Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gram :biggrin: Z całym szacunkiem, ale widząc skrypty w tej grze i bramkarzy, którzy maja jedna animacje w sytuacji 1 na 1 odpuscilem sobie granie. Szkoda tylko, ze 6 - 8 lat temu Konami robiło lepsze PEsy :/

Dziwi mnie twoje podejście bo ja uważam i w sumie dużo moich znajomych, że gra jest dobra. Gra ma błędy ale nie jestem na tyle zdesperowany żeby zrezygnować Z PES-a ;) Podejrzewam, że jak wyjdzie następna wersja to też będą błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2013 poszla w strone arkadowki? Co to za teksty? :) Panowie, wy graliscie w ta gre, czy powielacie cudze opinie?

Fut faktycznie, jest irytujacy. Jednak grajac w sezony wcale nie mam takiego wrazenia. Powiem wiecej, moim zdaniem to najlepsza fifa od 09. W poprzednie czesci grlaem góra 2 miesiace. Teraz mamy prawie kwiecien i wciaz gram w fifke.

a grałem, grałem, mój znajomy lubi dureń fifę :P to sobie doimy browarki i pykamy Grałem i w 12 i dużo bardziej mi do gustu przypadła z dwóch powodów: było więcej miejsca na boisku przez co obroba taktyczna była sporo trudniejsza. No i tempo było dużo wolniejsze a ja takie preferuję. Tu jest tak szybko, że wieczorem, gdy jestem zmęczony nie daję radę w to grać. Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba musimy wszystko zrzucić na karb gustu. Dla mnie w sezonach tempo rozgrywki jest odpowiednie. Nic bym w nim nie zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak :)

co do PEs2013- oprócz nieciekawego online, jestem naprawdę zadowolony. Gra ne premierę była wprawdzie wyraźnie lepsza (symulacja na maksa!) ale ją skażualizowali (troszkę przyspieszyli, dodali zwrotności piłkarzom itp) ale i tak jest sporym progresem co do części poprzedniej. Gdyby taki PES ukazał się w 2008 roku...ech

W PES 14 najbardziej boję się o online. Trzynastka nie działa za ciekawie a i mecze Real vs real mogą sobie wsadzić w japońskie odbyty :) I niepokoi mnie też tr info o grze kapitana: e niby dobry kapitan może zboostować drużynę. Oby tylko w singlu takie rzeczy

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz problem polega na tym, ze ja od Pes wymagam juz duzo, duzo wiecej. Jestem fanem tej gry i osoby, które mnie znają doskonale o tym wiedza. Natomiast nie mogę juz zaakceptować tak razążących rzeczy jak:

- skrypty

- bramkarze tj ich A.I oraz animacje

- sztywny balans ciałem

- online na zasadzie Barca fest

- wieczne łatki tej gry by poprawić jedno i zepsuć drugie

- system kolizji z rodem Psx

- animacje ( klasyka :D)

- brak ustawień kamerery

Jedyne co lubię w Pes 2013 to na pewno fizyka piłki, strzały oraz indywidualności zawodników. Cała nadzieję pochłaniam w Pes 2014 na nowym silniku. Pozdr

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma Barca-fest przecież, jest Real-fest :). Skrypty w jakim sensie? No jak grasz z konsolą to są i chyba zawsze będą. Pozostałe wady były "od zawsze" przecież. Animacje w tym roku moim zdaniem prezentują się ok. zarówno w PEsie jak i w Fifie wyglądają tylko tak sobie bo to już koniec konsol, te z PEsa w takiej sytuacji się nie odróżniają sie zbytnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real czy Barca jeden pies :D Jakie skrypty ? Dam ci pierwszy lepszy. Idziesz 1 na 1 i bramkarz zawsze w taki sam sposób sie zachowuje :D Kladzie sie pod nogi jak w Pes 2008. Bramki w tej grze wpadają tak kuriozalne, ze szkoda pisać. Co druga bramka z pupy. Byle leszcz nie mający pojęcia o tej grze grając na chama wygra z duzo lepszym zawodnikiem. W Pro 6 takie cos byłoby nie do pomyślenia. Wygrywam z gościem 1 do 0 i nagle moi zawodnicy łapią dziwna zadyszke, a jego zaczynaja napierac. Czuć to ewidentnie.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no bez przesady. Jeden na jeden faktycznie jest żenuą ale reszta wygląda ok. Co ciekawe w wersji premierowej 1 na 1 wyglądało lepiej: piłkarze byli ciut mniej zwrotni i ciężej było objechać bramkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony nie moge patrzec na animacje pesa. Gra jest po prostu zbyt drewniana. Bramkarze wołają o pomste do nieba (zarowno animacje jak i babole, ktore puszczaja). Atmosfera meczu? Dno. W ogole nie czuc pilkarskeigo swieta... raczej sparing w Pomiechówku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony nie moge patrzec na animacje pesa. Gra jest po prostu zbyt drewniana. Bramkarze wołają o pomste do nieba (zarowno animacje jak i babole, ktore puszczaja). Atmosfera meczu? Dno. W ogole nie czuc pilkarskeigo swieta... raczej sparing w Pomiechówku.

No to jak w banku bedziesz miał animacje w Pes 2014 na wysokim poziomie ( magazyn Edge, który widział juz w akcji Pes 2014 twierdzi, ze duzo lepsze niż w Fifa 13) oraz atmosferę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie gdzie będzie wtedy Fifa. Sytuację zawsze określasz relatywnie do innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże, oceny magazynów nei sa dla mnie jakimkolwiek wykladnikiem.

