Skocz do zawartości
Flo

[PSV] Bystry jak...

Rekomendowane odpowiedzi

No gwiazdek na bank nie mam, więc może gdzieś przerwałem lub raczej dałem powtórz. Często gram w to z dzierlatką i różnie to mogło być. Wieczorem przelece wszystkie od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pochwalimy się w jakich grach na poziomie geniusz mamy 3 gwiazdki? :)  ja mogę zacząć ponieważ czuje się dumny z niektórych,  tyle słów na "K" co użyłem podczas gry nie zlicze hehe.

Obserwacja:
1. w pudełku
2.gdzie to jest?
3.taki sam/inny
4.turbostukanie
Język:
1.Przeliteruj to
2.pułapka literowa
Logika:
1.Sześcianomania
2.Reakcja łańcuchowa

Reszta narazie chyba poza moim zasiegiem hehe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym odblokowywaniem poziomu za grę w 5 różnych dni?

 

Czy np gram 5 razy na poziomie trudny i aby odblokować geniusz to muszę mieć 3 gwiazdki na średni?

 

Bo mam 2 takie przypadki że pomimo 5 różnych dat na trudnycm geniusza nie odblokowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak miałem, na 100% grałem przez 5 kolejnych dni na trudnym a geniusz się nie od blokował. Za którymś razem z kolei geniusz wreszcie się od blokował. Jedyna rada to próbować do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak to jest z tym odblokowywaniem poziomu za grę w 5 różnych dni?

 

Czy np gram 5 razy na poziomie trudny i aby odblokować geniusz to muszę mieć 3 gwiazdki na średni?

 

Bo mam 2 takie przypadki że pomimo 5 różnych dat na trudnycm geniusza nie odblokowało

Tak bywa, bo wynika to z tego, że np. miałeś zakryty ten poziom, a np. rozegrałeś go w ulicznej inteligencji więc po odsłonięciu tego poziomu trudności już tam masz jakiś wynik i gra tego nie liczy do gier dowolnych. Też tak mam w kilku kategoriach, ale w końcu odblokowuje, w dwóch miałem chyba za siódmym razem dopiero. Ja stawiam kreseczki na karteczce, bo zrobiłem sobie tabelkę i sprawdza się. np. miałem po odblokowaniu poziomu już dwa wyniki (mimo iż z poziomu gier dowolnych nie grałem w ten poziom bo był zablokowany) i faktycznie po zagraniu kolejne 5 razy w rózne dni, poziom się odblokował, a tabelka pokazywała już 5 wyników po 3 dniach, bo te dwa były z wyzwań ulicznej inteligencji, bo tam dostajesz po jednym zadaniu z łatwego, średniego i trudnego z różnych kategorii. A kolega wyżej pisze, że próbować do skutku, owszem, ale oczywiście nie w ten sam dzień, bo to nic nie da, no chyba, że ktoś machnie na 3 gwiazdki to wtedy to oczywiste.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wpadło, możliwe że te jedno podejście było z ulicznej i trzeba 6 

 

Bo tego toczenie klocka bym nie zrobił. Masakra. Chyba najtrudniejsza gra ze wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz pablos, z klockiem to czasem trzeba sie napocić...

Ja osobiście z klockiem i z szcześcianem miałem problemy. No i całym językiem, ale tu oszukiwałem i temat załatwiła za mnie narzeczona polonistka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sześcian nawet mi podszedł.

Na najwyższym poziomie mam nawet bardzo dobry czas i pozycję na świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy osiągnięcia Geniusz. Układanka z puzli i toczenie klocków na mnie przerasta :) Jeżeli dobrze zrozumiałem ten sposób z datą to gram np. na poziomie łatwym w te gry, następnie wychodzę i przestawiam datę do przodu i tak 5 raz, aż odblokuje się poziom średni. Potem co? Wchodzę w średni i gram 5 razy aż odblokuje się trudny, a potem w trudnym 5 razy aż do geniusza ? Jak zacznę dzisiaj to datę będe musiał przestawić o 15 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz.

