Skocz do zawartości
Patricko

Wesołych Świąt

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że zajrzę na forum jeszcze po Ściganiu Świątecznym i zdążę wam pożyczyć WŚBN, ale się pomyliłem.

W każdym razie nieco spóźnione ode mnie życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt. Wszak jeszcze trwają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesolych Swiat i Mokrego Smigusa Dyngusa...

Był facet, który nazywał się Wilson i miał fabrykę sprzętu żelaznego: śrubki, gwoździe, nakrętki, łopaty, grabie itp.

Postanowił zatrudnić gościa od reklamy, żeby nakręcił mu film reklamujący jego gwoździe.

Ten przychodzi po tygodniu i pokazuje mu film, a tam rzymski żołnierz przybija gwoździami Jezusa do krzyża, pod spodem napis "Gwoździe Wilsona utrzymają wszystko".

Wilson wpada w szał, mówi, że nie może czegoś takiego puścić w TV itp., że jego by ukrzyżowali za taki film itp.

Gość obiecuje przyjść za tydzień z innym filmem, na którym ma nie być Rzymianina krzyżującego Jezusa.

Po tygodniu gościu przychodzi i pokazuje film. A tam ukrzyżowany Jezus i żołnierz stojący obok z założonymi rękami, i napis:

"Gwoździe Wilsona utrzymają wszystko".

Wilson się wściekł, że znowu nie może tego puścić w TV itp., że chce filmu ale bez ukrzyżowanego Jezusa - bez Jezusa w ogóle.

Facet od reklamy zrobił kwaśną minę i poszedł. Wraca za tydzień i pokazuje trzeci film,

na którym widać górkę i kawałek pola. Chwila ciszy... Nagle zza górki wybiega jakiś gość w łachmanach, długie włosy, zaniedbany itp. Zbiega z tej górki i przez pole biegnie oglądając się co chwilę do tyłu.

Chwila ciszy... Wybiegają rzymscy żołnierze i biegną za nim przez to pole.

Jeden się zatrzymuje przy kamerze i dysząc mówi:

- Gdybyśmy mieli gwoździe Wilsona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alleluja dziś śpiewamy,

Bogu cześć i chwałę dajmy,

Bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel,

Tego świata Odkupiciel.

Zdrowia, radości i powodzenia

To są najszczersze moje życzenia.

Klacznix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i Spokojnych Świąt. Nie przejadajcie się bo do bolidu sie nie zmieścicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×