Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu dniach oczekiwania, wkur.... i bluzgów(pod nosem) w stronę Poczty Polskiej (bo jak do hooya może paczka z Singapuru iść do Polski w 5 dni, a w PL leżakować bez celu 16!) jest: GRIP L2/R2 do Vity serii 1000! Made in JAPAN :)

QAe3Aix.jpg

CdcK2CJ.jpg

I Vitka w ubranku ;)

IyuG5S4.jpg

oqCrgYC.jpg

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GADAJ !!

Relacja na szybko! Jak się sprawuje?

Proszę obszerną recenzję :)

Troszkę krótkie wydają mi się "objęcia" pada, które w dłoni leżą.

Pokaż fotkę "pleców", smyradełka panelu są widoczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Po wielu dniach oczekiwania, wkur.... i bluzgów(pod nosem) w stronę Poczty Polskiej (bo jak do hooya może paczka z Singapuru iść do Polski w 5 dni, a w PL leżakować bez celu 16!) jest: GRIP L2/R2 do Vity serii 1000! Made in JAPAN :)

QAe3Aix.jpg

CdcK2CJ.jpg

I Vitka w ubranku ;)

IyuG5S4.jpg

oqCrgYC.jpg

Mi wysłali 14 kwietnia, a jakoś dwa tygodnie później miałem u siebie. Nawet nie pisałem, że zamawiałem, bo myślałem, że dawno wszyscy zainteresowani już mają kupione. Ogólnie grip na plus, ale sprawia wrażenie delikatnego, wada to, że nie pasuje do etui (ale gram tylko w domu, więc etui służyło od ochrony przed kurzem), a nie bardzo się nadaje do ciągłego montażu i demontażu. Ogólnie na plus (zwłaszcza triggery), ale łapy niestety drętwieją nadal.

Mogliby dodać, te "rogi" jakie w gripach bez triggerów są często widywane, wtedy by ręce nie drętwiały.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Vulcan_Genom napisał:

Mi wysłali 14 kwietnia, a jakoś dwa tygodnie później miałem u siebie. Nawet nie pisałem, że zamawiałem, bo myślałem, że dawno wszyscy zainteresowani już mają kupione. Ogólnie grip na plus, ale sprawia wrażenie delikatnego, wada to, że nie pasuje do etui (ale gram tylko w domu, więc etui służyło od ochrony przed kurzem), a nie bardzo się nadaje do ciągłego montażu i demontażu. Ogólnie na plus (zwłaszcza triggery), ale łapy niestety drętwieją nadal.

Mogliby dodać, te "rogi" jakie w gripach bez triggerów są często widywane, wtedy by ręce nie drętwiały.

Bądź co bądź to i tak takie np. granie na Remote Play z PS4 wchodzi na wyższy poziom, no i L2/R2 fakt żyletunia :) Potestuję więcej to powiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj link do sklepu gdzie kupiłes ;) warto w ogóle? jak doświadczenia? i czy jest do psvity slim?

 

Edytowane przez marusiek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, zamówiony trigger L2R2... pozostaje czekać :)

 

Do tej pory korzystam z takiego:

 

2d9r0i1.jpg

 

Bardzo wygodny, świetnie leży i długie sesje to przyjemność. W dodatku kosztował śmieszne pieniądze.

 

W L2R2 martwię się o te zaznaczone szczegóły:

 

24y338m.jpg

 

Czy z tych przycisków korzysta się wygodnie? Nie są zbyt głęboko?

I te krótkie ramiona...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK, zamówiony trigger L2R2... pozostaje czekać

 

Do tej pory korzystam z takiego:

 

2d9r0i1.jpg

 

Bardzo wygodny, świetnie leży i długie sesje to przyjemność. W dodatku kosztował śmieszne pieniądze.

 

W L2R2 martwię się o te zaznaczone szczegóły:

 

24y338m.jpg

 

Czy z tych przycisków korzysta się wygodnie? Nie są zbyt głęboko?

I te krótkie ramiona...

Zamawiales z tego mojego linku? (że sklepu playasia)?

Płytkie ramiona ale nawet nawet..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tego linku, który podałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.06.2016 o 11:42, Vulcan_Genom napisał:

Mi wysłali 14 kwietnia, a jakoś dwa tygodnie później miałem u siebie. Nawet nie pisałem, że zamawiałem, bo myślałem, że dawno wszyscy zainteresowani już mają kupione. Ogólnie grip na plus, ale sprawia wrażenie delikatnego, wada to, że nie pasuje do etui (ale gram tylko w domu, więc etui służyło od ochrony przed kurzem), a nie bardzo się nadaje do ciągłego montażu i demontażu. Ogólnie na plus (zwłaszcza triggery), ale łapy niestety drętwieją nadal.

