Skocz do zawartości
pablos_83

Grand Theft Auto: San Andreas (Ps2)

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie :). Lubie SA, chociaż klimatem bardziej podoba mi się Vice City. Ciekawe czy uzupełnią PSS o Vice City :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carl "CJ" Johnson Madafaka :D. Gierka jest dobra, swietny klimat z czarnuchami... tylko ta licencja pilota to masakra jak dla mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo zgadzam sie w 100-tu %. Za 54 zl to mozna wychaczyć calkiem niezle tytuly i to na PS3, a do tego w pudelku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, te 54zł to jednak za dużo. Mogło by być spokojnie tak do 35zł maks. No ale może się skuszę. Szkoda tylko, że nie ma trophy, bo tak to setny raz tej gry to przechodzić zbytnio mi się nie chce. Ostatnio grałem w nią jakieś pare tyg. temu na PC.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żerują na naiwniakach i tyle :D Gdyby to było w HD to można by pomyśleć...

Na Androidzie ostatnio GTA III kosztowało...3zł w promocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żerują na naiwniakach i tyle :biggrin: Gdyby to było w HD to można by pomyśleć...

Na Androidzie ostatnio GTA III kosztowało...3zł w promocji...

No racja w HD to jeszcze jeszcze....na androidzie mam, instalkę mi kumpel przesłał. Ciężko się gra trochę na smartfonie, jakoś nie potrafię się połapać co i jak, może za mało grałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak 36zł? hmmmmmm

Edit jak się dodaje do koszyka jednak 59 co za ch...

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żerują na naiwniakach i tyle :biggrin: Gdyby to było w HD to można by pomyśleć...

Na Androidzie ostatnio GTA III kosztowało...3zł w promocji...

Dziękuje za granie na telefonie/iPadzie. To istny koszmar, mam tu na myśli sterowanie. Samo GTA Vice City w AppStore kosztuje 5$, a gra się strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już lepiej kupić Vice City na iOS (3 funty) albo na Android (dziś wyszło - 19 zł)... przegięli z tą ceną. jest to moja ulubiona część serii ale 11 funtów (czy 59 zł) to przesada. 5 lat temu kupiłem nową wersje pudełkową na PS2 za 5 funtów (szkoda tylko że kompatybilna z nią konsola już umarła). poza tym mam wszystkie części GTA z promocji na Steamie na kompie gdzie mogę podrasować grafikę jakimś modem..

noł tenks...

Dziękuje za granie na telefonie/iPadzie. To istny koszmar, mam tu na myśli sterowanie. Samo GTA Vice City w AppStore kosztuje 5$, a gra się strasznie...

wcale nie tak strasznie. mam już zrobione 25% i się przyzwyczaiłem. a opcja grania w Vice City w poczekalni czy w kiblu jest bezcenna :)

poza tym wersja na Android jest kompatybilna z padami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by wydać trzy części na jednej płycie:] Tak by znacznie wiecej zarobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że nawet nie musieliby robić remake w hd tylko wystarczyło by pucharki dodać a na pewno sprzedaż wzrosła by 3 albo 4 razy. Wydaje mi się że trofea to nie jest ciężko "wymyślić". A jeszcze do tego trylogia na płycie i wszystkie z trofeami ...mmmmm cud miód. Dużo by na tym zarobili, a i gracze mieli by frajde bo kto by nie chciał pozdobywać trofków w san andreas:). A swoją drogą to może żeby gra miała trofea to musi jakąś procedure przejść ale przecież większość remake'ów posiada trofea nie wiem jak to jest. Wie ktoś może?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie szło jakieś save`y zrzucić z kompa czy nie ma szans? Nie chciałoby mi się wszystkich misji przechodzić od nowa skoro na PC całą grę przeszedłem, żeby wszystkie miasta odkrywać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie szło jakieś save`y zrzucić z kompa czy nie ma szans? Nie chciałoby mi się wszystkich misji przechodzić od nowa skoro na PC całą grę przeszedłem, żeby wszystkie miasta odkrywać...

Niestety, nie istnieje taka opcja, nawet najmniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była promocja na wszystkie gta... Gta sa w cenie zwykłej a miałem ps+ ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dali tylko na ps3 

Jest na smartfony a na ps vite nie ma  :down:

Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli skoro mam starą wersję PSN to mogę jeszcze raz wydać pieniądze.

 

Sony są mistrzami świata w zmuszaniu do kupowania kilka raz tego samego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta "premiera" przeszła bardzo po cichu. Ja zamówiłem pudełko ale chyba żałuje bo nie dotarło jeszcze nawet do sklepu ;/ Faktycznie, Ci którzy już raz wydali pieniądze powinni mieć chociaż zniżkę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem u M$ wersja się zaktualizowała i posiadacze starej wersji odstali tę nowszą za darmo.

 

Ale w podejściu do klienta Sony udowadnia na każdym kroku że jest w innej lidze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze to Rockstar to sadzilem ze jeszcze wiecej wycisna z tej gry ale to i tak juz raczej max. Gra sie przyjemnie, model jazdy, piosenki w radiu, wspomnienia wracaja :P

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×