Skocz do zawartości
crix15

Darmowe Gry Z Psn

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten Pinballistik ma darmowe trofea? Kiedyś ta gra była płatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno trofeum z salonu jest zabugowane, twórcy twierdzili że znają problem i go naprawią, są darmowe te trofea i jest ono naprawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno trofeum z salonu jest zabugowane, twórcy twierdzili że znają problem i go naprawią, są darmowe te trofea i jest ono naprawione?

Darmowe trofea są, nie wiem czy wszystkie działaja poprawnie niestety nie udało mi sie jeszcze wszystkich zrobić.

 

Polecam dodac Dead or Alive 5 ultimate : Core fighters

 

Podstawowy pakiet oferuje i tak całkiem sporo. Dostajemy do dyspozycji wszelkie areny przygotowane wcześniej z myślą o pudełkowym wydaniu gry, cztery postacie do wyboru (Kasumi, Ayane, Ryu Hayabusa oraz Hayate) czy wszystkie tryby zabawy, poza tylko fabularnym (w tym oczywiście umożliwiono rozgrywkę online). Darmowa wersja jest ponadto kompatybilna z normalnym pudełkowym Dead or Alive 5 Ultimate, więc wcześniej odblokowane przykładowo kostiumy będą widoczne też w Core Fighters.

 Przy okazji tez usunac Killzone 3 Multiplayer ktory nie jest darmowym.

Edytowane przez kamioool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z darmówek polecam gorąco Tekken Revolution .... którego już pewnie wszyscy znają ... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi powiedzieć czy opłaca się "tracić transfer" na Spartacus Legends i Deathmatch Village? :D Na razie zamierzam pobrać Tekkena, myslę właśnie też nad Spartacusem DV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba można dodać darmowego Soul Calibura do listy. A co do Spartacusa to ciekawe czy już dali patcha? Ma to ktoś i sprawdził czy jest grywalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co niby było nie tak ze spartakusem? Miałem to ściągnięte jakiś czas temu i bez problemu grałem singla i multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba można dodać darmowego Soul Calibura do listy. A co do Spartacusa to ciekawe czy już dali patcha? Ma to ktoś i sprawdził czy jest grywalne?

Można, ale coś nie tak jest. Gra strasznie długo łączy się i co najgorsze każde przejście między ekranami to 10-20 sekund wczytywania. Jeśli tego nie poprawią to nie gram.

 

A co niby było nie tak ze spartakusem? Miałem to ściągnięte jakiś czas temu i bez problemu grałem singla i multi.

To, że wystarczyło wciskać jedną kombinację i można było przejść grę bez patrzenia. Dwa gra była drętwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem że były problemy z instalacją Spartacusa a także ciągle rozłączało graczy przed rozpoczęciem walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co niby było nie tak ze spartakusem? Miałem to ściągnięte jakiś czas temu i bez problemu grałem singla i multi.

U mnie też wszystko działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, naprawdę grałbym w tego Soul Calibura, dawno w bijatykę nie trzaskałem, ale to jest jedyna seria jaka mi się podoba. Ale nie da się grać z takim czasem oczekiwania na wszystko. Przez to że jest ciągłe podłączenie do serwera, wszystko z niego idzie, a że serwery badziewne, to co nie klikniemy, czekanie i czekanie... a czasami i tak wywali błędem i powrót do ekranu tytułowego. Nie wiem, Tekkena jakoś umieli normalnie zrobić i gra nawet miała online. Tu online nie ma nawet (nie widziałem, ale nawet jak jest, nieważne), a takie sranie.

Spróbuję innym razem jeszcze, ale cierpliwość ma krótka będzie, bo na przypadki, kiedy problemy są winą zastosowania często niepotrzebnego "always online", to jestem uczulony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

 

Do poprawnego działania Uncharted 3 single player, wymagana jest instalacja DARMOWEJ nakładki multiplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie aktualizowałem, dopisałem kilka gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja z USPSS nie ma PL ale warto sprawdzić trick z pobraniem pol lokalizacji z eu wersji gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Everybody Dance Digital nie ma piosenek, dostępne są tylko 4 utwory dema i gra jest po polsku (w sensie teksu w menu).

 

Edycja: Pucharki spadają, ale nie wiem czy można zdobyć wszystkie na tych 4 demach.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jedno-dwu dniowy wyczyn bardziej pasuje do promocji. : ) Zaraz znowu będą płatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś "Treasures of Montezuma: Arena" ma się pojawić w nadchodzącej aktualizacji PSS jako darmowa gra na PS3. Użytkownicy Vity powinni kojarzyć gierkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś "Treasures of Montezuma: Arena" ma się pojawić w nadchodzącej aktualizacji PSS jako darmowa gra na PS3. Użytkownicy Vity powinni kojarzyć gierkę.

 

Owszem, kojarzą. ;) Sporo pograłem w Arenę na Vicie i na handheldzie świetnie sprawdza się taki model rozgrywki. Inna sprawa, że po jakimś czasie w przypadku potyczek online w 95% trafiamy na przeciwnika z takim samym zestawem dodatków (blokada niemal wszystkich naszych ataków), więc każdy taki mecz to męczarnia. Jeżeli niczego nie poprawili w wersji na PS3, to raczej sukcesu ta gra nie osiągnie.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś aktualna-nowa lista ?

Trochę czasu minęło i nic ? żadnej listy ?

Edytowane przez przemass40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superfrog jest za darmo na PSS

 

Ja natomiast sprostuję, że jest za free wersja na VITĘ :P (tym lepiej, idealna gra na Viciaka :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×