Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

z tą premierą, to może nie będzie tak źle, tzn. późno :P I kwartał jest prawdopodobny http://madassgamers.com/blog/full-list-of-ps4-xbox-one-launch-titles-bundles/ oby się sprawdziło, w końcu rok fiskalny kończy się w marcu, więc... :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, chyba samo Bungie mówiło, że chcą grę wypuścić na początku roku. Kwietnia jako początek roku bym nie uznawał.

Wg mnie luty/marzec to maksimum jeśli chodzi o premierę. Ale myślę, że nas zaskoczą i już w styczniu może wypuszczą, zobaczymy.
W grudniu bodajże mają podać ostateczną datę premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutym/marcu 2014? Bajki! :biggrin:

 

@Bartex>spodziewałem się, że najwcześniej Q3 2014, wrzesień przy dobrych wiatrach.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutym/marcu 2014? Bajki! :biggrin:

A co masz jakieś informacje jakich my nie posiadamy, że śmiesz twierdzić iż w tych miesiącach nie mogą wydać tej gry?

 

Edit: @brzmiwtrzcinie No możesz mieć racje, bo teraz sobie gdybamy, ale mam wileką nadzieję, że początek roku to dla nich właśnie LUTY/MARZEC, a nie Czerwiec, Lipiec i tak dalej :P

 

Dla mnie im prędzej tym bardziej taka wiadomość mnie uraduje ;)

  Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przyzwyczajać się, z czasem KAŻDA multiplatformówka będzie znacznie lepsza na PS4.

A exclusivy będą zmiatać czapki z głów, tak jak teraz to podobno robi Tlou.

 

Co do daty, to przecież samo Bungie mówi o początku roku 2014, jak przesuną premierę to powiedzą, na razie jest początek.

Zaraz po premierze PS4 może pojawić się Public Beta, a od tego już tylko góra miesiąc/dwa do finału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie hipokryzja zagorzałych fanboyów Sony, w obecnej generacji, jak multiplatforma z x360 gniotła jakościowo wersję na ps3 to ,,dla nas grafika się nie liczy, 20 klatek wystarczy'', a teraz pewnie będzie znęcanie się nad biednym X'one :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało macie tematów do grzania Xboxa/Ps3/4 ? Pytanie retoryczne, nie odpowiadajcie.

 

 

Byłoby świetnie, gdyby Destiny ukazało się w ciągu 2 kwartałów od premiery konsoli. Niestety rozmach tej produkcji i skala przedsięwzięcia podpowiadają, że na grę jeszcze poczekamy. Będę pierwszy w kolejce, ale jednak myślę jeszcze trzeźwo i moim zdaniem zobaczymy grę dopiero na święta 2014 roku. Chyba, że zdecydują się na wydanie pseudo sprawdzonego produktu i łatać będą go w biegu codziennymi patchami. Przy tego typu dużych grach ma to sens, ponieważ żadne beta testy nie są w stanie określić wszystkich zależności i wyłapać wszystkich bugów. Dopiero milionowe skupiska graczy dokładnie wszystko sprawdzają. Jest to taka full beta :) Coś jak w D3. Tam też community ukształtowało grę w ciągu pierwszych kilku miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie było :)

 

Bungie rzuciło świeżutki screen Huntera + jego wyjątkowego skilla :D

Wygląda pięknie!

 

wzpiiTR.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mi się kojarzy Hunter z jedną z ras z Mass Effect? bodajże Tali, która była quarianką :)

 

03140646.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eq będziesz mógł zmieniać w grze, także pewnie przypadek że podobnie wyglądają itemki na postaci :)

 

Zapraszamy również na nasz facebook:

https://www.facebook.com/DestinyPlaystationPolska

 

Wraz z Killem i resztą ekipy rozpoczęliśmy promowanie Destiny wśród rodaków :)

Większość informacji z forum będę również i tam umieszczać, ale jak lubicie sobie "lajkować" to zapraszamy mimo wszystko :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodziło o ten hełm (kask?) z tym kółkiem :) i o sylwetkę, czyt. wąską talię (hłehłe) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zuba1899 ma racje ;) Mi też przypomina tą postać z Mass Effect.

