Skocz do zawartości
Flo

[PSV] Bystry jak...

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie (wersja 3g) czasem prosi o to, ale jak wył i wł to już nie. Raz bez problemu po necie znajdzie a czasem podchodzę do okna aby GPS złapał synchro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 3g, ale korzystam w domu z wifi. Zostaje, więc wychodzić na balkon po wyzwania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :D Ja przykładam Vitolda do szyby i po chwilce łapie jak nie daje rady po necie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra bardzo fajna ,podziwiam ludzi zdobywających 3 gwiazdki w geniuszu np w toczeniu klocków dla mnie nie osiągalne.   szkoda tylko że mam problemy z pisownia niekiedy i np. pisząc "R"  pojawia się inna litera.

Edytowane przez Lookero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet na łatwym nie mogę 3 :) 

Toczenie klocka gra fajna ale czasy na poszczególne gwiazdki harcorowe

 

Najgłupsze jest to że rozpoznawanie pisma w każdej grze jest trochę inne

Np w jednej grze mam notorycznie Ą zamiast A w innej za cholerę nie mogę napisać 9 mimo kilku prób i cała rozgrywka do kosza

w pozostałych grach  a także inne litery rozpoznaje poprawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet na łatwym nie mogę 3 :)

Toczenie klocka gra fajna ale czasy na poszczególne gwiazdki harcorowe

 

Najgłupsze jest to że rozpoznawanie pisma w każdej grze jest trochę inne

Np w jednej grze mam notorycznie Ą zamiast A w innej za cholerę nie mogę napisać 9 mimo kilku prób i cała rozgrywka do kosza

w pozostałych grach  a także inne litery rozpoznaje poprawnie

Podpowiem Wam coś na co ostatnio wpadłem przypadkiem, bo tez miałem z literami problem. Drukowane trzeba pisać w konkretny sposób i to pomaga, ale mam nadal problemy z literą E czy A albo B czy D, i spróbowałem z głupoty pisać literki "pisane" a nie "drukowane", czyli tak jak w pierwszej klasie podstawówki i gra to łyka bez problemu. "Czek dis ałt" :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problemy z 9 w jednej grze i muszę w niej wpisywać odwróconą 9 i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 9 to omało konsuelą nie rzucam czasem... musze sprawdzić inną pisownie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamiast 9 wpisuje e, 9 nie da się tam normalnie wpisać.

Edytowane przez Madrok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, dziwne. Ja z cyframi nigdy najmniejszego problemu nie miałem, poza pierwsza grą, gdzie wpisywałem jedynkę normalnie i rozpoznawało jako 7, więc teraz tylko stawiam kreseczkę i jest ok, ale z 9 nigdy żadnych problemów nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta feralna dziewiątka jest w jednej grze. Możliwe że się nie spotkałeś bo akurat nie musiałeś wpisywać 9

 

Problem jest powszechny wystarczy w necie poszperać.

 

Wątpię abyś był tak bystry, abyś jako jedyny potrafił wpisać prawidłowo tę 9 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sekwencji obliczeń bodaj (pierwsza z prawej w arytmetyce) często mi się trafia. Geniusza nie moge odblokować, bo za dużo czasu trace na wpisanie tej 9. Tyle dobrego, że po 5 dniach się odblokuje, choć nie zmienia to faktu, że 3 gwiazdki mają lepszą prezencję ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisał ktoś wcześniej 9 można wpisywać jako "e" i działa sprawdziem i dobrym sposobem jest to pisanie "kreski" samej gdy jest 1 , ale i tak sie zapominam i pisze tak jak zawsze hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 9 zalicza tylko jak zaczynam pisać od dołu

Ja tam zawsze piszę 9 od dołu, żeby zrobić to za jednym pociągnięciem palca, może dlatego nigdy nie miałem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było wątpliwości chodzi o grę

arytmetyka-sekwencja obliczeń -poziom trudny

 

 

można sobie łatwo sprawdzić przeklinając dodawanki do tablicy liczb i wpisując 9 nawet mino innego wyniku

żadne wpisanie 9 czy od góry czy od dołu nie rozpoznaje 9

trzeba wpisać lustrzane odbicie np "P"

 

Jak ktoś się chce wypowiedzieć w problemie niech sobie sprawdzi tę grę i ten poziom

że w innych działa nic nie wnosi do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było wątpliwości chodzi o grę

arytmetyka-sekwencja obliczeń -poziom trudny

 

