Skocz do zawartości
Flo

[PSV] Bystry jak...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zaliczyles 100 gwiazdek w ulicznej inteligencji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyhook wieksze miasta polski robilem wystarczy ustawic miasto na stronce reset konsolki i wskakuje (jakims prosem nie jestem po 6-7 gwiazdek w kazdym miescie robilem)

Edytowane przez Kamil1987pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet w ten online nie wchodzilem, na ten moment w dziennym walnalem dzisiaj najwiecej ile do tej pory 83%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co biega z tym skyhookiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś platyne wbić? Przecież tam trzeba 100 dziennych sesji czy coś zagrać. :Q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś platyne wbić? Przecież tam trzeba 100 dziennych sesji czy coś zagrać. :Q

Działa zmiana daty w ustawieniach. A ze skyhookiem chodzi o to że można zmienić lokalizacje routera, przez co odblokują się nam wyzwania dla innego miasta. Podobno działa tylko z konsolką wifi bo wersja z 3g/gps sama szuka swojego położenia.

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki.

Mam wersję 3g więc zweryfikuje czy i na niej działa ten trick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem dziś w pracy, ale mam modem DSL a za nim jeszcze dwa routery i z moją 3G nie działało, nie chciało uzyskać lokalizacji i cały czas mówiło żeby włączył usługi lokalizacji, wieczorem sprawdzę w domu i dam znać również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ten myk ze skyhookiem i okazuje się, że działa również z Vitą 3G

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna i zamierzam ją uczciwie splantować, choć mam świadomość że zajmie mi to z pół roku.

 

Przestawianie daty i routera to psucie całej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna na krótkie sesje. Ja mam 56 gwiazdek ulicznej inteligencji i chyba 57 dni rozgrywki więc jeszcze prawie 2 miesiące :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam codziennie kibelkowa sesje - zaliczamy codzienny trening (100 dni wypadnie jakoś w połowie czerwca), i jeśli jest dostępne to wyzwanie ulicznej inteligencji (co prawda myk z routerem działa, ale wole po rywalizować z ludźmi z mojej okolicy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale do pucharku potrzebujesz tylko 30x codzienny trening a 100x wystarczy zagrać w jakąś grę, ja biorę zawsze turbostukanie na poz. łatwym od 30 dnia ;) i tak do 100 + wyzwania tygodniowe uliczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliscie juz trofka wszystko na poziomie geniusz? Niezła masakra:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliscie juz trofka wszystko na poziomie geniusz? Niezła masakra:D

 

Nie doczytałeś opisu. Wystarczy tylko ZAGRAĆ we wszystkie gry na poziomie geniusz, możesz mieć nawet 0 gwiazdek. Osobny trofik jest za osiągnięcie 3 gwiazdek na poziomie geniusz, ale tylko w jednej dowolnej wybranej grze. Więc nie jest to takie trudne. A trudności geniusz nie trzeba koniecznie odkrywać zdobywając 3 gwiazdki w poprzednich trudnościach. Wystarczy np. na poziomie łatwym zagrać w pięć różnych dni i odsłania się następny poziom trudności itd. Dochodzimy w każdej grze tym sposobem, aby odsłonić poziom geniusz, gramy po razie w każdą z gier na tym poziomie i trofik wpada.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też myślałem, że trzeba zaliczyć wyzwanie na 3 gwiazdki aby odkryć następny poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to faktycznie proste w takim razie. Moja opcja by byla trudniejsza zdecydowanie bo niektore gierki mnie irytuja dosc te banki np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie platynka jest tylko kwestią czasu. Dzięki Vulcan za rozjaśnienie, bo już ten trofik miałem odpuścić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano, to teraz wyłącznie kwestia czasu. ja też jadę na legalu bez przestawiania daty, bo nigdzie mi sie nie spieszy, do odkrycia wszedzie poziomu geniusz też mi nieco brakuje, bo gram maks. 1-2 gierki dziennie, ale gra całkiem sympatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie teraz na everybody golf przerzucilem i troche zaniedbaldm smarta ale najlepszy wynik do tej pory 89procent w dziennym a wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio udało 90%, ale w tej grze o wyniku często decyduje przypadek i dobry dobór gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się Wam, że podczas wyszukiwania wyzwań ulicznych wywala komunikat o potrzebie włączenia lokalizacji w ustawieniach? Czasem u mnie to działa, a czasem nie. Ktoś, coś jakiś pomysł :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×