Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj piszcie gdzie kupić Vite najtaniej.

Ja znalazłem PS Vita(WI-FI)+ Call of Duty: Black Ops Declassified + Karta 4 GB za 999zł - RTV EURO AGD
http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-vita/sony-playstation-vita-karta-4gb-call-of-duty-black-ops-declassified.bhtml
To chyba nie za dobra oferta ale oferta z ACIII Liberation już się skończyła ,a cena to była 899zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy orientuje się ktoś, czy istnieje na rynku przystawka [grip] do konsolki wykorzystująca tylny panel do przerzucenia jego funkcji na przyciski L2/R2 umieszczone na gripie?

Jeśli nie, to chyba coś takiego opatentuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy orientuje się ktoś, czy istnieje na rynku przystawka [grip] do konsolki wykorzystująca tylny panel do przerzucenia jego funkcji na przyciski L2/R2 umieszczone na gripie?

Jeśli nie, to chyba coś takiego opatentuje :P

:wallbash: nie ma czegoś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ teraz jest w niektórych media markt za 799 z kartą 4GB model wifi bez gry

A W którym MM widziałeś taką ofertę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kupować PS Vita , ponieważ jak grałem na kolegi konsolce to nie przypadła mi do gustu , ale jeżeli już chcesz kupować to przez internet chyba wyjdzie najtaniej . :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kupować PS Vita , ponieważ jak grałem na kolegi konsolce to nie przypadła mi do gustu , ale jeżeli już chcesz kupować to przez internet chyba wyjdzie najtaniej . :happy:

Sam sobie zaprzeczasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy opłaca się za 799zł sama vita nowa ze sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do końca rozumiem wasze obawy przed sprzętem używanym lub prawie nowym. PS3 kupiłem dwutygodniowe, dostałem fakture, hula już 3 lata i nic, Vite kupiłem za dużo niższą cenę, miała tydzień, nawet karta pamięci nie była rozpakowana, dostałem paragon i podbitą gwarancję, wiec nie bardzo wiem czemu miałbym płacić sporo więcej tylko za to że sam odbieram w sklepie. W razie wątpliwości można się przecież umówić na osobisty odbiór i wszystko sprawdzić na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie do końca rozumiem wasze obawy przed sprzętem używanym lub prawie nowym. PS3 kupiłem dwutygodniowe, dostałem fakture, hula już 3 lata i nic, Vite kupiłem za dużo niższą cenę, miała tydzień, nawet karta pamięci nie była rozpakowana, dostałem paragon i podbitą gwarancję, wiec nie bardzo wiem czemu miałbym płacić sporo więcej tylko za to że sam odbieram w sklepie. W razie wątpliwości można się przecież umówić na osobisty odbiór i wszystko sprawdzić na miejscu.

bez rozkręcenia nie sprawdzisz czy jest wszystko ok. Ja tam nie ufam używkom a już tym nowym sprzedawanym jako "otwarte do sprawdzenia" już w ogóle..

To, że miałeś farta to nie znaczy, że wszyscy tak trafią :)

czy opłaca się za 799zł sama vita nowa ze sklepu?

zależy jaki sklep- jak pewny i z masą dobrych opinii to pewnie, że dobra cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki sklep- jak pewny i z masą dobrych opinii to pewnie, że dobra cena...

Sklep to Electro World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singularity, oczywiście, że nie ma 100% pewności ale tak samo może być po zakupie w sklepie, a w przypadku jak masz paragon i podbitą gwarancję to w czym problem oddać do serwisu. Procedura taka sama jak ze sklepu. Wiele rzeczy kupiłem używanych w życiu i praktycznie nigdy nie miałem z nimi problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sklep to Electro World

ja bym brał bo takie ceny rzadko są w sklepach staconarnych- ostatnio była w mediamarkt niektórych za tą cenę ale normalnie jest po ok 900-999

edit: konsole warto właśnie kupować w stacjonarnych bo gwarancji Sony masz tylko rok a przez 2 lata masz odpowiedzialność sprzedawcy za towar i to do niego możesz się udać gdy wystąpi awaria. Kupując "online" musisz wysłać do takiego sklepu. Niemówiąc już o tym, że duźe sklepy zwykle wymieniają czy naprawiają sprzęt bez utrudnień a mały sklepik będzie piętrzył problemy byle nic nie zrobić- powó jest prosty - koszty za odpowiedzialność sprzedawcy za towar ponosi sklep więc im większy to łatwiej im to "zamortyzować"

Singularity, oczywiście, że nie ma 100% pewności ale tak samo może być po zakupie w sklepie, a w przypadku jak masz paragon i podbitą gwarancję to w czym problem oddać do serwisu. Procedura taka sama jak ze sklepu. Wiele rzeczy kupiłem używanych w życiu i praktycznie nigdy nie miałem z nimi problemów.

jasne bo gwarancja obejmuje uszkodzenia z wini użytkownika...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I co? Nie macie jakichś fajnych ofert?

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez rozkręcenia nie sprawdzisz czy jest wszystko ok. Ja tam nie ufam używkom a już tym nowym sprzedawanym jako "otwarte do sprawdzenia" już w ogóle..

To, że miałeś farta to nie znaczy, że wszyscy tak trafią :)

Taa, coś jak z grami: "nowa, bez folii" :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JURCZ91

Ultima.pl

PlayStation VITA WiFi - 899 zł

PlayStation VITA + 3G - 1079 zł

MediaExpert.pl - sklep internetowy

PlayStation VITA Wi-Fi + voucher LittleBigPlanet + karta pamięci 4 GB - 999,99 zł

PlayStation VITA + 3G - 1018,12zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MediaExpert.pl - sklep internetowy

PlayStation VITA Wi-Fi + voucher LittleBigPlanet + karta pamięci 4 GB - 999,99 zł

Akurat takie zestawy są też w MM i Saturnie w tej samej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wiem czy to dobra oferta ale ja brałem:

1099 zł = vita + karta 8gb + 3g + starter neta z play + voucher na lbp

dostepne w sieci MM

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś poczekać trochę...akurat sony ogłosiło obniżkę xD ale to chyba dobra cena...chociaż nie jestem przekonany do 3g...słyszałem że nie da się za dobrze grac po necie na necie mobilnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżki tyczą się póki co rynku Japonii, nie wiadomo jak długo reszcie przyjdzie na to czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mix electronics była promocja na podstawową vitę wi-fi za 599 zł, ale wszystko już wyprzedali. Ja cierpię dolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 599 to pewnie jakas zamoknieta na magazynie albo inna przechowywana w wyjątkowych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli normalną ofertę w gazetce, nie pojedyncze sztuczki. Rozeszły się jak ciepłe bułki, pewnie wylądują na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×