Skocz do zawartości
pablos_83

Guardians Of Middle Earth

Rekomendowane odpowiedzi

Mała rada dla tych, którym wyszukiwanie zajmuje ponad 10 minut, sprawdźcie czy macie otwarte porty na routerze (jeżeli jako taki macie), u mnie sytuacja była taka sama, czekałem 20 minut na mecz, po otwarciu kilku portów, maksymalnie czekalem 5 minut na mecz, zero lagów, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszystko ok NAT2 i konsola DMZ, wydaje mi sie że z tymi grami to totalny random... chociaż ostatnio grać sie nie da bo szukanie gry 10-20min + na starcie kilku kolesi łapie DC i po zabawie... Dali dupy robiąc tą grę, a z tego co piszą na forum te problemy ciągną się od premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zy

ja mam wszystko ok NAT2 i konsola DMZ, wydaje mi sie że z tymi grami to totalny random... chociaż ostatnio grać sie nie da bo szukanie gry 10-20min + na starcie kilku kolesi łapie DC i po zabawie... Dali dupy robiąc tą grę, a z tego co piszą na forum te problemy ciągną się od premiery...

Ja też miałem NAT2, co prawda DMZ nie ustawiałem, ale żadnych problemów w innych grach nie miałem. Ale że czekanie 20 minut na mecz mi się nie uśmiechało, to postanowiłem otworzyć porty,które sony gdzieś tam podało i podziałało.

Edytowane przez Walter_ODim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie gry grasz? bo zwykłe to szuka 2 3 minuty a z elitkami jest random - od 2 min do 20 ja sprawdzałem na nat 1 bez routera i z routerem na nat 2 żadnej różnicy niema , tak samo szuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś faktycznie jest lepiej elity 3-line po 3-5min ale nic nie patchowali więc 20minotowe czekania zapewne wrócą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w godzinę miałem 3 mecze po minucie czekania a teraz czekam juz 10 minut po prostu muszę ,,trafić na otwartą linie,, :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam już 16min na bg elite i nic. Dalej mam 1/10. Te czekanie psuje całą grę. Zauważyłem, że po zmianie z patcha 1.00 na 1.03 jest trochę mniejszy tearing

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie gry grasz? bo zwykłe to szuka 2 3 minuty a z elitkami jest random - od 2 min do 20 ja sprawdzałem na nat 1 bez routera i z routerem na nat 2 żadnej różnicy niema , tak samo szuka

3-Lane Elite BattleGrounds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się ciekawie... ALE z wyszukiwaniem meczy jest tragedia!!!! Przyzwyczaiłem się do LOLa, dlatego to czekanie mnie przerasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chętnie psn: draqfire hs jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ,że jest sporo chętnych być może uda się ustawić mecz 5v5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tworzyć Custom Game z Party znajomymi po prostu. Nie trzeba nic czekać a i prawdopodobieństwo, że będą lagi jest minimalne :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może 1 mecz na 10 dogrywany jest do końca przez 10 graczy... reszta ucieka :/ bez konsekwencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna ale tworzenie meczów to porażka totalna. Wczoraj po południu udało się uruchomic 2 gry po ok. 7 minutach ale co z tego jak mnie wywaliło w trakcie i żadnej nie ukończyłem. Spróbowałem jeszcze ok 22 i szukało mi gry ponad 20 minut i nic, masakra. Gra jest darmowa w plusie więc coraz więcej ludzi gra, powinno byc coraz łatwiej znalezc graczy a jest odwrotnie. Czyli wychodzi na to, że ten system jest do bani:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej - czekanie psuje całą radość z gry. Czasem mam chęć w to zagrać, ale jak sobie pomyślę o tym czekaniu to i ochota mi przechodzi. Powinni coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo, czasami nie znajduje gry przez 20min a jak znajdzie to albo lagi albo co chwile ktos ma dc

też byłbym chętny na wspólne garanie

Edytowane przez renegat661

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, wczoraj jeszcze około godziny 15 00 dalo się zagrać (czas oczekiwania 1,5 minuty). Ale poźniej to już była porażka - średnio ponad 10 minut a na to to już szkoda życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ja zazwyczaj nie czekam dłużej niż 2minuty...

Na oficjalnej stronie GoME sporo osób piszę o jakimś CUPie, wie ktoś coś na ten temat? WB planuje zrobić jakiś turniej czy coś?

Przydałby się tutaj jakiś system tworzenia tournamentów i drużyn, ułatwiło by to sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też długo szuka strasznie, masakra, podobnie było kiedyś z Gotham City Impostors ale naprawili do łatką. Mam nadzieje że będzie podobnie w tym przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max czekam 5 minut, więc nie wiem z czym macie problem.

Jak nie wiesz z czym mamy problem to może nie nabijaj postów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×