Skocz do zawartości
pablos_83

Ps+ 30 Dni

Rekomendowane odpowiedzi

941b1_playstation_3_B0050SXNHO.05.sm.jpg

184430_10151263357722381_70837639_n.jpg

Wszytko o kodach na darmowe Playstation Plus
Problemy z kartą, ważność kodu i wszystkie inne problemu tylko tu

generowanie darmowego kodu
https://www.facebook...106681779474103






Przejdź do sklepu PlayStation®Store w systemie PS3TM lub PS Vita.

Wybierz ikonę „Realizacja kodów" w obszarze „Najpopularniejsze w sklepie".

Jeśli to konieczne, wpisz się do konta Sony Entertainment Network.

Wprowadź kod kuponu złożony z 12 znaków i wybierz pozycję Kontynuuj.

Aby zrealizować kod kuponu, wykonaj polecenia wyświetlane na ekranie.

UWAGA: W kodach kuponów rozróżniana jest wielkość liter i należy wprowadzać je dokładnie w takiej postaci, w jakiej są widoczne.



KOD:

Ostateczny termin realizacji: 31/12/2013

Uwaga: Do zrealizowania tego kuponu potrzebna jest karta kredytowa/debetowa. Do końca trwania okresu próbnego nie zostaną naliczone żadne opłaty. Po upływie okresu próbnego subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona na 90 dni, za co zostanie pobrana opłata. W dowolnej chwili można anulować 30-dniową subskrypcję próbną.



KUPON Z KODEM - ZASADY I WARUNKI:

1. Kupon z kodem PlayStation®Network (PSN) jest wydawany i realizowany przez firmę Sony Network Entertainment Europe Limited, zarejestrowaną pod adresem 10 Great Marlborough Street, Londyn, W1F 7LP, Wielka Brytania (nr rej. 6020283) („my", „nas", „nasz"). Gdy w tekście jest mowa o użytkowniku, dotyczy to odbiorcy kodu kuponu PSN.

2. Warunki niezbędne do zrealizowania kodu PSN: (i) posiadanie określonego sprzętu; (ii) posiadanie konta Sony Entertainment Network oraz (iii) szerokopasmowe łącze internetowe. Wszelkie opłaty związane z łączem szerokopasmowym ponosi użytkownik.

3. Aby utworzyć konto w usłudze Sony Entertainment Network, użytkownik musi mieć ukończone 7 lat oraz zaakceptować Warunki świadczenia usługi i Politykę prywatności PSN, dostępne pod adresem eu.playstation.com/legal. Jeśli użytkownik nie ukończył 18 roku życia, jego rodzic lub opiekun prawny powinien zarejestrować najpierw konto główne Sony Entertainment Network, a następnie skonfigurować konto podrzędne dla użytkownika.

4. Jeśli nie podano inaczej, użytkownik może zrealizować kupon z kodem PSN tylko raz. Kuponów z kodem PSN nie można wymieniać na gotówkę ani saldo na rachunku, nie można ich także wymieniać, przenosić ich własności, sprzedawać ani zwracać w zamian za zwrot gotówki (z wyjątkiem przypadków, w których prawo stanowi inaczej). W razie pytań dotyczących korzystania z kodów kuponów PSN zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta pod adresem eu.playstation.com/support.

5. Kupony z kodem PSN należy wykorzystać przed upływem podanego terminu realizacji. Ostateczny termin realizacji i wszelkie dodatkowe ograniczenia powinny zostać przekazane użytkownikowi wraz z kuponem z kodem PSN.

6. Kupony z kodem PSN nie podlegają wymianie w przypadku zgubienia, uszkodzenia, kradzieży lub innego wykorzystania bez zgody użytkownika.

7. Zawartość dostępna po zrealizowaniu kuponów z kodem PSN może być objęta dodatkowymi ograniczeniami, np. dotyczącymi klasyfikacji wiekowej lub praw użytkowania. Niektóre elementy zawartości mogą być niedostępne dla dzieci w wieku niższym niż podano w klasyfikacji wiekowej.

8. Kupony z kodem PSN można zrealizować wyłącznie w sieci PSN w tych krajach, w których dostępny jest sklep PlayStation®Store. Mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia terytorialne.

9. Jeśli kupon z kodem PSN jest wadliwy, jedynym rozwiązaniem dostępnym dla użytkownika i naszym jedynym zobowiązaniem jest wymiana takiego kuponu z kodem PSN. W zakresie zgodnym z obowiązującym prawem nasza firma oraz nasi licencjobiorcy, podmioty stowarzyszone i licencjodawcy nie udzielają żadnych innych gwarancji wyraźnych ani dorozumianych w odniesieniu do kodów kuponów PSN, w tym między innymi, ale nie wyłącznie, żadnych wyraźnych ani dorozumianych gwarancji pokupności lub przydatności do określonego celu. Wyłączone są także wszelkie inne zobowiązania wobec użytkownika, wynikające z wykorzystania przez niego kodu kuponu PSN. Jako konsumentowi mogą przysługiwać użytkownikowi inne prawa, na które nie mają wpływu niniejsze Zasady i warunki.