 

@Patricko i reszta ekipy.

Świetny pomysł i za to wam chwała. Ludzie, którzy nie przesiadują na forach chociaż z fb będą mogli się dowiedzieć o tak świetnej produkcji jaką mam nadzieję będzie DESTINY.

 

Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Kilka cytatów od Bungie, które powodują u mnie gęsią skórkę! Dosłownie!

 

"The experience you have in Destiny will be put on the same shelf as Star Wars, Lord of the Rings or Harry Potter." - Bungie
"While we can only have so many chapters in Destiny, we can still give you things to do day on day, week on week, year on year." - Bungie

"Destiny has many, many weapons, upgrades and tons of armour." - Bungie

 

Reasumując, będzie w cholerę do roboty w grze, będzie w cholerę zadań, będzie w cholerę zwiedzenia...a do tego wszystkiego klimat Star Warsów i Władcy Pierścieni (ten trzeci tytuł pominę z szacunku do Destiny). O bogowie, ta gra to będzie arcydzieło jeśli Bungie wypełni swój projekt w 100%!

 

Potwierdza się też to co myślałem wcześniej, będzie system dziennych questów, które zapewne pójdą z automatu i różne eventy prosto od Bungie.

Liczę również na questy tygodniowe, które wymagają sporego wysiłku do ukończenia, itd. W każdym razie, w to mi graj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się starają :D Starszy szeregowy kowalski na pewno się pojawi w świecie Destiny :P 

Strona na fejsie fajny pomysł, ale nie będę się tam pokazywał bo mnie jeszcze ludzie z forum odnajdą i wtedy to już tylko śmierć w Wenecji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zarazem pięknie i przygnębiająco, całe Destiny!

 

KzxtcHM.jpg

 

Zemsta będzie słodka!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny artykuł, z którego można się sporo dowiedzieć!

http://www.digitaltrends.com/gaming/destiny-may-actually-be-as-good-as-you-hope-it-is/

 

Zaczyna się od tego, że Destiny może być tak dobre jak tego oczekujesz!

Wiadomo, że większość gier zawsze w finalnym rozrachunku jest obcinana, albo nie jest to do końca to czego oczekiwaliśmy.

Przejdźmy jednak do mięsa!

 

Fabuła:

- Akcja dzieje się siedem wieków po tzw. "The Collapse" (Upadku),

- Gramy jako "Guardian", czyli na nasze "Strażnik", albo "Opiekun" ostatniego bezpiecznego miasta na Ziemi,

- Miasto znajduje się bezpośrednio pod "Travelerem", czyli ogromną sferą unoszącą się nad miastem (tak, ta biała kula to właśnie owy Traveler)

- Nie wiadomo jaki jest jego cel, na razie wszystko jest owiane tajemnicą, być może fabuła będzie się kręcić właśnie w okół niego,

 

NASA "na żywo"

- Cała gra rozgrywa się w naszym układzie planetarnym (możliwe, że kolejne części Destiny będą wychodzić już poza Drogę Mleczną),

- Możemy dowolnie eksplorować każdą planetę dostępną w grze,

 

Eksploruj, walcz, eksploruj

- Cała gra będzie opierać się na poznawaniu tajemnic miejsc wszelakich,

- W demie na E3 mogliśmy zobaczyć "Starą Rosję" (Old Russia), czyli twierdza, gdzie kiedyś ludzie bronili się przed przeciwnikami,

- Na początku lokacja wygląda na opuszczoną, ale gdy tchnęliśmy w nią życia (dostarczenie energii, zapalenie się świateł) rozpoczęła się walka,

