Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

RoDah123

PSV PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

484 postów w tym temacie
5 godzin temu, adick007 napisał:

Jakieś info na temat nowych vpk?

Emu psone czy coś? :-)

yyy cisza ;)

Emulator Amigi ;) i strzelam jak Koko Roko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doszedł dzisiaj do mnie ten Grip L2/R2 do Vity 1000, który polecaliście. 

Niedługo zacznę małe testy, ogólnie wygląda nieźle.

Z ciekawostek: zapłaciłem za niego ostatniego dnia sierpnia, a już jest. Na stronie w sklepie było napisane, że czas oczekiwania nawet do 30 września. Co najlepsze zwykły list polecony ekonomiczny z Polski, który powinien dojść w ciągu 2 dni, do mnie szedł 1,5 tyg. A paczka z Singapuru niecałe 9 dni :1_grinning:

Teraz jeszcze jedno pytanko, zastanawiał się ktoś nad zakupem pokrowca do tego gripa z Vitą? Coś takiego:

http://www.pssite.com/news/51931/ps-vita-z-chromowanymi-spustami.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Doszedł dzisiaj do mnie ten Grip L2/R2 do Vity 1000, który polecaliście. 

Niedługo zacznę małe testy, ogólnie wygląda nieźle.

Z ciekawostek: zapłaciłem za niego ostatniego dnia sierpnia, a już jest. Na stronie w sklepie było napisane, że czas oczekiwania nawet do 30 września. Co najlepsze zwykły list polecony ekonomiczny z Polski, który powinien dojść w ciągu 2 dni, do mnie szedł 1,5 tyg. A paczka z Singapuru niecałe 9 dni :1_grinning:

Teraz jeszcze jedno pytanko, zastanawiał się ktoś nad zakupem pokrowca do tego gripa z Vitą? Coś takiego:

http://www.pssite.com/news/51931/ps-vita-z-chromowanymi-spustami.html

Chopie do tego to nawet zwykle etui skarpetka na tablet i styka

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę o zakupie Vity, chciałbym spytać jakąś wersję kupić? Używaną, nówkę? Nie mam pojęcia, cczy używana nie będzie miała zjechanej baterii, która trzyma znacznie krócej. O gry się nie martwię, bo na pewno jest w co grać. W szczęgólnośći plaformówki 2/3d mnie interesują. Ceny są trochę rozbieżne w sieci, sklepach stacjonarnych a kompletnie na Vicie się nie znam i nie chcę przepłacić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpinam się pod posta kolegi wyżej.
Poszukuję Vitę (koniecznie nową), stary model (OLED), wersja z 3G - obojętne, może być samo WiFi. 
Podziękowania za każdy link. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Tak przeglądam neta starając Ci pomóc i ciężko nawet z dostępnością modelu 2000 jest .. podejrzanie to wygląda ale nie było żadnego info o zaprzestaniu produkcji i dostaw do sklepów.

http://www.play-asia.com/games/playstation_vita/consoles/14/711ad

Na play-asia jest duża dostępność różnych modeli tylko te ceny 

Edytowane przez flahu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na allegro czy OLX od czasu do czasu pojawiają się wstawki z "NOWYMI" konsolami, tylko jakimś cudem na zdjęciach konsola jest wyjęta z pudełka albo o zgrozo włączona. Może dla sprzedających pokazanie co jest w pudełku albo odpalenie konsoli zawyża cenę i sprawia, że całość jest bardziej wiarygodna, no ale dla mnie określenie "nowa" ma inny sens. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też planuje kupić Vite ale nówek nie widzę. Ktoś kupił ostatnio gdzieś nówkę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.