Skocz do zawartości
LionelPL

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Mają czas i ogromny kredyt zaufania także myślę, że będą sobie spokojnie dłubali grę aż wyjdzie im produkt na podobnym poziomie co W3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście?

https://www.dobreprogramy.pl/Materialy-z-Cyberpunk-2077-skradzione.-Wplynelo-zadanie-okupu,News,81539.html

 

Wg mnie marketingowcy zaczynają działać, może coś się dzieje w końcu. Chyba najbardziej wyczekiwana gra dla mnie. O ile Wiesiek mnie średnio kręcił, tak klimaty Cyberpunk to jest to co misie lubią najbardziej :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Patricko napisał:

Czytaliście?

https://www.dobreprogramy.pl/Materialy-z-Cyberpunk-2077-skradzione.-Wplynelo-zadanie-okupu,News,81539.html

 

Wg mnie marketingowcy zaczynają działać, może coś się dzieje w końcu. Chyba najbardziej wyczekiwana gra dla mnie. O ile Wiesiek mnie średnio kręcił, tak klimaty Cyberpunk to jest to co misie lubią najbardziej :1_grinning:

Niestety to nie marketing. CDProjekt już złożyło do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na E3 nie pojawią się jakiekolwiek informacje to będzie bieda mimo wszystko :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale cokolwiek mogliby w końcu powiedzieć. Albo kolejny trailerek, tak na 2 lata starczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2077  fps'em... :seriously: Co ci Redzi odjaniepawlają.:FailFish: 

Mam nadzieje, że ta plotka się nie potwierdzi.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cyberpunk 2077  fps'em... :seriously: Co ci Redzi odjaniepawlają.:FailFish: 
Mam nadzieje, że ta plotka się nie potwierdzi.... 
Jaka plotka?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, sLk napisał:

Wszędzie w necie piszą o tym. Wpisz w google Cyberpunk 2077. 

Np. tu: 

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=108941

No ale w czym problem... Przecież nie napisali że będzie strzelanką, tylko fps. Deus ex też jest fpsem. Jak dla mnie spoko, niech robią jak im wygodnie.

Fabułą i światem ta gra ma stać, a nie tym czy się chodzi oczami czy nie :24_stuck_out_tongue:

Edit. obstawiam, że w artykule miało być fpp. Mi chodziło o fpp :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, sLk napisał:

Cyberpunk 2077  fps'em... :seriously: Co ci Redzi odjaniepawlają.:FailFish: 

Mam nadzieje, że ta plotka się nie potwierdzi.... 

Bo? FPS to jakas siara? Gra jak kazda inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma być mieszanką TPP i FPP, czyli domyślnie pewnie będzie FPP, ale jakieś skradanie, akcje, wykończenia, rozmowy, emoty będą w TPP. Szczerze nie wyobrażałem sobie tej gry w jakiejkolwiek innej wersji, to najlepsza opcja.

Mam nadzieję na konkretne info na E3, jakiś mały gameplay, czy coś w ten deseń. Jak puszczą znowu 30 sekundowy teaser to ludzie ich zjedzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPP. TPP czy izometr bez znaczenia oby gra była świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, czacha79 napisał:

Bo? FPS to jakas siara? Gra jak kazda inna.

 

 

Tak, siara i wstyd 

 

tenor.gif

 

 

 

A tak na poważnie, to nastawiałem się raczej na acion rpg w stylu ich magnum opus w uniwersum Cyberpunka.  A będzie pewnie coś w stylu Deus Exa, czy  to dobrze czy nie, zobaczymy.  Ostatnio taka tendencją jest, chodziły plotki, że TLoU2 też ma być fpp. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla przypomnienia to jest dosc stary slajd z jakiejs tam prezentacj dla inwestorow:

 

cyberpunk-2077.jpg

 

Wiec TPP/FPP nie wiem czemu teraz pojawia sie jako nowa informacja. Fakt ze mogli zmieniac mase rzeczy przez lata od publikacji tego slajdu. 

 

Ale jesli gra bedzie deusoExo podobna - czyli mix FPP/TPP bedzie miala dobra fabule, to moze wypalic! 

Ja prywatnie wole cyberpunkowe klimaty czy tez SF bardziej niz fantasy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, MagEllan napisał:

Ja prywatnie wole cyberpunkowe klimaty czy tez SF bardziej niz fantasy. 

 

 

Nie tylko ty stąd też sukces Kingdom Come.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, MagEllan napisał:

 

 

Ja prywatnie wole cyberpunkowe klimaty czy tez SF bardziej niz fantasy. 

 

 

Klimat cyberpunk jest genialny i dlatego mocno kibicuje tej grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, sLk napisał:

Cyberpunk 2077  fps'em... :seriously: Co ci Redzi odjaniepawlają.:FailFish: 

Mam nadzieje, że ta plotka się nie potwierdzi.... 

 

A grałeś kiedyś w System Shock 1 i 2?? FPS, a klimat gęsty jak bąk okonia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka

@sLk

No ja wiem ze nie tylko ja. Po prostu napisalem o moich preferencjach. 

Gry maja byc rozne roznorodne zeby kazdy znalazl cos dla siebie (tak samo jak inne media: ksiazka, film, serial, spektakle). 

 

Niestety problem banzy gier polega na tym ze branza chwyta sie czegos co jest popularne i potem przesyca rynek - last gen to byly shooters, pod koniec gen otwarte swiaty, potem gry w formie dlugo wspieranych uslug, teraz bedzie to battle royale. Mimo iz rynek nie potrzebuje az tylu gier z jednego gatunku (owszem byly nieco inne podejscia i pereleki wyskakujace znikad). 

Bo zazwyczaj beda dwie moze 3 marki majace spora ilosc graczy a reszta moze na siebie zarobi moze nie. 

 

Dlatego uwazam ze CDPR dobrze zrobil zmieniajac klimat. Przykladami firm ktore robia rzeczy rozne zamiast stosowac formule telltale sa np. Dontnod (Remember Me, Life is Stange, Vampyr) czy Nijna Theory (Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West, DmC: Devil May Cry, Hellblade: Senua's Sacrifice).

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dawać , po tych informacjach o fpp opadł mi entuzjazm ale jednak Wiedźmin 3 to jedna z najlepszych gier w jakie grałem więc jest ogromny kredyt zaufania . Najważniejsze żeby było miasto a nie sekcje , wciąż wierzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kurwa dali :(

Samo wejście fajne że niby włam, hax itp. ale reszta dupa..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepsze zostawią na koniec czyli prawdziwe Night City po zmroku... Kiedy cały syf wylewa się na ulicę. Redzi nie zawiodą, ale mocno liczyłem na datę. Może na innej konfie coś będzie jeszcze? Ale wjazd był przedni po prostu!

Dawno nie miałem takich ciar jak na początku tego trailera. Ale zupełnie odmienny klimat niż w tym co widzieliśmy lata temu i chyba to chcieli pokazać, jak bardzo ta gra będzie różna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2077 dostał kolejny dobry trailer, ale teraz potrzebujemy rozgrywki :) Czuję, że tutaj skupili się bardziej na pokazaniu klas (?) postaci, różnych sytuacji i czynności, które możemy podejmować w świecie gry. Mniej skupili się na samym pokazywaniu miasta, dlatego nie było aż tak efektownie jak mogło być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×