Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Po opakowaniu widać (mocno wytarty brzeg), że ta konsola naprawdę "zżyła się" z tym empikiem :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o tym zestawie czy sie oplaca ? 

 

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-vita/sony-playstation-vita-karta-16gb-sport-racing-mega-pack.bhtml

 

mysle wlasnie o zakupie vity i zastanawialem sie konkretnie nad tym zestawem... moze ktos widzial gdzies na dniach taniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio w gazetce neonetu były dobre promocje na Vitę, ale na stronie głównej tego nie znajdziesz od razu - wejdź w wyprzedaż i szukaj sklepu w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Oczywiście co sklep to inna oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o taki sprzet to wole noofke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie warto kupić PS VITA wersja z 3G z kartą 16GB w bardzo dobrym stanie pełen komplet z dodatkowym futerałem ,ale już bez gwarancji bo ma lekko ponad rok.

cena 500 zł , chcę kupić głownie dla remote play z PS4 żeby żona nie narzekała że TV zajmuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto, lepiej żonę zmień albo kup drugi telewizor

Edytowane przez wincenty1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę napisać to tyle że jeżeli router jest poprawnie skonfigurowany to remote play działa dobrze w sieci lokalnej, przez internet nie sprawdzałem ale z tego co wiem to PS4 musi być jako DMZ ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli brać ps vita jako ogólnie konsole i do grania i do remote play czy cena 500 za zestaw który podałem wcześniej jest dobra??

No i ogólnie ten remote play sprawdzę sobie przed kupnem bo to konsola kuzyna i mam taką możliwość :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena OK. Jeżeli kuzyn ma paragon to jeszcze masz drugi rok "gwarancji" według prawa Polskiego realizowanej jako zgodność towaru z umową przez sklep w którym kpił konsolę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragon gdzieś ma tyle ze brał ja jakimś komisie / lombardzie a nie w sieciowce no ale może być do zrealizowania jeszcze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,gdzieś kiedyś czytałem żeby nie kupować vit które mają problemy z kolorami i problemy z wypalającymi pixelami.Orientuje się ktoś kyórych modeli nie kupowac? Chodzi o oznaczenia PCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ekran OLED tzn. Mura Effect? Bo obie wersję PSV 3G Wifi i same Wifi mają.

No chyba że chcesz kupić wersję PSV 2000 z ekranem LCD gorszej wersji.

Radziłbym wybrać model PSV z OLED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku na e-sklepie promocja ;)

16Gb - 128 zł

8 Gb - 142 zł

2e5u8yha.jpg

Natomiast w sklepach stacjonarnych 16stka kosztuje 99 zł, od tej ceny często jest jeszcze rabat, u mnie w Cz-wie były np. z 30% upustem;

gejaja4y.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empikach stacjonarnych powinny byc jeszcze resztki po 100zł przynajmniej u mnie w Poznaniu sa gdzieniegdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej chwili można na stronce sprawdzić dostępność po kodzie pocztowym, dane są bardzo wiarygodne o czym miałem okazję przekonać się wielokrotnie. Latanie po Empikach i kopanie po półkach mija się z celem :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej chwili można na stronce sprawdzić dostępność po kodzie pocztowym, dane są bardzo wiarygodne o czym miałem okazję przekonać się wielokrotnie. Latanie po Empikach i kopanie po półkach mija się z celem :yes:

 

 

Zgadzam się latanie mija się z celem :P

 

W tej chwili sprawdziłem u mnie BRAK towaru :( ALE już zamówiłem z odbiorem osobistym dzięki temu za 2 dni maks będę miał do odbioru w moim salonie empik (oczywiście Dostawa do salonu GRATIS)...

 

Dzięki za namiar na kartę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupić travel pack czy starter kit...w starterze ciekawi mnie ten drugi futerał na vite,(z wyciętymi bokami).Szukam też gripu...który możecie polecić?  http://allegro.pl/li...a&search_scope=       .I czy moźe dać sobie spokój z starter kit i kupić jakiś porządny futerał? Np taki: http://allegro.pl/psv-oficjalne-licencj-etui-psv200-do-ps-vita-i4306309860.html

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupić travel pack czy starter kit...w starterze ciekawi mnie ten drugi futerał na vite,(z wyciętymi bokami).Szukam też gripu...który możecie polecić?  http://allegro.pl/li...a&search_scope=       .I czy moźe dać sobie spokój z starter kit i kupić jakiś porządny futerał? Np taki: http://allegro.pl/psv-oficjalne-licencj-etui-psv200-do-ps-vita-i4306309860.html

 

Kupywałem używaną Vitę w zestawie ze Starter Packiem, bo też chciałem mieć oryginalne futerały, ale ten z wyciętymi bokami to nic nadzwyczajnego. Konsola leży w nim zbyt luźno i zwyczajnie lata na boki - jakiś debil to projektował. Używam tylko elastycznego, bo ten akurat spisuje się znakomicie.

 

Dlatego polecam Ci kupno jakiegoś porządnego futerału. Zestaw startowy nie jest wart swej ceny.  :yes:

 

Co do gripa - zerknij kilka stron wstecz. Tomo dał chyba najlepszy namiar na ten gadżet.  :thumbsup:

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×