Skocz do zawartości
pablos_83

Guardians Of Middle Earth

Rekomendowane odpowiedzi

Ale od początku informowali ilu strażników będzie w SP i, że następni będą za kasę. Wydaję mi się, że komunikat żeby nie kupować jest po prostu błędem i, że ew. SP2 nie będzie obejmował strażników wypuszczonych wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebuję temat choć nie wiem czy ktokolwiek jescze tu w to gra.

Od dzisiaj gra będzie również dostępna na PC (Steam), a każdy kto kupił wersję konsolową może ją ściągnąć za darmo po wpisaniu kodu VIP, który pobiera się w wersji PS3.

Ja mam zamiar wypróbować, może będzie mniej problemów z połączeniami niż na kosolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się sprawa tego kodu VIP w wersji GoME, która dostalismy w plusie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu to nie mam bladego pojęcia bo nie mam Plusa ale na forum gry gościu ze studia odpowiedzialnego za wersję PC pisze:

"Please note the XBLA or PSN full game must have been purchased by 8/15/2013 and at least one match completed to verify VIP code."

Jakby nie patrzeć, można to zinterpretować tak, że plusowiczom może to nie działać. Najlepiej jakby ktoś z abonamentem wypróbował i dał znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem na steam aktywować i u mnie lipa, error code wyskakuje. Gra z plusa ze stycznia. Może Wam sie udało i czy z plusa czy kupione za cash? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie się udało ale ja grę kupiłem normalnie.

Ściągnąłęm wersję PC zaraz po wypuszczeniu gry i powiem jedno - DZIĘKI BOGU, że dostałem ją za darmo bo wg mnie na ten moment ten port był całkowicie niegrywalny. Pomijając problem z przestawieniem na klawira+mysz, to sterowanie zwykłymi atakami i umiejętnościami to masakra jakaś. Fajny bug wyniknął, dzięki któremu nazemu strażnikowi zdaża się radośnie i samowolnie wędrować po mapie zamiast atakować cel, który mu wzynaczymy. Poza tym kwestia menu, wybór postaci czy loadoutu, zmiana wyglądu gemów i brak podglądu loadoutu przeciwnika - no kupa wielka wg mnie.

Edytowane przez SzczepanSzczur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś teraz?

szukam ludzi chętnych do gry bo z randomami już mnie nudzi, nie trzeba już czekać 20min na mecz, ja maks czekałem 2minuty 46sekund. :D

HS mile widziany, zabawa 4fun, dodawajcie na PSN, gram wieczorami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z checią pogram po ponad 5 miesiecznej przerwie :) :)  dodawać do psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadło 100% :) :)  Fajnie bo tylko do 31 Maja są dostępne serwery.

Pozdro i jak co to pisać, zawsze mozna pograć razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×