 

Będziesz musiał przestawiać o 1 dzień i grać na danym poziomie, i tak 15x.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze pytanie z innej beczki, załóżmy że po tych 15 dniach wpadnie platyna... Jaką będzie miała datę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś z tą grą i tym trofeum Geniusz. Grałem do 3 w nocy, ile dałem radę to przeszedłem a resztę odblokowałem zmieniając datę - trofeum nie wpadło :) Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A we wszystkich grach masz odblokowany poziom Geniusz ??

 

No i oczywiście w każda grę musisz zagrać na poziomie Geniusz ;) Bez względu na osiągnięty rezultat.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystkie odblokowane, we wszystkie grałem .Dzisiaj zainstaluję ponownie grę i cofnę datę o miesiąc - zrobię te dzienne wyzwania co się robi przez miesiąc i od razu po każdym dniu powinny się sukcesywnie odblokowywać gry. Przestawię datę 30 razy do przodu po każdej grze jak to nie pomoże to się naprawdę zdenerwuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablos_83: A z innej beczki, mi już wpadła platynka, w pełni na legalu, akurat codziennie parę minut poświęcałem. Akurat zdarzyło się, że pojeździłem w ostatnich tygodniach nieco, to ta za uliczną inteligencję też wpadła szybciej niż się spodziewałem, bez żadnych zabaw ze skyhookiem, czy jak w przypadku reszty gry, z przestawianiem dat. Mimo wszystko od czasu do czasu do gry wrócę, bo grało się całkiem sympatycznie.

 

Fiaam: sam zacząłeś się bawić w przestawianie, to sam się domyśl, gdzie zrobiłeś błąd. Ciężko zdiagnozować, gdzie popełniłeś błąd, bo w grze wszystko działa jak należy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę że to wina przestawiania daty... Teoretycznie jak się dzisiaj sprężę, to powinienem wszystko zrobić od zera. Dobrze, że na wszelki wypadek zanim zacząłem grzebać w dacie zrobiłem save i zapisałem na dysku internetowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uczciwie jadę. Jedynie 100 dni kłopotliwa ale wpadnie z czasem.

W ulicznej mam zamiar wbić co najmniej 200 gwiazdek tak aby znaleźć się w pierwszej setce na świecie.

Byłoby gwiazdek dużo więcej ale przez problemy z synchronizacją kilka wycieczek z vitą poszło na marne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uczciwie jadę. Jedynie 100 dni kłopotliwa ale wpadnie z czasem.

W ulicznej mam zamiar wbić co najmniej 200 gwiazdek tak aby znaleźć się w pierwszej setce na świecie.

Byłoby gwiazdek dużo więcej ale przez problemy z synchronizacją kilka wycieczek z vitą poszło na marne

Ale synchronizacja nie ma znaczenia, bo konsola to zlicza. Ja synchronizowałem w sumie 3 razy (przy 20kilku, przy 52, przy 69). Po zdobyciu trofika za 100 gwiazdek nie synchronizowałem jeszcze, próbowałem i nie poszło, więc olałem. A co do Twojego problemu to chyba występuje to jak nie skończysz. Ja Miałem tak będąc w jakimś mieście ze zrobiłem łatwy i średni i musiałem jechać, więc uśpiłem konsolkę, konsolę wybudziłem dopiero u siebie w mieście i gra jakbym to tą grę przerwała czy anulowała, później nauczony doświadczeniem, jak gdzieś zaczynałem to tam też kończyłem i mimo braku synchronizacji, gwiazdki zlicza gra i je zalicza poprawnie. Po prostu kończyłem wyzwanie (wszystkie 3) i kończyłem grę wychodząc do menu wyboru (to z kalendarzem) i wszystko było OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zdobyć platynę :) Bo odblokowaniu trybu geniusz we wszystkich grach początkowo trofeum nie wskoczyło, pomimo że grałem na geniuszu we wszystkich grach. Dopiero za drugim razem zagrałem za jednym razem we wszystkie gry w trybie geniusz i dostałem  trofkę.

Edytowane przez Fiaam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo trwało ale uczciwie wpadło bez żadnego przestawiania czasu czy routera

 

to jeszcze się pochwalę najlepszymi wynikami

 

Turbostukanie średni 19:45 - 34 miejsce na świecie

Mniej znaczy więcej trudny 33:41 - 65 miejsce na świecie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×