach.

Nie wiadomo jak inne planety, ale wiadomo jedno...Ziemia akurat największą planetą nie jest, także myślę że naprawdę sporo przed nami ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obszar olbrzymi (i ładnie wygląda) - oby tylko Bungie zadbało aby to nie był symulator zwiedzania jak w produkcjach Bethsoft'u...

I trochę szkoda, że nie będzie wspólnej rozgrywki między różnymi platformami, ale (nie wiem czy o tym wspominali czy nie) mogliby chociaż umożliwić grę między posiadaczami PS3 i PS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie kilka planet? Oo Też zostałem zarażony manią na Destiny, biorę Warlocka :)

Jak na razie zapowiedziana została większość naszego układu, czyli:

- Ziemia

- Mars

- Księżyc

- Wenus

- Jupiter

- Saturn

Do tego różne lokacji w postaci statków kosmicznych widmo, itd.

Poczytaj wcześniej, wszystko tam jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to jest moja nowa tapeta:

http://i.imgur.com/Pd6gZxe.jpg

IT'S BEAUTIFUL!

Też świetna...

A jak już tak "tapetkujemy" ;) to łapcie...

 

110d1366934164-huge-collection-hd-destin

 

103d1366932567-huge-collection-hd-destin

 

106d1366933423-huge-collection-hd-destin

 

To będzie kilka planet? Oo Też zostałem zarażony manią na Destiny, biorę Warlocka :)

Bierz Titana - sam nie będę mięsem armatnim ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wypaśna. Sam nie gram ostatnio prawie w ogóle, bo brak czasu, ale dla takich gier bym mógl zarwać niejedną nockę.

 

Wiadomo może coś o:

1. Czy tereny, które będą możliwe do zwiedzania (jak np. ten cały krajobraz z początku filmiku) będą zasiedlone? Chyba bez sensu byłoby je zostawiać puste, a fajnie byłoby jakby nie trzeba było jechać 10min, żeby na coś trafić.

2. Czy będzie mozliwość tworzenia nowych światów? Wiem, że obecne pewnie będą dosyć duże, ale może dadzą jakiś edytor w ręcę graczy i za jego pomocą będzie można tworzyć swoje planety czy galaktyki?

3. Co z single playerem, bo cały czas czytałem tylko o multi? Będzie można grać bez problemu czy to jest gra tylko na online?

 

Czytam ten temat od czasu targów i jak cos przegapiłem, to z góry sorry :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@snowee

 

1. Bungie mówi, że chce zrobić tereny, aby wszędzie coś się działo, nie chcą robić rozległych i pustych przestrzeni bo to bez sensu.

2. Nie będzie edytora na 100%. Można o tym zapomnieć.

3. Poczytaj wcześniej, skoro czytasz od E3 to powinieneś widzieć wszystko, bo o tym pisałem.

Będzie normalny single i multi i postać będzie ta sama w obu trybach, a tryby będą przenikać, czyli możesz dostać zaproszenie podczas gry w singla do publicznego eventu.

 

PS.

Nie słuchaj nikogo, że to MMO, bo to nie jest żadne MMO...

Bungie określa tą grę jako "shared-world shooter". Jak ktoś będzie ją traktować stricte w kategoriach MMO to może się na tym przejechać.

Prędzej traktowałbym to jako mega coopa z dodatkiem prowadzenia walka pomiędzy samymi graczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Szkoda edytora, ale mam nadzieję, że chłopaki z Bungie będą dorzucać co jakiś czas dodatkowe planety do zwiedzania :) Fajnie by bylo jakby np. tworzyli dodatkowe planety dla najbardziej rozwiniętych postaci, gdzie jakiś początkujący gracz wpada, dostaje dwa strzały i umiera.

 

Oby tylko nic nie zrypali w trakcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z miłą chęcią zagram Titanem, aby w zespole nie zabrakło żadnej profesji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę kupuje w dniu premiery :) Artyzm powala mnie na kolana :). + jej wsparcie producentów ( 10 lat )
Ciekawi mnie tylko sam styl rozgrywki..
Skoro to gra MMO to jak duża ilość graczy bedzie online w jednym świecie (serwerze)?
To chyba nie będzię tak, że latamy sami , czy tam z 3 kumplami i tylko na jakieś losowe eventy bedzie więcej graczy :down:

jak gdzieś o tym pisze to przepraszam, nie doczytałem :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że premiera dopiero w 2014 roku i to pewnie poźnym :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tym MMO. Przecież chłopak wam napisał kilka razy już, że ta gra to nie jest żadne MMO tylko jak już coś to SWS(Shared world shooter).

Preorder złożony. Będę grał Hunterem.

Edytowane przez maro1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Bungie mówi, że chce zrobić tereny, aby wszędzie coś się działo, nie chcą robić rozległych i pustych przestrzeni bo to bez sensu.

Czyli wszędzie jakiś public event i można sie dołączyć :) srogo, mam jednak nadzieję że będzie więcej przestrzeni i więcej eksploracji żeby się troche jednak namęczyć o ten loot. Gdyby wszystko było pod nosem do gracze po parudziesieciu godzinach mieliby już dobrze dopakowane postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×