Skocz do zawartości
fingo

[Psv] Soul Sacrifice

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja niestety po przejściu samej fabuły rzuciłem sie na Magusara i zginąłem XD jednak lvl około 60 to za mało żeby dać mu radę XD

Dobrze że twórcy dali dwa endingi zamiast tylko jednego :) no i plus za to że nie ma opcji retry w ostatniej walce :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 50 soul i 23 life jak sie za niego zabieralem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie 32 life i 37 sacrifice...dorzuciłem sobie rune "dragonslayer/dragontamer" i poszło ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, na razie 13 życia /12 magii i 10 godzin na liczniku. Podoba mi się bardzo jak Lore jest ważny dla odbioru gry - nie jest to jakaś zwykła historyjka dodana na odwał, ma to swoje odzwierciedlenie w wyglądzie lokacji czy postacii. Już pierwszy problem napotkałem przy Cycu i trza było wrócić do poprzednich questów po jakieś nowe offeringi. Jak grindu nie lubię, tutaj walki są na tyle krótkie i ciekawe że mi to wogóle nie przeszkadza.

Jedno mnie martwi widząc te niektóre wyblaknięte strony, czy to nie jest przypadkiem jakiś setup pod DLC. Pod koniec gry ma się odblokowane wszystko w księdze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca...główna fabułą odblokuje Ci się sama ale te pakty itp itd sam musisz odblokować przechodząc grę i czasami grać dwa razy jakiś etap żeby zakończyć go inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrocie ...

cala ksiege mozesz sam odblokowac bez zadnych dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy czwartej osoby do gry na multi Avalon Pacts IX i w górę.

Mile widziany skype.

PSN id Natsuluk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy czwartej osoby do gry na multi Avalon Pacts IX i w górę.

Mile widziany skype.

PSN id Natsuluk

W sumie IX juz mamy z glowy, teraz X i forgotten. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko wam to idzie XD ja dopiero 7 pakty kończe xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jakąś szansę na wygraną z Magusarem na 25 magic/25 life? Biłem się z nim raz i do pomarańczowych żyć tylko go zjechałem, samemu expić mi się nie chce (problemy z netem), a grę bym bardzo chciał skończyć. Polecacie jakąś taktykę czy może mam poczekać aż mi się zachce grindowac :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy wersja Delta to jest podstawka plus dodatki jakieś czy zupełnie inne misje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy wersja Delta to jest podstawka plus dodatki jakieś czy zupełnie inne misje?

Takie mamy w dzisiejszych czasach dziennikarstwo growe niestety. W poszukiwaniu konkretów odnośnie tej gry przeszukałem cały internet niczym pies gończy i NADAL nie znam odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to jest to po prostu kolejna część tylko w innym świecie z innymi przeciwnikami itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie do końca to jest oczywiste. Wręcz skłaniam się ku temu że jest to remake wzbogacony o dodatkowe opcje albo coś w stylu GOTY z nieopublikowanym dotąd DLC. Ale nie mam pewności czy misje z "pierwszej" części też są dostępne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak się to ma do trailera z TGS gdzie wyraźnie widać level z harpią na przykład? Albo do tych artykułów:

http://www.cdaction.pl/news-34922/soul-sacrifice-delta-nowa-wersja-gry-keijiego-inafune-na-zwiastunie-wideo.html

http://www.gram.pl/news/2013/09/20/skok-na-kase-czy-cos-wiecej-zwiastun-soul-sacrifice-delta.shtml

Jeśli to zupełnie nowy tytuł to ok, ale normalnie jak piszą o kontynuacjach to nie używa się określeń w stylu nowa wersja itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem jako ulepszona edycja - coś jak Marvel vs Capcom Ultimate, czy ten sam podtytuł przy Dead or Alive 5. Nie będzie sprzedawane jako DLC, można będzie tylko kupić jako pełnoprawną grę ( i z pewnością w takiej też cenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie wywiad Inafune z IGN, czym według niego jest SS D.

 

The PS Vita-exclusive Monster Hunter-like title Soul Sacrifice has proven to be one of Vita’s best games of 2013. We certainly liked it. And with the recent announcement of Soul Sacrifice Delta, it seems like the series will continue, at least into the near future.

However, Inafune told me some months ago that he wanted to make a full-fledged sequel to the original Soul Sacrifice. In a conversation I had with him at Tokyo Game Show, he confirmed that Soul Sacrifice Delta isn’t necessarily that sequel, but that he wants to continue the series into the future if he’s able to.

“[soul Sacrifice Delta] is not a complete sequel,” he said. “However, it’s not like a 1.5. It’s probably something like a 1.7 or 8,” he continued, laughing. Instead, Delta represents more of a spin on the original, an iteration of what's already been done.

He later noted that “This kind of handheld action game requires a lot of adjustments. So just putting out one or two titles is not going to be enough.” As such, “We need to put out more and adjust more, put more tuning to it to make [the series] complete.”

“So concept-wise, how I’m thinking about it, I want it to go on. If the users support it, if Sony decides to support it, of course I want to keep on making sequels [to Soul Sacrifice].”

Soul Sacrifice Delta is due out in Japan in March of 2014, exclusively on PlayStation Vita. A western release for the game hasn’t yet been confirmed.

 

Jest tylko mały błąd, bo data wydania została potwierdzona w europie na 1 maja.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale to dalej nie wyjaśniło mi, czy to będą te same misje (plus ewentualnie jakieś nowe) czy nie bedzię misji z podstawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale to dalej nie wyjaśniło mi, czy to będą te same misje (plus ewentualnie jakieś nowe) czy nie bedzię misji z podstawki?

No właśnie o tym mówiłem. Pewnie twórcy nie mówią o tym jasno, bo wciąż mają nadzieję na sprzedaż pierwszego SS.

@Adams1001

Naprawdę dzięki za podlinkowanie ps3site. Autentycznie poprawiłeś mi humor na cały dzień.  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: Przecież to rzetelni dziennikarze są :P

 

W wielu newsach widzę stwierdzenie "nowa wersja" więc prawdopodobnie będzie to znowu wyciąganie kasy za podstawkę + parę bonusów i usprawnień, takich jak nowe misje czy PVP.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica między SS a SS D jest taka jak miedzy Monster hunterem 1 a MH 2. Rdzeń rozgrywki pozostaje taki sam, a my dostajemy więcej contentu w takiej ilości oraz postaci, który pozwala zbudować całą nową grę a nie kilka pojedynczych misji jak w dlc do oryginalnego SS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak przechodzić pact'y od Pride w górę ? nie daje rady żeby zabić 2xWyvern :/ moje lvl to 33L/52D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się po DC i P4G do nowego tytułu na PSV. Czekać na Deltę, czy brać SS teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się po DC i P4G do nowego tytułu na PSV. Czekać na Deltę, czy brać SS teraz?

 

Brać SS MUST HAVE dla story, klimatu w ogóle świetny tytuł.

 

Gdybyś miał jakiś problem z huntem w multi chętnie pomogę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×