Mogliby dodać, te "rogi" jakie w gripach bez triggerów są często widywane, wtedy by ręce nie drętwiały.

Kup sobie etui jak do tableta 7', jeden z adminów kiedyś tu pisał o tym, sam kupiłem i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rozważam zakup PS Vity, ale z tego,co widzę konsola cholernie trzyma cenę. w Mediamarkt 700-800 zł :/  to dużo jak za konsolę, która została oficjalnie pogrzebana przez samo Sony. Orientujecie się, czy Sony nie zrobi wyprzedaży tej konsolki jak w przypadku PS TV? Używane modele mnie nie interesują.

Druga kwestia, lepiej szukać starszego modelu, czy nowego slim? Z tego, co wiem stary model ma lepszy ekran, ale bateria krócej trzyma. W slim, są słabsze kolory, ale bateria trzyma mocniej, tak? Co z ergonomią, która leży lepiej w dłoni?

 

PS. mam kartę nówkę 32 GB (zastanawiam się nad sprzedażą), ile warty jest dysk o takiej pojemności?

 

Będę wdzięczny za pomoc, od weteranów tej konsolki :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby poszły jakieś grube wyprzedaże - chętni i tak wykupią to co jest - czas pokaże, piję niestety kawę rozpuszczalną bo jak bym miał plujkę to bym chociaż z fusów mógł Ci wywróżyć conieco "wincyj" ;)

 

Model? No a da się kupić jeszcze nowego "FATA"? Jeśli tak to wybierz co Ci lepiej pasuje; lepszy ekran czy bateria jak sam ująłeś? Który leży lepiej? Żaden, Vita ergonomicznie ssie pałkę. Bez dobrego gripa nie da się grać na tym bo ręce cierpną. No ale sęk w tym że dobrych akcesoriów do starszej wersji jest już mniej na rynku. Dla chcącego nic trudnego. Po prostu podejdź do Media i weź w łapy to co oferują i sprawdź własne odczucia, wszystkie inne są bezwartościowe w tym zagadnieniu - racja jak d00pa, każdy ma swoją.

 

Karta 32Gb będzie warta tyle ile ktoś Ci za nią zapłaci - 60 baksów na Amazonie z darmową wysyłką - zdzierstwo! No ale ludzie i tak kupują.

 

Nie wiem czemu nie chcesz brać używki, niezrozumiałe, bardzo dobry stan z mnóstwem pierdół można wyrwać za 500 zeta. Nie szukaj na siłę tylko wersji 3G bo ta funkcja pasuje PSV jak pięść do twarzy - nigdy jej nie użyłem, dosłownie nigdy, grać po sieci  i tak się na tym nie da a do innych rzeczy można wystawić hot-spot z komórki - zwłaszcza ze Vita nie ma LTE a wyłącznie 3G :38_worried:

 

Mam nadzieję że pomogłem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Tomo za świetny post, bardzo mi pomogłeś.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kepasagetebese napisał:

 

Nie ma szans, bo sam armor case zwiększa rozmiary i już ten grip nie złapie konsoli... 

 

Weź to sobie kup: http://www.play-asia.com/l2r2-button-grip-cover-for-pch-1000-black/13/709ikh?tagid=2291165

 

Kilka osób z tego forum już to ma, jest MOC! Tym bardziej, że jest to nakłądka na CAŁĄ konsolę (jak armor case) jest i grip, jest i L2,R2 :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Aliexpress można zamówić gripy za 3-5$

Widziałeś synek w ogóle Zeto nie jest zwykły grip, a grip z L2 / R2 i to do modelu 1000....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem szczylu Zeto inny ;)

Nie pisałem że takie same ale że można tam kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że ja VITE jak odpalam to tylko do RemotePlay-a więc dla mnie pasował by grip L2/R2 i L3/R3 (a jest taki ale dla slima)...

 

Cieszy mnie, że Rambo pomimo wieku ma wzrok jak igiełka ;) i wszystko widzi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś polecić jakiś grip do vity 2000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wyhaczyłem niecałą roczną Slim z kartą 8gb i Uncharted za 350zl

Czeka mnie wyjazd zaraz więc wciągnąłem MGSa 2/3 i trochę pogram

Później pewnie pogonię przed Neło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś info na temat nowych vpk?

Emu psone czy coś? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×