10. Niniejsza umowa może zostać przeniesiona na dowolnego członka grupy firm Sony bez zgody użytkownika, pod warunkiem, że takie przeniesienie nie wpłynie niekorzystnie na prawa użytkownika nabyte w ramach niniejszych Zasad i warunków.

11. W zakresie zgodnym z obowiązującym prawem niniejsze Zasady i warunki będą interpretowane i rozumiane zgodnie z prawem obowiązującym w Anglii i Walii. Umowa pomiędzy użytkownikiem i nami będzie uznana za zawartą i wykonywaną w Anglii.

12. Jeśli kupony z kodem PSN są udostępniane w ramach oferty promocyjnej, wszelkie zażalenia związane z tego rodzaju ofertami należy kierować nie do nas, lecz do podmiotu odpowiedzialnego za promocję.

13. Jeśli użytkownik nie podejmie żadnych działań, w momencie zakończenia 30-dniowej subskrypcji próbnej subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona w postaci 90-dniowej subskrypcji płatnej, zgodnie z Warunkami świadczenia usługi i Umową użytkownika zawartą z firmą Sony Computer Entertainment Europe Ltd, a z portfela użytkownika w sieci SEN zostanie pobrana kwota 14,99 EUR. Jeśli kwota funduszy dostępnych w portfelu SEN nie będzie wystarczająca, brakująca kwota zostanie automatycznie pobrana z karty kredytowej połączonej z portfelem w sieci SEN, a następnie pobrana z portfela. Więcej informacji dotyczących anulowania subskrypcji można znaleźć pod adresem http://uk.playstation.com/psn/support na stronie z często zadawanymi pytaniami. W dowolnej chwili można anulować 30-dniową subskrypcję próbną

Edytowane przez pablos_83
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima dopiero rusza z promocją więc dopiero się rozkręca.

Pewnie akcja będzie kontynuowana.

Uwaga, Uwaga Tylko u nas ! Tylko w Ultima.pl! Specjalnie dla Was, wraz z firmą Sony Computer Entertainment Polska, przygotowaliśmy świąteczny prezent. Do każdego zrealizowanego zamówienia zawierającego dowolny produkt z oferty tego wydawcy otrzymacie bezpłatny kod na 30 dniową wersję próbną usługi PlayStation Plus. Promocja trwa do Świąt lub wyczerpania zapasu kodów.

Poza tym część kodów trafiła do drugiego obiegu, gdzie rodzimi biznesmeni robią interes życia

Promocyjna cena 3.50zl sztuka. Nie przepłacaj u innych (5zl/sztuka) Kupujesz to samo tylko po lepszej cenie! Taniej nie znajdziesz !

http://allegro.pl/pl...2874944952.html

:rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w dwóch tematach że w Himanie z UK był kod na trial 30 dniowy. Wniosek taki że faktycznie będą dawać kody gdzie popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Holandii w sieci sklepów E-Plaza (Game Store) do każdej zakupionej konsoli również dodają kody na PS+, ale na 90 dni. Ciekawe czy u nas też tak będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre sprzedają kody które można wygenerować za darmo co ludzie nie zrobią dla pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre sprzedają kody które można wygenerować za darmo co ludzie nie zrobią dla pieniędzy

Gdzie oni generują tyle kodów?? Bo na facebooku chyba tylko 1 można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakładasz kolejne konto i kolejne konto na pss i możesz generować kolejny kog. logiczne myślenie nie zaszkodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was pytanie i prośbę o pomoc.

Kupiłem dziś na allegro kod za 5 zł na 30 dni ps3+ ale niestety po wpisaniu kodu, wyskakuje "Aby korzystać z tego produktu, należy najpierw zapisać informację o karcie kredytowej na swoim koncie. Czy chcesz zapisać informacje o swojej karcie kredytowej? " I nie wiem co mam zrobić z tym.. ;/ bo nie mam karty kredytowej a chciałbym korzystać z ps3+ . pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ci niektórzy to kto? NAZWISKA! :laugh:

chyba tylko w przypadku kodów zdrapek 90 i 365 dniowego plusa.

do 30 dniowego karta jest niezbędna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam jeszcze 18-stki ?

regulamin ;)

wystarczy zwykła karta przedpłacona, z tego co wiem, może jej używać każdy, kto ma skończone 13 lat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no w sumie 18 to mam za 6 miesiecy.. no ale kurde.

To może ktoś mi podać informacje na temat swojej karty ? na gadu albo priv ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

To fajnie że 18 za 6 miesięcy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no w sumie 18 to mam za 6 miesiecy.. no ale kurde.

To może ktoś mi podać informacje na temat swojej karty ? na gadu albo priv ? ;d

Ty tak na serio czy sobie jaja robisz? I Ty masz 18 lat? Matko święta co się dzieje....oby coś rypło tego 21, naprawdę na to liczę.

Naprawdę myślisz, że ktoś Ci dane do swojej karty, żebyś Ty sobie mógł wpisać kod na 30-dniowego plusa, za którego i tak dałeś się już wydymać?

Nie potrafisz myśleć to będziesz teraz cierpiał...życie.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

a ty masz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×