Skocz do zawartości
pakasiedlce

Wirtualne Kluby Fifa 13

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje klubu!

Pozycje na jakich mogę grać to pomoc i napad.

Niestety nie posiadam HS :/

Kontakt:

psn: Ribin94

gg: 4855173

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Klub Barcelona POL szuka GK

Jestesmy klubem polskich kibicow FC Barcelony z jednego z najwiekszych polskich serwisow poswieconym bym Barcelonie

Rozegralismy juz 400 meczy, obenie gramy w drugiej lidze i poszukujemy kogos na pozycje GK . Na inne pozycje nie szukamy graczy . Najlepiej zeby mial doswiadczenie

Jestesmy aktywnym klubem/gramy wieczorami

Zainteresowanych prosze o dodanie PSN Zimny___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klubu na ps3

Pozycja;Pomocnik

Atuty ; dobre podanie,strzał,utrzymanie się przy piłce,drybling.

Skill ;81 (ale potencjał na zdecydowanie większy ;D)

Czego oczekuje ; Miłej atmosfery ,dużo grania,dobrych zawodników ;D

Kontakt:PSN:QbinioPL i gg :15918686

Mogę zagrać mecz testowy.

Pozdrawiam QbinioPl

Edytowane przez Kuniks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam obroncow do mojego klubu nie wazne jakiego masz mocnego zawodnika wazne jak grasz zainteresowanych prosze o kontakt

Edytowane przez Darinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam obroncow do mojego klubu nie wazne jakiego masz mocnego zawodnika wazne jak grasz zainteresowanych prosze o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy doświadczonego gk,mogącego czasem pograć w polu.Gramy często,skład jest stały,obecnie zajmujemy 720 miejsce na świecie,biorąc pod uwagę zawieszenia działalności naszego klubu na 3mieś. to niezły wynik.Klub UNITED TEAM PL,konsola PS3,jak coś pisać do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub Barcelona POL szuka srodkowego pomocnika. Chodzi Nam o gracza uniwersalnego, mogacego pelnic role DM lub SP w systemie 4-3-3. Szukamy prawdziwego cracka :D - kogos kto zrobi ''roznice'' . Potrzebujemy aktywnego gracza, ktory Fifie poswieca wiekszosc swojego czasu na gre.

Gramy bardzo czesto - wieczorami az do poznej nocy i w weekendy o roznych porach .Rozegralismy juz 400 meczy, obenie gramy w trzeciej lidze. W skladzie mamy 10 aktywnych graczy. W klubie panuje wyluzowana atmosfera.

Stosujemy duzo podan ziemia i zostawiamy graczom miejsce na improwizacje. Gramy druzynowo

Nie musisz posiadac HS ani zawodnika nawet zrobionego jesli jestes dobry. :biggrin:

Zainteresowanych prosze o dodanie PSN Zimny___ i zapraszam na testy ;D

Szukamy tez jakis polskich zespolow na ustawke :D Ogrywanie anonimowych ogorow nam sie znudzilo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje klubu moja WG posiada skill na poziomie 86.Moja pozycja to LP,PP,SPO,LS,PS moj nick slawinski1991 pisac czekam gram od 22

Edytowane przez slawinski1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam FIfe, niedawno w 2 lidze mieliśmy 3 zwycięstwa z rzędu a potem 7 remisów z rzędu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam~! szukam klubu. grać mogę na każdej pozycji, jednak moje ulubione to GK 89 i PP 86..pisać na ps3 Daviid_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napastnik/skrzydłowy/pomocnik szuka klubu. 60% wyzwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLUB TRENINGOWY FIFA 13 PS3!!! LEGENDARYPL

Klub treningowy LegendaryPL poszukuje graczy, jak wcześniej wspomniałem to klub treningowy gramy w nim tylko by się ograć statystyki się nie liczą bo to jest wiadome że grupa ludzi która ze sobą nie grała nie będzie wygrywać wszysktich meczy. Jak będziemy grać już ograni to zrobimy nowy klub prawidłowy bilans na chwilę obecną to 46:7:16 Liga 3. Bilans szału nie ma ale to była też zasługa słabszych graczy których wczoraj byłem zmuszony wywalić z klubu.

Poszukujemy ludzi grających w miarę aktywnie, ogarniętych, porafiących grać zespołowo!

Kontakt GG 5850612

PsN Nawrot1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam klubu.

Pozycja: tak na prawdę to każda. Najlepiej na pomocy, a dokładnie LP (86 pkt.) :)

Wyzwania: 55% i ciągle rośnie

HS: jest

PSNid: miciukiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam zespołu na ps3, mogę grac jako spo, lsp, pn, ln, sn, n. chętnie bym zagral dzisiaj od 18 30, zalety to utrzymanie przy pilce, rozegranie pilki. pilne! pisać tutaj bądź na pw. mój psnid Gracz7MU.

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero zaczynam grac w wirtualnych klubach pozycja ŚPD dolaczylbym do jakiegos klubu pisac tutaj na priv lub psnid Bartep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,szukamy inteligentnego gracza grającego w pomocy,spełniającego zadania playmaker"a.

klub:United Team PL

kontakt:danielek1982

konsola:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam zawodników którzy chętnie zagrają w klubie na pozycji atak/pomoc najlepiej z hs, od dziś ruszamy ponownie z graniem chętni pisać tutaj na priv lub na psn: pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukujemy zawodników do klubu Polish Hussars. Interesują nas przed wszystkim pomocnicy i obrońcy, ewentualnie pomocnicy którzy od czasu do czasu będą potrafili zagrać w ataku. Ocena ogólna zawodnika nie ma znaczenia. Chodzi przede wszystkim o umiejętność gry, myślenie na boisku i grę zespołową. Każdy ma 10 meczów na test, po 10 meczach albo zostaje albo odchodzi. Wymagany HS. Zainteresowanych proszę o dodanie mnie do znajomych w PSN. Adres naszej strony: http://hussars.com.pl/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam klubu ktory gra czesto moja gwiazda posiada overall 87 na SPO i LP moj nick to slawinski1991 GG:23805586 :P gram od 22 codziennie pozdrawiam

Edytowane przez slawinski1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×