Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już wcześniej, myślałem że wypuścili dedykowany futerał skoro jest tyle gripów na rynku łącznie z oficjalnym :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jeszcze nie wybrałem Vity, a dziś muszę podjąć decyzję. Mam jeszcze jedno, ostatnie już pytanie. Znalazłem coś takiego:

http://www.neo24.pl/?p=sony_psv_wifi_sport_and_race_mega_pack_karta_16gb&utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=Ceneo%2FKonsole+do+gier&utm_content=788.99&utm_term=SONY+PSV+Wifi+%2B++Sport+and+Race+MEGA+PACK+%2B+karta+16GB|97520|SONY

 

Czy któryś magik jest w stanie mi powiedzieć po oględzinach tego wiele mówiącego pudełka która to jest wersja, z OLED czy LED? Na pytanie w sklepie miła pani mi odpowiedziała, że ze względów logistycznych nie są w stanie tego ustalić :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pudelku wyglada na OLED, bo ma owalne przyciski select i start (slim ma okragle) i nie ma ramki wokol ekranu. Ale to nie gwarantuje, ze jak wezmiesz to przysla Ci taka wersje, bo sklepy roznie robia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa dodajmy tu jeszcze że ten bundle jest stary jak świat i raczej na pewno można spodziewać się fata w pudełku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, właśnie o taką pomoc mi chodziło. W takim razie nie mam więcej wątpliwości i zamawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Panowie przymierzam się do zakupu psVity.Chciałbym grać w giery z PS4 remote play wieczorami w sypialni i moje pytanie jest następujące, którego modelu konsoli szukać tak abym mógł korzystać z jakiegoś gripa z trigerami chodzi mi o to aby były klawisze r2 l2 głownie w strzelanki i PESa będę grywał. Czy są jakieś lagi grając po sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sprzedałem vitę, posiadam dwie karty 4 i 16 Gb, czy wystarczy tylko zrobić formatowanie kart by nowy nabywca dostał czystą kartę bez żadnej mojej zawartości? Czy coś muszę jeszcze wykonać?

Nie chcę po prostu przekazać nowemu nabywcy swojego konta itp.

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Panowie przymierzam się do zakupu psVity.Chciałbym grać w giery z PS4 remote play wieczorami w sypialni i moje pytanie jest następujące, którego modelu konsoli szukać tak abym mógł korzystać z jakiegoś gripa z trigerami chodzi mi o to aby były klawisze r2 l2 głownie w strzelanki i PESa będę grywał. Czy są jakieś lagi grając po sieci?

Który to już raz taki post tutaj się pojawia? Przy pierdyliard setnym przestałem liczyć. Wszystko omówione jest na kilkunastu postach wcześniej. Miłej lektury :yes:

e10301f2ebc65d0223c3e8c32165fb84.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo a swoją drogą dalej gripa z triggerami do mojej Vity 1 seria nie znalazłem tylko do tej slimki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kliknięciu w link wyświetla mi 799 zł.

Ja z kolei byłem w sobotę w Empiku na Marszałkowskiej w Warszawie i widziałem na półce zestaw Fat + AC Liberation za 599 zł ;) wychodzi na to, że trochę się pośpieszyłem z zakupem swojej konsoli, choć z drugiej strony mam kartę 16GB w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gdzieś może oficjalny Trigger Grip dla Vity 1000? Szukam ale nigdzie w sensownej cenie nie widzę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gripy się pod ziemię zapadły. Nie kumam czemu ich nie produkują już skoro popyt nadal jest spory. Pisaliśmy już tu o tym jakiś czas temu;

No masakra, wymiotło to w cholerę zewsząd :( Jedyna aukcja na ebay'u dotyczy używki > klik

Swoją drogą bez sensu że nie produkują już tego bo jest nowy model na rynku, przeca stary nadal można kupić no i pełno tego lata na rynku wtórnym. Nowi właściciele starych PSV pewnie częściowo generowaliby jakiś ruch w interesie. Nawet na Amazonie w UK nie ma ani jednej sztuki, nie kumam ardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety.. dla wersji 2000 widzę po ~15$, a jak wypatrzę gdzieś dla fata to cena na poziomie 75$ a tyle to nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się taki co da ... analogicznie było z serią Buzz na Ps3, gierka w limitce z wireless kontorlerami nowa chodziła po 220zł a jak zniknęła z półek to na allegro używki sprzedawały się po 600. Takie zbójeckie prawa wolnego rynku, nic nie poradzisz ardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt powystawowy dlatego taka cena.

gdzie jest informacja że to towar powystawowy?? Nawet jak tak to cena i tak super za gołe używki dobie tyle życzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu do koszyka wyswietla się odpowiednia informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle bym się tego nie bał, większość towaru z empiku która szła za grosze to też były wystawówki. Sęk w tym ze poza zajechanym pudełkiem nic więcej im nie dolegało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany wiem wiem... tematy wałkowany od KILKU stron ;)

 

Ale jak ktoś MA / WIE gdzie to proszę o info o gripie z triggerami to Vity 1000 :) UCZCIWIE stawiam flachę dla tego który pomoże bo mi już ręce opadają ;) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie za 65$ - czekam na flaszkę ;)

 

Na serio to raczej już nie ma szans, także trzeba poszukać chyba innego gripa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie za 65$ - czekam na flaszkę ;)

 

Na serio to raczej już nie ma szans, także trzeba poszukać chyba innego gripa..

 

Heh innego ;) dla MNIE obojętnie jaki ale z triggerami :P ;)

 

A tu dupa zapadły się NIE ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×