- Można się spodziewać, że zawsze zostaniemy zaskoczeniu przez hordy przeciwników, mini-bossów, a może nawet konkretnych bossów,

 

Gameplay

- Destiny bazuje na swoim doświadczeniu z poprzednich gier, nie spodziewajcie się tutaj rewolucji,

- Od razu dodam, że Bungie to praktycznie ścisła czołówka, o ile nie top, jeśli chodzi o FPS'y, także można spać spokojnie jeśli chodzi o aspekty strzelankowe,

- W grze ma znajdować się multum broni, nie znamy jeszcze liczb, ale będzie w czym wybierać,

- Każda broń będzie wyjątkowa, własna nazwa + drzewko ze skillami,

- Ostatni i finałowy upgrade do każdej broni to coś wyjątkowego i rzadkiego, co przekształca broń w znacznie potężniejszą zabawkę,

- Standardowo, im trudniejszy przeciwnik tym lepszy loot dostaniemy,

 

Coop

- Destiny w głównej mierze skupia się na coopie,

- Można grać oczywiście solo i zajmować się własnymi sprawami, ale w każdym momencie można kontynuować przygodę ze znajomymi,

- Jak już widzieliśmy w demie, zabawa po ubiciu bossa się nie kończy. Pojawia się kolejny Event, tym razem publiczny,

- Charakteryzuje się tym, że mogą do niego dołączyć wszystkie osoby, które znajdują się w pobliżu,

 

Podsumowanie

Gra będzie piękna, wciągająca i ogólnie sam miód ociekający zajebistością.

Warto dodać, że gra jest tworzona z myślą o next-genach, także każdemu kto poważnie myśli nad Destiny radzę wybrać wersję na PS4/XO.

Oczywiście wersja na PS4 będzie miała dodatkowe ekskluzywne dodatki, ale jakie to jeszcze nie wiadomo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze, to wszystko prezentuje się wyśmienicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się znakomicie. Jeśli wszystko o czym czytamy, rzeczywiście się spełni, Destiny będzie jedną z tych produkcji dla których warto kupić PS4. Nacisk na rozgrywkę w coopie, to miód dla moich uszu !

 

Jedyne czego się obawiam to ogrom DLC, czy innych większych bądź mniejszych płatnych rozszerzeń, za które będzie trzeba płacić, by móc w pełni cieszyć się oferowaną przez twórców rozgrywką. Jeśli przyjdzie mi zapłacić za grę w dniu premiery ~250 pln, przełknę to bo warto. Patricko chyba wspominałeś w którymś z wcześniejszych postów o polityce Bungie, dotyczącej ewentualnych DLC. Większa liczba planet ( czy nawet całych układów ), questów, broni itp itd. Pytanie tylko brzmi za ile i jak często.

 

Kończąc post podziękowania dla Patricko, który wykonuje kawał dobrej roboty w tym temacie. Linki do artykułów, filmików, treściwie podsumowania. Jak już ktoś wspomniał zarażasz miłością do Destiny. To jeden z tematów do których zaglądam przy każdej obecności na forum. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym więcej informacji, tym bardziej ślinka cieknie. Patricko - czyżbyś dał się pokupić Activision i teraz w ramach swojej pracy odpowiadasz za promocję "Destiny" w naszym kraju? Dobrze chociaż płacą? :)

Oby tylko premiera była w pierwszym lub drugim kwartale 2014. Do Q4 2014 nie mam zamiaru czekać :<


A tak wgl, to od dziś moja nowa tapetka. Podrzucam link i miniaturkę. Może ktoś skorzysta ;)

http://wallpaperan.com/destiny-bungie.html

1224-destiny-bungie-medium-290x200.jpg

EDIT: Dzięki, Patricko  ;)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżbyś dał się pokupić Activision i teraz w ramach swojej pracy odpowiadasz za promocję "Destiny" w naszym kraju?

 

Robię to z czystej miłości do Destiny :D

Inaczej nie potrafię :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×