Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Używane na allegro drożej sobie ludzie cenią. Jak masz kasę i planujesz zakup to cóż; odpowiedź jest oczywista! Brać!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś paczkę i wspomniany przeze mnie grip. Zagrałem pół godziny, gra mi się wygodniej. Nie wyobrażam sobie gry bez gripa. Jest dobrze wykonany. Konsolkę umieszcza się w nim łatwo. Grip zapewnia swobodny dostęp do portu do ładowania i wyjścia słuchawkowego, wł/wył, regulacji głośności. Zatrzask utrzymujący konsolkę w uchwycie zasłania dostęp do slota na gry. Grip nie zasłania tylnego panela i kamerki, ale ... z uwagi na grubość konsoli z gripem, niektórzy mogą mieć problem z płynnym korzystaniem z tylnego panela, wszystko zależy od długości palców. Poza tym nie widzę w tej chwili na rynku etui, w którym będzie można schować konsolę umieszczoną w gripie.

 

Dla osób, które nie śledziły początku dyskusji w temacie o Killzone to ten grip z brytyjskiego amazona:

 

http://www.amazon.co.uk/Hori-Officially-Licensed-Attachment-PlayStation/dp/B0084SQEO6/ref=zg_bs_1590474031_24

 

A tu jeszcze raz unboxing:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj zamówiłem swój egzemplarz w avansie, myślę że to dobry interes. Dorzuciłem do tego kartę 16GB i za 630 będzie w miarę porządny zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, ale jezeli ktos liczy kazdy grosz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nówki są po 19 aby szybko opchnąć potrącając prowizję za allegro i wysyłkę można dostać na czysto tyle co dwa browary

 

serio nie warto.

4GB znakomicie sprawdza się do gierek do 250MB bez zaśmiecania 32GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem napisać :)

Co do gripa to zachorowałem na Vita Trigger Grip, tylko cena i brak dostępności mnie powstrzymuje na tą chwilę od zakupu ale upoluje dziada prędzej czy później. Jakby ktoś widział gdzieś dostępne to pliss o info. Na Amazonie obecnie tylko zakup z Danii lub Usa wchodzi w grę i wszędzie po około 35 funtów :shok:

 

//edit

 

Dobra, zamówiłem ze Stanów, tam grip kosztuje 18 baksów, prawie drugie tyle wyszła wysyłka, w sumie 32 dolce za całość. Zawsze to lepiej niż 35 funciaków :yes: Dobrze że mi nie zależy na czasie bo przesyłka ma dojść koło połowy maja :shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to bzdura. Goła vita taka jaka jest jest piękna  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, piękna! Niestety słabo u niej z ergonomią, zakładam że nie miałeś w rękach Vity w Trigger Gripie? Wówczas miałbyś zupełnie odmienne zdanie od wyżej zaprezentowanego. Na szczęście to wolny kraj i nikt nie każe Ci na Twojej ślicznotce nic montować, ja tam jednak cenię sobie wygodę i stąd w/w zakup :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u tego samego sprzedawcy w styczniu za 19.99, czekałem wtedy całe 8 dni, ale z przesyłkami z USA różnie bywa. Jak już pisałem w wątku o Killzone - zdecydowanie warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, może trochę męczyć ręce goła vita przy dłuższych posiedzeniach. Ja miałem ją w gumce jak do tej pory, ale ściągnąłem bo nie widziałem lampki i vita brzydko wyglądała. Ale trigger grip elegancko zostawia odsłonięty przód i jak do tego jeszcze dobrze się go trzyma, to nic tylko brać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Is on the Way :)

No to możemy zmierzyć czas dostawy z USA do Polszy, dam cynk jak tylko dotrze :yes:

6ytysemy.jpg

@Cuki; Nope, galaxy s3 :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem :)

 

Edit: kupiłem :biggrin:

 

dokładna cena to: 104,29 zł

Edytowane przez adasiulko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty i jeszcze ze dwie osoby które do mnie napisały od wczoraj na priv, no i pewnie jeszcze ktoś. Może jakiś gang stworzymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos moze jest w stanie powiedziec mi czy jest jakies kaboom na obnizki cen kart pamieci do psvita czy cus ? bo bylo w empiku 32gb za 150 teraz widze w avansie za 130. niestety w empiku u mnie nie bylo i moze jest jeszcze u brata w Gdansku. Avans to w ogole porazka, bo jest tylko w malych miejscowosciach i sobie juz tam nie kupie :) jest moze gdzies jeszcze tanio 32gb karta ? jak nie to musze czekac na kolejne obnizki moze w innych sklepach ;(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tip, jutro podejdę do Avansu i sprawdzę czy są to kupię może na handel parę sztuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie byl ten sklep w samych mniejszych miastach to sam bym poszedl. no coz, takie zycie. skoro empik i avans maja takie promocje to podejrzewam, ze beda juz niedlugo te karty tyle kosztowaly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy się dogadać, jak będą u mnie te karty to mogę Ci kupić w zamian za zwrot kosztów wysyłki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy się dogadać, jak będą u mnie te karty to mogę Ci kupić w zamian za zwrot kosztów wysyłki ;)

To jak beda u Ciebie to daj znac :) ja jutro sprawdze jeszcze u siebie w empiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze! Będziesz miał dwa dni wolnego! A tak na serio to zbieraj zad i leć dzisiaj bo w Olsztynie jest ostatnia sztuka w CH Alfa :yes:

 

d82cab4a8d0612a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w tym jest problem, ze bylem w empiku wczoraj i patrzylem na te wszystkie rzeczy do psvita i nie bylo tam w ogole kart pamieci. pojde zapytam sie jakiegos sprzedawcy moze gdzies maja to schowane :D najwyzej do brata w Gdansku bede musial uderzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy już kupowałem coś z resztek w Empiku i nigdy mi się nie zdarzyło aby czegoś nie mieli a strona pokazywałaby inaczej. Możliwe że mają te karty w jakimś dziwnym miejscu, u mnie w mieście też niezbyt dobrze to było poukładane, nie mogłem znaleźć ale obsługa mnie nakierowała i znaleźliśmy to w pół minuty. Jedź i pomęcz ich, ewentualnie przedzwoń i zarezerwuj towar bo numer jest podany powyżej a Oni tam zapieprzają do 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×