Skocz do zawartości
pepe993322

Jaki telefon wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, będe przedłużał umowę w orange i telefony które wpadły mi w oko to xperia J i xperia U, fajnie byłoby gdyby na telefonie śmigały gry takie jak GTA VC czy NFS MW, z tego co wyczytałem xperia j ma andero 200 i czy będzie miało problemy z tymi grami ? Za xperią U przemawia 2 rdzenniowy procek i więcej ramu niż w Jotce, również nagrywanie filmów HD, dla mnie to już raczej zbędny bajer, lecz głównym minusem jest stosunkowo mały ekran i brak karty pamięci co jest porażką. W xperi J podoba mi się 4calowy ekran i slot na kartę pamięci ale ma za to dosyć słabe parametry, w telefonie zależy mi jeszcze na dobrym wifi, ale z tym na tych dwóch fonach nie będzie raczej problemu. Co mi radzicie, bo naprawdę nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J w porównaniu do Samsunga GSII chodzi zauważalnie wolniej, więc raczej celuj w coś mocniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dwa ostatnie Nexusy. Galaxy Nexus i Nexus 4 to chyba jedne z najszybszych telefonów na rynku. Google nie narzuca też wielkich cen- poza granicami Polski Nexus 4 kosztuje ok. 1500 zł, czemu piszę o zagranicznych cenach? W Polsce żaden operator nie pofatygował się dodać go do swojej oferty i sprzedaje go tylko łaskawe LG po 2500...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od lat jestem wiernym posiadaczem telefonów marki blackberry w tej chwili korzystam z modelu bold 9900 z którego jestem bardziej niz zadowolony, poprzednio jechałem na curve 9220 i słuzył mi przez wiele lat... Sa to telefony nie do zdarcia z wieloma przydatnimi funkcjami biznesowymi, ostrzegam nie jest to telefon dla ludzi lubiacych gadźeciki... Ot zajebiste telefony dla ludzi wiedzących co chcą od takowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę polecić HTC HD2 - kombajn jakicha mało z ogromnym wsparciem uzytkowników ;) Co do systemu wgrasz sobie jaki chcesz: od Linuxa po WM, WP, aż po Andka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haobao, a jaki jest domyślny system na tym telefonie? Bo rozważam kupno drugiego telefonu, Nexus prawdopodobnie powędruje do rodzinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wiem że jest dużo lepszych telefonów ale do wyboru mam tylko te z xperi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone polecam ew jakis sony tez sa dobre mam jescze nokie n8 ale bardzo czesto sie wiesza.Wedlug mnie najleszy i bezkonkurencyjny jest iphon ktory kolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Iphone'a.

To już twoja sprawa jaki byś wybrał, bo szczerze to nie widzę żadnej różnicy pomiędzy 4G a 4S, poza tym że 4S znacznie szybciej zjada baterię.

iOS to chyba najlepszy system z jakim miałem do czynienia, nie ma niczego lepszego, Android nawet do pięt mu nie dorasta. Poza tym wystarczy, że raz zasmakujesz tego cudowengo iOS'a, a nie będziesz chciał niczego innego, bo tak na prawdę to najwygodniejszy i najprostszy system na rynku.

Jak już byś wybierał między 4S a 4G, to weź 4G. Sam miałem do czynienia z dwoma modelami i 4G był po prostu był stabilniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haobao, a jaki jest domyślny system na tym telefonie? Bo rozważam kupno drugiego telefonu, Nexus prawdopodobnie powędruje do rodzinki.

WM 6.5, ale wgrasz sobie co tylko dusza zapragnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie...troche inaczej...jaki telefon w playu przy abonamencie 79zł. wybralibyście ?

Chciałbym żeby służył mi do grania na nim w kiblu,przeglądania neta itp itd...tak do 100zł żeby było za koma

http://www.play.pl/t...y/Telefony_mnp/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony xperia J uciągnie takie gry jak najnowszy most wanted, pytam bo w necie nie mogę znalezć jakie gry na tej słuchawce działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Need for speed most wanted dziala przecudnie, a jaka grafika. "

Z googli

Edytowane przez LukaszWro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej wyrwę nową Nokię E52?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu. Głównie będzie wykorzystywany do przeglądania internetu, i słuchania muzyki. Koniecznie musi być w nim wifi, bo nie mam wykupionego pakietu. Fajnie by było, jakby była też Java.

Myślałem nad Nokią E52, i SE W995. Jakieś inne propozycje?

Budżet około 250 zł.

EDIT : No i żeby bateria trzymała jak najdłużej. Conajmniej 4 dni :D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu poszukałbym czegoś na androidzie, nie wyobrażam sobie przeglądania neta na E52:) Poszukaj na allegro np. takiego Samsunga i5700, swojego czasu był to bardzo dobry telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu. Głównie będzie wykorzystywany do przeglądania internetu, i słuchania muzyki. Koniecznie musi być w nim wifi, bo nie mam wykupionego pakietu. Fajnie by było, jakby była też Java.

Myślałem nad Nokią E52, i SE W995. Jakieś inne propozycje?

Budżet około 250 zł.

EDIT : No i żeby bateria trzymała jak najdłużej. Conajmniej 4 dni :biggrin:

Poszukaj tego : http://www.mgsm.pl/pl/katalog/zte/blade/ na allegro.

Tak wiem ZTE,chińczyk bla bla bla....Swego czasu już prawie kupiłbym ten telefon ponieważ naczytałem się o nim wiele dobrych opinii,lecz sprzedawca się wycofał.Ostatecznie kupiłem używanego SGS 1,którego gorąco polecam,świetny telefon.Dotyk 1 klasa,wszystkie gry (gram tylko w darmowe) działają płynnie.Dodatkowo zainstalowany Custom Rom (oparty na androidzie 4.1.2) + custom kernel (jądro systemu,pozwala zaoszczędzić baterie lub podkręcić telefon,kto co woli) i śmiga bardzo dobrze.Jest to jeden z najlepiej wspieranych telefonów przez modderów (? jak nazwać osoby tworzące custom romy? :D .Wcześniej miałem wave 533,przeskok niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę dotyku ;) Obecnie mam Samsunga Galaxy Gio i trzyma mi niecały dzień. Bardziej jestem za W995. Jak myślicie, jest to dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W995 - 2,6 cala i nie dotykowy. Jak dla mnie przeglądanie przeglądanie na takim to masochizm.Ale każdy ma swoje gusta.Dotykowca warto wziąć choćby dla większego ekranu i Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem neta na takich telefonach i nie było tak źle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, Ci ze jak dawno temu dostałem Samunga Avile (dotykowca) to po tygodniu wróciłem do E51. Od kiedy dostałem HTC Desire nie wyobrażam sobie życia bez smartfona:) Morał z tego taki, że dotykowiec dotykowcowi nierówny :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Avilli radze się trzymać z daleka,kumpel miał,ten telefon to porażka,dotyk w nim prawie w ogóle nie chodzi.Używanie tego telefonu to katorga,już lepiej zostać przy klasycznym telefonie.

Tych najtańszych smartfonów jak Avilla,Wave 533 itd radze nie brać,bo potem się szerzą opinie że dotykowce do dupy.Przez 5 lat miałem w200i i nie potrzebny był mi dotykowy,teraz jak używam galaxy s nie wyobrażam sobie życia bez smartfona tak jak kolega wyżej.

PS.Nie było tak źle bo zapewne nie przeglądałeś neta na 3,5" i w góre calowym smartfonie.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tableta, i przegląda się na nim świetnie. Ale przeglądałem neta na Nokii E63 i też nie było źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×