 

można sobie łatwo sprawdzić przeklinając dodawanki do tablicy liczb i wpisując 9 nawet mino innego wyniku

żadne wpisanie 9 czy od góry czy od dołu nie rozpoznaje 9

trzeba wpisać lustrzane odbicie np "P"

 

Jak ktoś się chce wypowiedzieć w problemie niech sobie sprawdzi tę grę i ten poziom

że w innych działa nic nie wnosi do dyskusji

Czyli zwykły bug i tyle. Ważne, że jest sposób na to. A wracając do samej gry, to naprawdę fajnie się w to gra, tylko moim zdaniem te karty rozszerzonej rzeczywistości są wprowadzone na siłę; tylko człowieka wkurza, bo musi po nią sięgać. Ogólnie mogli zrobić te gry bez udziału tej karty jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu mam problem z wpisaniem Ó, wchodzi za 4-5 próbą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu mam problem z wpisaniem Ó, wchodzi za 4-5 próbą..

Zauważyłem prawidłowość przy literach, że im bardziej niechlujnie napiszesz tym większe prawdopodobieństwo, że będzie dobrze. Ja robię małe kółeczko i szybkie machnięcie (kreseczka) i działa. np. przy literze ż, to tylko uderzam szybko w ekran, że nawet kropeczki na ekranie nie pokazuje, a bez problemu zalicza. Każdy musi sobie opracować swój system, bo każdy pisze litery w nieco inny sposób. Ja np. miałem problem z literą A, bo piszę ją zaczynając od lewej strony i często robiłem prawą stronę minimalnie za długą i zaliczało mi Ą, więc teraz stosuje "a" pisane, a nie drukowane i jest ok, zresztą metoda liter pisanych, co wspominałem już w innym poście działa wyśmienicie i sporo liter piszę w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vulcan powiedz, trofik za ukończenie gier to znaczy zdobycie jakiejkolwiek gwiazdki czy nie koniecznie? Nie wiem czy w coś nie zagrałem czy jednak to brak gwiazdki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Vulcan powiedz, trofik za ukończenie gier to znaczy zdobycie jakiejkolwiek gwiazdki czy nie koniecznie? Nie wiem czy w coś nie zagrałem czy jednak to brak gwiazdki :)

Za rozegranie i ukończenie (nie musi być żadnej gwiazdki). Dlatego ja tylko odkrywam poziom geniusz i jak odkryje wszystkie (poza dwoma w które już zagrałem) to zagram w każdy po kolei za jednym razem. Musisz pamiętać, żeby zakończyć grę, tzn. skończysz wyzwanie, to potwierdzić strzałką "przejdź dalej" i wrócić do menu gier swobodnych. Ostrzegali przed tym na zagranicznym forum, że jak skończysz grę i cofniesz (ponowne rozpoczęcie), zamiast potwierdzić i wrócić do menu i wtedy w się zorientujesz, że źle wcisnąłeś i wyjdziesz, to nie zalicza takiej rozgrywki. Piszę o tym, bo sam już tak miałem ze 2-3razy :)

P.S. Ja mam na kartce rozpisane ile w jaka grę muszę jeszcze zagrać. Na dzień dzisiejszy jakbym grał codziennie jedną grę w kategorii jakiej mi brakuje, to potrzeba mi minimum 11dni, ale wiadomo, że nie chce mi się grać 16gier dziennie (bo tylko 4 mam skończone). Fakt w kilku została 1 czy 2 gry, ale zamiast kończyć te skupiam się tam, gdzie mam najmniej odkryte/zagrane.

Edytowane przez Vulcan_Genom
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ogrywałem geniusza od razu po tym jak go odblokowałem, ale trofika brak, więc jedyna rada, że gdzieś popełniłem wyżej wspomniany błąd. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślałem, że ogrywałem geniusza od razu po tym jak go odblokowałem, ale trofika brak, więc jedyna rada, że gdzieś popełniłem wyżej wspomniany błąd. Dzięki :)

Jeżeli odkryłeś geniusza i w niego nie zagrałeś, to wokół odkrytego poziomu geniusz (i każdego innego zaraz po odkryciu) lata w kółko gwiazdka. Po tym da się rozpoznać, że odkryłeś, ale nie zagrałeś. Ale na to też trzeba uważać, bo jeżeli np. włączyłeś grę i z jakiegoś powodu przerwałeś, to gra będzie przerwana, niezaliczona, ale gwiazdki już nie będzie.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×