Po gameplayach, ktore do tej pory mozna bylo zobaczyc z ps4, mozna wnioskowac, ze konami i EA powinny dokonac prawdziwych cudow.

Swoja droga fight night będzie musial byc na prawde zajebisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie gdzie będzie wtedy Fifa. Sytuację zawsze określasz relatywnie do innych.

Mówimy o możliwościach PS3 a nie PS4 :D Magazyn Edge porównywał animacje Pes 2014 w stosunku do Fifa 13 na current genach. Wątpię by Fifa 14 miała na tyle lepsze animacje od Fifa 13 by w rezultacie pokonać te z Pes 2014.

Magazyn Edge:

http://imageshack.us/a/img208/8079/clipboard07b.jpg

http://imageshack.us/a/img209/8319/clipboard03v.jpg

http://imageshack.us/a/img837/8061/clipboard05jv.jpg

http://imageshack.us/a/img24/8529/clipboard04xc.jpg

http://imageshack.us/a/img703/4309/clipboard06is.jpg

http://imageshack.us/a/img854/6403/clipboard08v.jpg

http://imageshack.us/a/img27/4986/clipboard09z.jpg

http://imageshack.us/a/img26/2085/clipboard10ec.jpg

Jeżeli to prawda co jest tam napisane to nie mam pytań :D

Edytowane przez lons
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o możliwościach Ps3 a nie PS4, oczywistym jest, że EA się podłoży specjalnie i ich nie wykorzysta- ot po to by zwolennicy PEsa się cieszyli :) Jeśli mam obstawiać to sadze, że Fifa technicznie będzie zauważalnie lepsza bo Japończycy nie umieją kodować, wątpliwe by się tak nagle nauczyli czarodziejskim sposobem. Ok, nie tyle nie umieją co ich nie stać: nie mają kasy na tak liczną ekipę jak EA, na takie technologie. Podobnie raczej będzie tutaj, mnie to nie przeraża bo PES to gra do multi, grafika ma tu znaczenie trzeciorzędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego stworzyli min nowe studio w Londynie. Po drugie silnik jaki maja jest podobno bardzo elastyczny i łatwy w kodowaniu. Kojima wie co robi a team Pesa korzysta z tego pelnymi garściami. Mało tego uważam, ze to przełomowy moment dla Konami i technicznie dzięki temu silnikowi "Fox" juz nie dadzą sie odjechac przez Ea jak miało to miejsce przez ostatnie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale chodzi o to że w pes jest + że każda akcja może być robiona jak nam się podoba a w fifie nie do końca, nawet artykuł czytałem o tym.

Biorąc pod uwagę fakt, że w PESie ciągle nie ma 360 stopni z prawdziwego zdarzenia, to TROSZKĘ się z tym zdaniem nie zgodzę :) W PES 2013 grywam już tylko raz na miesiąc przy browarze z kumplem i wszystko mam na off z wyjątkiem jednej kreski przy asyście podań, bo przy 0 kresek dzieją się cuda przy podawaniu i widać jak na dłoni że nie ma żadnego 360.

Pomimo tego i tak rozgrywanie piłki w PESie cały czas zjada to w FIFIE i daje więcej frajdy. Dzięki temu, że w PESie jest więcej miejsca :) I zdecydowanie czuję różnicę przy prowadzeniu piłki różnymi piłkarzami, chociaż z tym też jest coraz lepiej w FIFIE. Ale już wolę zagrać kilka meczów w tygodniu grajkami na chaju w FIFIE i czuć kontrolę nad tym co się dzieje niż tolerować archaizmy z PESa przy których bym wyłysiał, gdybym miał w to grać często online :biggrin: Meczyk w PESa 2013 przy browarze? Jak najbardziej. Grać w niego często? Czekam na PES 2014 :)

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego stworzyli min nowe studio w Londynie. Po drugie silnik jaki maja jest podobno bardzo elastyczny i łatwy w kodowaniu. Kojima wie co robi a team Pesa korzysta z tego pelnymi garściami. Mało tego uważam, ze to przełomowy moment dla Konami i technicznie dzięki temu silnikowi "Fox" juz nie dadzą sie odjechac przez Ea jak miało to miejsce przez ostatnie lata.

Koijima wie co robi? A który to niby MGS (oprócz tego na PSXa czyli lat temu już 16!) był graficznie przełomowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima wie co robi z silnikiem Fox.

Lons, co roku piszez to samo :)

Teraz jest inaczej bo mówimy o nowym silniku. Wtedy łudzilem sie ze wyciągną tego gniota na prosta ale myliłem sie :D

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz sie łudzisz ze gniot powstanie z popiołów :)

jak to sie mowi.. jeden chu* babke wiózł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Pes 2014 na Foxie w 100%. Jak mnie zawiodą to pierwszy przyznam sie do błędu i odszczekam wszystko co pisałem od lat na temat Pesa :D

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to co roku powinieneś się przyznawać (a tym samym teraz nie powinieneś wierzyć) bo wymieniłeś listę rzeczy, które ci przeszkadzają a żadna część ich nie wyeliminowała przecież z PES 2013 włącznie. Nielogiczne ale ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jedna opcja. My zdziadzieliśmy a pesy zostały takie same :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to co roku powinieneś się przyznawać (a tym samym teraz nie powinieneś wierzyć) bo wymieniłeś listę rzeczy, które ci przeszkadzają a żadna część ich nie wyeliminowała przecież z PES 2013 włącznie. Nielogiczne ale ok :)

Znów nie czytasz ze zrozumieniem co napisałem. Przecież powiedziałem, ze łudzilem sie bo myślałem, ze z gowna ukreca bat. Tak sie nie stało bo Pes od wersji 2008 jest gniotem i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×