Skocz do zawartości
pepe993322

Jaki telefon wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po 4 latach żywot mojego Samsunga avilli się zakończył i czas na coś nowego. Co polecacie ? Do wydania około 1000 zł. Myślałem nad Galaxy S2 używanym, ale nie jestem pewien. Nie mam jakiś specjalnych wymagań. Z góry dzięki. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej cenisz sobie bajery czy długie trzymanie baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , samsung to padło . Moja mama ma S2 , który kosztował kupę kasy , miał być super szybki , nie wiadomo jaki mega procesor , wszystko super , a prawda jest taka , że tylko zlewam z tego samsunga , bo co chwilę wywala błędy , nic nie działa , podłączenie kablem usb do komputera to jest już w ogóle jakaś szopa , a moja Xperia Neo V kupiona za grosze i teoretycznie dużo słabsza w praktyce chodzi płynniej od S2 i nie stwarza żadnych problemów , także mam tylko bekę z szajsunga po raz kolejny .

Już pomijając , że elektroniki z zasady nie kupuje się używanej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej cenisz sobie bajery czy długie trzymanie baterii?

Coś pomiędzy. Wystarczy mi Android i w miarę dobre odtwarzanie muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź Nokie Lumie

Zajebisty telefonik. Wytrzymały, elegancki i aparat bardzo dobry

Naprawde polecam

Edytowane przez erwines
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi, że wystarczy mu Android :D

Może Galaxy Mini, Galaxy Mini 2, Galaxy Gio ? Telefony nie są drogie, zmieścisz się w max 600 zł (nie wiem ile dokładnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od jakiegoś czasu LG L7 i nie narzekam, bateria wbrew opiniom też swoje wytrzymuje, a jeśli nie chcesz specjalnych fajerwerków, tylko wygodny, prosty i oparty właśnie na androidzie telefon, to moim zdaniem śmiało możesz go brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może pomysł nad nexusem.szybkie aktualizacje i czysty Android

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dorzucisz 100-200zł to możesz kupic Sony Xperia S.

Za tą cenę to najlepszy telefony na rynku moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tak niskich wymaganiach po takim telefonie jak avila spokojnie znajdziesz coś dla siebie w tej cenie, jeśli byś wyznaczył troszkę więcej preferencji na pewno wielu forumowiczów doradziło by co dokładnie możesz kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego będziesz używał ten telefon? Jeśli chcesz korzystać z internetu to bierz s2 i nie słuchaj LukaszWro bo chyba nie ma pojęcia o telefonach :-)

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy niedługo mi się umowa z operatorem...i mogę po przedłużeniu wybrać Samsunga Galaxy S2...i teraz pytanie...czy warto w ogóle brać ten telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej mialem s2 i bylem z niego zadowolony niestety uwalilem go custom romem i kupilem note 2

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy niedługo mi się umowa z operatorem...i mogę po przedłużeniu wybrać Samsunga Galaxy S2...i teraz pytanie...czy warto w ogóle brać ten telefon ?

Przez 4 lata używałem iPhone'a i nie wyobrażałem sobie lepszego telefonu, jednak na nowszy model szkoda mi było kasy, więc zdecydowalem się na coś innego. Zastanawialem się nad S2 i Xperia S. Wybrałem samsunga i muszę przyznac, że jestem mega zadowolony. W porównaniu do iP bije go na niemalże na każdym polu.

Duży ekran, opcje wszystkie, których mi trzeba, a nawet więcej, chodzi szybko, bez żadnych przycięć. Jedyną wadą jest to, że zainstalowałem jakieś gówno, które mi crashuje telefon i lubi się sam wyłączać, ale to już kwestia zresetowania ustawień.

W podobnym przedziale cenowym i standardzie jest właśnie Xperia S, poczytaj porównania w necie (z tego co pamiętam XS ma więcej mpix w aparacie, ale z kolei nie obsługuje kart pamięci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skolei moge polecić Razr'a. Szybki, wytrzymały, ładny i z niezłym stockowym softem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xperia S nie obsługuje kart pamięci ale ma swojej 32 giga, ale to już jest zależność czy ktoś chce mieć koniecznie dostęp do zewnętrznej pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad wyborem Samsung Galaxy S2. W Play jest bardzo dobra oferta na ten telefon. No chyba że jest coś lepszego w podobnej cenie, ale Xperia S jednak jest te 300 zł droższa niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S2 zaraz dostanie aktualizacje do androida jb 4.1 więc jego wydajność pójdzie w górę.telefon nie jest zły.może napisz co masz jeszcze do wyboru

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończy niedługo mi się umowa z operatorem...i mogę po przedłużeniu wybrać Samsunga Galaxy S2...i teraz pytanie...czy warto w ogóle brać ten telefon ?

Polecam swój post z góry ^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz czytałem Twój post i muszę powiedzieć że jest to chyba jedyny negatywny post na temat S2 w całym internecie :D No myśłałem jeszcze nad Nokia Lumia 800, Lg L9, może jakaś Xperia. Nie wiem czy HTC dorównuje klasy Samsungom w kwestii smatfonów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam tylko Samsung Galaxy S3 z ktorego pisze. Warto doplacic bo telefon jest wart swojej ceny kupilem w dniu premiery i nie zaluje wydanej kasy zacieram raczki na s4 bo tez na pewno bedzie mega. co do l9 i lumi sie nie wypowiem mialem xperie u i nie jest to zly telefon ale nie podskakuje s2 a co dopiero s3 dlatego jak pisalem warto wziasc s2 ale jeszcze lepiej doplacic i wziac s 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na S3 to mnie nie stać. W sumie jeszcze się zastanawiam nad PS Vita ale mało gier jednak odstarsza i dlatego zaczałem się zastanawiać nad jakimś smartfonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli telefon do gier to tylko Iphone, na androida jest sporo (sam mam SGS 2) ale Iphone wygrywa na tej linii. Polecam SGS 2, L9 tez jest dobra (mozliwe problemy z aktualizacja) a z Xperii to S, T, Miro. Jesli mialbym wybierac pomiedzy tymi to L9 ze wzgledu na specyfikacje.

Edytowane przez swierszcz666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×