Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wili THX :) kupione czekam teraz miesiąc ;) ale kupiłem 2 :p Bo z 50 szt. tylko 2 zostały, to od razu wciągnęłem to co było ;)

 

BTW. jestem słowny ;) jaki masz tam adres w DE :P To poproszę aby szwagierka flaszkę wysłała kurierem Tobie :P Of koz za miesiąc jak gripy dostanę ;)

 

(Szwagier pracuje jako kurier w DB :P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie pomagac i nie trzeba flaszki. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie pomagac i nie trzeba flaszki. :biggrin:

 

Jedyne co, to martwi mnie w tej aukcji dopisek "Plastic" ;) ALE Oczywiście lepszy taki niż żaden ;) Dlatego THX ;)

 

No i zamówiłem 2 więc jako, że cebula jest we mnie silna to jak jeden przyjdzie to go sprzedam zapewne ;) A chętnych co nie miara bo i towaru brak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co że plastic? A z czego ma być? Z tytanu, carbonu czy gumy arabskiej? No man! Oficjalny grip Sony też jest "plastic" fantastik

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co że plastic? A z czego ma być? Z tytanu, carbonu czy gumy arabskiej? No man! Oficjalny grip Sony też jest "plastic" fantastik

Co racja to racja ;) jak mówią słowa pewnej piosenki 'PLASTIC IS FANTASTIC' ;)

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

 

mixer-in-the-eyes_o_988950.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zamówiłem 2 więc jako, że cebula jest we mnie silna to jak jeden przyjdzie to go sprzedam zapewne ;) A chętnych co nie miara bo i towaru brak :P

 

Jak już grip do Ciebie dojdzie i okaże się być dobry, a Twój zew cebuli nie będzie zbyt mocny to ja z chęcią odkupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już grip do Ciebie dojdzie i okaże się być dobry, a Twój zew cebuli nie będzie zbyt mocny to ja z chęcią odkupię ;)

O chopie to gdzieś za miesiąc jak nie półtora mi się przypomnij ;) dostałem info ze przewidywany termin dostawy między 28 kwietnia a 20 maja ;) wiec wiesz

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślałem się, że termin może być odległy, chciałem po prostu kolejkę sobie zaklepać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślałem się, że termin może być odległy, chciałem po prostu kolejkę sobie zaklepać ;)

Prawdę mówiąc to gripy te są tak cholernie niedostępne ze jaki by nie był będzie lepszy niż żaden... No i te triggery :D

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biednemu zawsze wiatr w oczy, ch.. w dupę ;)

 

Trigger gripy do Vity serii 1000 niestety nie został wysłane (powodów nie podał gościu) i zrobił zwrot gotówki :(

 

Walić zwroty, gdzie moje trigger gripy ;)

 

W związku z tym PANOWIE jeżeli ktoś gdzieś obczai takie cacusza do vity serii 1000 w rozsądnej cenie proszę o info :)

 

Dziękuję :)

 

PS: Wili świnio przyznaj się, że to ty zrobiłeś konto i podałeś mi namiary na nie aby mnie maltretować psychicznie tymi gripami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co ten grip ogolnie robi? przerabia "L1" na spust "L2"?

co jak co ale stowke dawac to przesada (bo znalazlem po 30$)

Mi by sie przydal taki ktory z vity uformuje ksztalt pada zeby wygodnie sie to trzymalo ale nie jest to niezbedne na chwile obecna bo chociazby w takiego killzone'a gra sie calkiem ok. (a co do samej gry gdyby reszta developerow sie tak przykladala... to vita by zyla dlugo i szczesliwie a nie na wymarciu jak teraz)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko sony wydawało na nią takie gry, pozostałym się nie dziwie ze woleli zainwestować swoje pieniądze w ps4 jako pewniaka niż w ryzykować na vicie,

Co do grippa może masz malutkie dłonie. Ja mam wydawaloby się średnie i równie srednio mi się gra, od dłuższej gry boli dlon, triggery maja zle zaprojektowany skok, trzeba je wciskać od przodu/z góry, na boczne wciśnięcia reaguje różnie, (w kz często wylacza mi się tryb celowania), 100 można by za to zapłacić jezeli przygoda z konsola miały być dłuższa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malutkich chinskich raczek to nie mam ale patrzac na konsolke wyglada jakby byla zaprojektowana pod nich bo kazdy przycisk jest maly.. zwlaszcza start i select. Masz racje, grajac pare h kciuki zaczynaja bolec od analogow bo sa ciagle "na zgieciu" ale potrzeba kupna gripa zwiekszajacego gabaryty konsolki pewnie przyjdzie z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co ten grip ogolnie robi? przerabia "L1" na spust "L2"?

co jak co ale stowke dawac to przesada (bo znalazlem po 30$)

Mi by sie przydal taki ktory z vity uformuje ksztalt pada zeby wygodnie sie to trzymalo ale nie jest to niezbedne na chwile obecna bo chociazby w takiego killzone'a gra sie calkiem ok. (a co do samej gry gdyby reszta developerow sie tak przykladala... to vita by zyla dlugo i szczesliwie a nie na wymarciu jak teraz)

 

Masz wtedy normalnie w Vicie L1, R1 oraz jako przyciski poniżej R2 i L2 więc mega fajnie jak w padzie na PS3/PS4 :P

 

Ale widzę że napisałeś znalazłem ale już nie dałeś linka gdzie co  i jak :P (i do MODELU serii 1000??)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.amazon.com/PSVita-Trigger-Grips-Sony-PS-Vita/dp/B0072A4JVW/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1431943386&sr=8-4&keywords=trigger+grip+ps+vita+1000

to to to to czy to nie to to? (chyba nie ta aukcja bo nie wysylaja na swiat)

na zdjeciu jest stary model vity ale to moze byc tylko podgladowe. Jak ogolem to dziala? Gdzie jest te L2 i R2 ze dzieki temu gripowi to wychwytuje? na panelu dotykowym?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starszy model nie ma gripow z L2 i R2 takie bajery sa tylko na slima. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gripy z 2000 nie pasują do 1000? Te bez r2 i l2, tylko zamieniajace pozycjami l1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Vita slim jest mniejsza od tej starszej, wiec nie będzie pasować.

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje wieksza ale węższa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje na stronie sięgają 2012 więc będzie pasować do fata

Sent from my D6503 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje na stronie sięgają 2012 więc będzie pasować do fata

Sent from my D6503 using Tapatalk

 

THX :) Ale wysyłka 60$ więc dziękuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×