Skocz do zawartości
pablos_83

Grand Theft Auto: San Andreas (Ps2)

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem u M$ wersja się zaktualizowała i posiadacze starej wersji odstali tę nowszą za darmo.

 

Ale w podejściu do klienta Sony udowadnia na każdym kroku że jest w innej lidze

Wątpię aby to miało coś wspólnego z Sony. To raczej Rockstar jest odpowiedzialny za takie rzeczy.

 

Owners of the Xbox Originals version will still have access to the old version on their consoles and through their download history, with the option to PURCHASE the new version to experience the added features on a new save file.

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204078933-Games-on-Demand-GTA-San-Andreas-Replacing-Xbox-Originals-Version

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze to Rockstar to sadzilem ze jeszcze wiecej wycisna z tej gry ale to i tak juz raczej max. Gra sie przyjemnie, model jazdy, piosenki w radiu, wspomnienia wracaja :P

Niekoniecznie max, to nie jest remaster. Jest to port wersji smartfonowej. Pewnie gdyby chcieli to wyglądałoby to zacnie ale czy by się im to zwróciło? Zostało to wrzucone po cichu, niskim kosztem, raczej chodzi albo o tą wąską grupkę, która jeszcze nie grała albo o trophy whores, które kupią żeby mieć platynę (należę do obu grup) ;) Zawsze próbowałem zabrać się za tą część ale jakoś nigdy się nie udało :P

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuje się ktoś czy GTA SA, które obecnie jest promocji na pss to wersja z ps2 czy wersja smartfonowa z trofeami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź lepiej cała trylogie od razu, dużo lepiej się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko ta wersja SA z ps3 działa lepiej niż ta z ps4(bo ta niby tylko emulacja ps2) dobrze rozumie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają tak samo, ta z PS3 miała nieco inne filtry nałożone czy tam usunięte i draw distance poprawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie są te wersje z urządzeń mobilnych z wykastrowaną ścieżką dźwiękowa?

 

Tak czy siak ka tego san andreas nie byłem w stanie zmęczyć. lata uciekły, gra już bardzo bardzo trąci myszką mimo moich najszczerszych chęci grać mi się nie chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja emulowana to ta ze smartfonów, ta na PS4, ale on się pyta o wersję z PS3 co była i czym się różni od tej.

Dla mnie SA to była najsłabsza część, tylko Vice City :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×