Skocz do zawartości
kloose

The Cave

Rekomendowane odpowiedzi

zaliczylem pierwsze przejscie - pary razy sie zawiesilem, raz jeden poszukalem podpowiedzi. Ostanie 1,5 zagadki przechodzilem w trybie 2 graczy - Lambert PL mial racje rozwiazanie takie se - w sumie przekazywanie pada tez by dzialalo ;) Zabralem sie za drugie podejscie i dosc szybko utknalem ale nie poddam sie latwo. Gra jest bardzo przyjemna i ciesze sie ze dzieki PS+ mam okazje w nia pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra, ja raz skorzystałem z youtube. Dla mnie lepsza gra niż Limbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na grę narobiłem sobie strasznego apetytu, który, niestety, nie został w 100% zaspokojony. To czego mi brakowało to większy stopień współpracy między postaciami - w "The Cave" ogranicza się on w zasadzie do wciskania guzików a ja liczyłem jednak na coś bardziej wymagającego jak choćby nieodżałowane "Lost Vikings" od Silicone & Synapse(dzisiaj zwącego się Blizzard). Wynikający z tego bardzo niski poziom trudności też mnie rozczarował. Nie zmienia to jednak faktu że spędziłem z grą kilka bardzo miłych godzin, nie sposób też nie pochwalić prześlicznej oprawy A-V. Niemniej jednak czuję niedosyt, chyba czas odpalić Vikingów na emulatorze ;) (Do czego gorąco zachęcam wszystkich którym się ta gra podobała - gwarantuje że w Vikingach się zakochacie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do ściągnięcia tejże gierki z plusa. Troszkę czytałem o niej. Czy tam nie ma znaczenia jakimi postaciami gramy żeby przejść grę? Każdą 3 postaci jak zacznę to kończę w tym samym składzie czy potem można zmienić skład? I ile jest poziomów, ile zajmuje przejście gry? Sorki że tyle pytań na raz ale dużo rzeczy mnie ciekawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda postać ma swój poziom...

Masz siedmiu bohaterów, z których do każdej rozgrywki wybierasz 3 - czyli aby zaliczyć całość, musisz zagrać 3 razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie irytuje fakt, że część poziomów jest wspólna dla wszystkich postaci. No ile razy można to samo wałkować xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieaktualne - można wyrezać ten post

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Wybierając np postać rycerza bliźniaków i wieśniaka to dla kogo będę miał poziom? W poradnikach czy na youtube są przedstawione poziomy dla konkretnej postaci, a przecież chodzi się 3 postaciami. To dla której będzie poziom przeznaczony?

Edytowane przez Hara_jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał poziomy indywidualne dla rycerza, wiesniaka, bliźniaków plus dodatkowo poziomy wspólne dla wszystkich postaci; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odkryłem wszystkie złe zakończenia i pomimo tego, że z następnym przejściem gra niczego nowego nie oferuje, to chcę przejść jeszcze raz żeby zobaczyć dobre zakończenia :biggrin: gra jest tak dobra ;)

 

To są dobre zakończenia ? nawet nie wiedziałem o tym, jak je uzyskać ? pod koniec gry nie brać 'objektów pożadania?'

 

Także od razu po przejściu gry zacząłem od nowa :)

 

Gdzieś wyczytałem o poziomie z zamkiem i księżniczką. Akurat nie trafiłem na ten poziom przechodząc pierwszy raz grę :)

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przechodząc grę po raz drugi ominąłem jeden cave painting, da się jakoś wrócić i to zebrać?

Edytowane przez amsterdream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×